БІБЛІОТЕЧНОМУ ФАХІВЦЮПРЕЗЕНТАЦІЇ СПІВРОБІТНИКІВ Наукової бібліотеки НУ "Чернігівська політехніка"

БІБЛІОТЕЧНІ ПРОЕКТИ

Наукова бібліотека НУ "Чернігівська політехніка" випускає регіональне професійне видання – Інформаційний бюлетень «Бібліокур’єр».

Шановні колеги, запрошуємо до співпраці! На сторінках «Бібліокур’єра» Ви можете розмістити свою інформацію: поділитися подіями з життя бібліотеки, літературними новінками, краєзнавчою інформацією; обмінюватися професійним досвідом, бібліотечними інноваціями, або запропонувати свою тему. По всім питанням звертатися за адресою: bibliograf101@ukr.net. Будемо раді співпрацювати з Вами!


ВГО Українська бібліотечна асоціація реалізує міжнародний проєкт під назвою «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги», що підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи.

/Files/images/bibliotekaryam/мислення.jpgНа конкурсній основі було відібрано 32 бібліотекаря, які пройшли навчання за участю данських та українських тренерів. За результатами навчання кожен бібліотекар-учасник розробив та впровадив у своїй бібліотеці нову інноваційну послугу для розвитку креативних індустрій, які представлені на даному ресурсі.

Методологія “ДИЗАЙН-МИСЛЕННЯ ДЛЯ БІБЛІОТЕКАРІВ” була розроблена Публічною бібліотекою м. