/Files/images/naukoviy_vddl/ЕЛЕКТРОННИЙ АРХІВ ЧНТУ.jpg /Files/images/naukoviy_vddl/ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ.jpg /Files/images/naukoviy_vddl/НАУКОВІ ВИДАННЯ ЧНТУ.jpg /Files/images/naukoviy_vddl/УНІКАЛЬНА ЧЕРНІГІВЩИНА.jpg


Урок життя від професора В. Ф. Савченка

Цього тижня у бібліотеці відбулася зустріч з доктором економічних наук, професором кафедри економічної теорії ЧНТУ, заслуженим економістом України, академіком Української академії наук, академіком Академії економічних наук Савченком Володимиром Федоровичем.

Послухати та поспілкуватися з унікальною людиною, яка має багатий науковий, педагогічний та життєвий досвід завітали: директор ННІ економіки, д.е.н., проф. Гонта О. І., декани факультетів, завідувачі кафедр, викладачі та студенти університету.

/Files/images/karpenko/ВФСавченко.jpgБібліотека презентувала біобібліографічний покажчик, присвячений плідній науковій діяльності Володимира Федоровича, та підготувала відкритий перегляд численних праць науковця. Біографічний фільм, створений співробітниками НБ, викликав шквал емоцій.

Центральне місце зустрічі зайняла презентація нової книги Володимира Федоровича - зібрання праць у 4-х томах. Кожен том вміщує публікації, присвячені окремим темам: дослідження автора щодо економічної теорії, глобальних тенденцій сьогодення та ситуації в Україні. Родзинкою презентації став четвертий том зібрання «Крутими стежками», який знайомить з окремими складовими життєвого шляху науковця та розкриває його неординарну та багатогранну особистість.

Тепла, дружня, майже домашня атмосфера спонукала до відвертої розмови про наболіле: сучасний економічний стан України, зокрема Чернігівщини, та перспективи розвитку. Завдяки мудрим практичним порадам професора зустріч стала уроком життя, уроком для виховання особистості.


Нові надходження

Праці викладачів ЧНТУ

/Files/images/chntu/Бутко.jpgМенеджмент інвестиційної діяльності : підручник / М. П. Бутко, І. М. Бутко, М. Ю. Дітковська та ін. ; за ред. М. П. Бутка. - Київ : Центр учбової літератури, 2018. - 479 с.

Підручник розкриває у доступній формі особливості менеджменту інвестиційної діяльності на основі накопиченого досвіду та сучасного теоретичного матеріалу. Читачеві пропонуються найпоширеніші і випробувані часом інструменти сучасного етапу розвитку менеджменту інвестиційної діяльності, застосування яких допоможе активізувати інвестиційні процеси на рівні підприємства і реалізацію інвестиційного потенціалу регіону і країни загалом.

Проектом плану передбачено викладання дисципліни «Основи інвестиційного менеджменту» і в подальшому. Також підручник буде корисний для забезпечення таких навчальних дисциплін, як «Ринок інноваційної продукції», «Управління інноваційною діяльністю на підприємстві», а також «Державне регулювання інноваційно- інвестиційними процесами».


З золотого фонду бібліотеки

/Files/images/chntu/золотий фонд.jpgШановні користувачі!
В читальному залі Наукової бібліотеки (корп. 1, к. 138 ) відкрито постійно діючу книжкову виставку рідкісних та цінних видань «З золотого фонду бібліотеки».

Тематика виставки оновлюється щомісяця.

Запрошуємо викладачів та студентів завітати до бібліотеки та ознайомитися з виданнями 1923 – 1948 рр.


Календар знаменних і пам’ятних дат. 18 квітня

/Files/images/bibliograf_2/demotivators.org.ua-722858-3.jpg18 квітня міжнародне співтовариство відзначає Міжнародний день пам’яток та історичних місць, який спрямований на підвищення обізнаності громадськості з різноманіттям культурної спадщини, її вразливістю та необхідністю ефективних зусиль заради збереження її для подальших поколінь.

Пропонуємо віртуальну подорож по цікавим та визначним місцям чарівної Чернігівщини. Сподіваємось, що наше бачення рідного краю та наші враження спонукають Вас відвідати ці чудові місця, полюбити мальовничі краєвиди, архітектурні пам’ятки, доторкнутися до історії Сіверського краю:

Бібліотека рекомендує: тематична виставка літератури з фонду НБ ЧНТУ.


Нові надходження

Праці викладачів ЧНТУ

/Files/images/chntu/Базилевич.jpgЕкономіко-екологічні аспекти сталого розвитку : монографія / В. М. Базилевич, Н. П. Буяльська, І. О. Хоменко та ін. ; за заг. ред. Ж. В. Дерій. - Чернігів : РВВ ЧНТУ, 2017. - 148 с. : іл.

У колективній монографії аналізуються проблеми сталого розвитку. Розглядаються теоретичні та прикладні аспекти еколого-економічних компонентів сталого розвитку. Розкрито актуальні питання альтернативної енергетики, безпечного розвитку економіки та її окремих секторів, методологічних аспектів екологізації економіки, еколого-економічних проблем землекористування та охорони земельних ресурсів та ін.

Колективна монографія виконана в межах наукової теми дослідження «Розвиток економіки в умовах глобалізаційних викликів: національний та регіональний виміри» (державний реєстраційний номер 0116U003596) і розрахована на широке коло вітчизняних фахівців, науковців, політиків, причетних до розробки та впровадження заходів політики сталого розвитку, студентів та викладачів та усіх тих, хто цікавиться економіко-екологічними питаннями розвитку національної економіки.


Календар знаменних і пам'ятних дат. 12 квітня

У цей день, в 1961 році, громадянин СРСР майор Юрій Олексійович Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше в світі здійснив орбітальний обліт Землі, відкривши епоху пілотованих космічних польотів.

/Files/images/bibliograf_2/12aprilb.jpgЯскраві успіхи космонавтики - закономірний результат самовідданої праці багатьох тисяч людей, десятків трудових колективів, які роблять все від них залежне в ім’я прогресу космічної галузі. За рішенням Міжнародної авіаційної федерації 12 квітня відзначається як «Всесвітній день авіації та космонавтики».

В Україні цей День має назву «День працівників ракетно-космічної галузі України» і закріплений Указом Президента України від 13 березня 1997 року № 230/97, його святкування відповідно проводиться щорічно 12 квітня. Успіх радянської космонавтики пов'язаний з ім'ям геніальної людини - українським вченим, конструктором Сергієм Павловичем Корольовим.

Україна увійшла до складу космічних держав світу завдяки сформованому науковому і виробничому потенціалу космічної галузі — у спадок від Радянського Союзу їй лишилася майже третина космічного промислового потенціалу, створюваного протягом 40-річної участі українських підприємств у всіх основних космічних проектах. Павло Попович - перший українець за національністю в космосі. Леонід Каденюк став першим космонавтом незалежної України, який розгорнув жовто-блакитний прапор на орбітальній станції.

Бібліотека рекомендує: книги космічної тематики з фонду НБ ЧНТУ.


Нові надходження

Праці викладачів ЧНТУ

Сташків, Б. І. Право соціального забезпечення. Особлива частина : навчальний посібник / Б. І. Сташків. - Чернігів : Десна, 2018. - 1092 с.

/Files/images/chntu/Сташків.jpgНа підставі досягнень сучасної української правової науки і діючих нормативних актів у соціальній сфері в навчальному посібнику розкривається зміст Особливої частини права соціального забезпечення, зокрема, таких її підгалузей права, як пенсійне право, право соціальної допомоги та право соціального обслуговування. Значну увагу приділено правовому регулюванню надання соціальних допомог і послуг застрахованим особам за такими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування: у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності; від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності; на випадок безробіття.

Розраховано на студентів, аспірантів, докторантів та науково-педагогічних працівників юридичних вузів, юристів, практичних працівників кадрових служб і органів соціального забезпечення, читачів, які цікавляться правовими питаннями соціального забезпечення громадян.


Нове на сайті!

Бюлетень нових надходжень літератури до Наукової бібліотеки ЧНТУ за I квартал 2018 року.


Круглий стіл «Академічна доброчесність як нова бібліотечна фунція»

У рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP у партнерстві із Міністерством освіти і науки України Науковою бібліотекою Чернігівського національного технологічного університету проведено Круглий стіл “Академічна доброчесність як нова бібліотечна фунція. Методи використання системи Plagiat.pl щодо перевірки дипломних робіт університету”.


Бібліотека дякує!

Здійснюйте добро, поки ви існуєте! (Д. Дідро)

Наукова бібліотека Чернігівського національного технологічного університету висловлює щиру подяку авторам, співробітникам університету та студентам за подаровані видання! I квартал 2018 року


Запрошуємо на виставку «Весна надихає…»!

Нарешті весна прийшла! Задзвеніла весела крапель, задзюрчали швидкі струмки, зацвірінькали радісно пташки...
Додайте собі гарного сонячного настрою - завітайте на виставку живопису митців Чернігівської обласної організації національної спілки художників України.

Відкриття виставки відбудеться 28 березня о 12-й годині у виставковій галереї ім. В. К. Багіна (Корпус 1; вул. Шевченка, 95; Наукова бібліотека ЧНТУ).

/Files/images/chntu/весна.jpg


Побачив світ черговий номер «Бібліокур’єра»

Науковою бібліотекою ЧНТУ випускається регіональне професійне видання – Інформаційний бюлетень «Бібліокур’єр».

/Files/images/bibliokurer/укр 1.jpg

Спеціальний випуск нашого бюлетеня містить бібліографічну інформацію про періодичні видання, які буде отримувати бібліотека протягом 2018 року.


Дайджест грантів

/Files/images/chntu/дайджестсічень.jpgРежим роботи бібліотеки

Бібліотека обслуговує користувачів з понеділка по п'ятницю:

Корпус 1-4 (вул. Шевченка, 95)
В суботу за графіком установчих сесій заочного відділення
Останній робочий день місяця - санітарний день
з 9.00 до 17.00
Корпус 8 (вул. Козацька, 1)
Останній робочий день місяця - санітарний день
з 9.00 до 17.00
Корпус 11 (вул. Стрілецька, 1)
Останній робочий день місяця - санітарний день
з 9.00 до 17.00
Корпус 23 ( вул. Бєлова, 4)
Останній робочий день місяця - санітарний день
з 9.00 до 17.00/Files/images/kodyi/nauk.bibl.jpgНаукова бібліотека ЧНТУ /Files/images/kodyi/nb.repoz..jpgЕлектронний архів ЧНТУ (IRChNUT) /Files/images/kodyi/nb.catalog.jpgЕлектронний каталог НБ ЧНТУ /Files/images/kodyi/nb.vrp.jpgВідкритий реєстр періодики НБ ЧНТУ /Files/images/kodyi/nb.unik.cher.jpgУнікальна Чернігівщина /Files/images/kodyi/nb.nauk._zbirn..jpgНаукові видання ЧНТУ /Files/images/kodyi/bibliocurer.jpgБібліокур’єр НБ ЧНТУ

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.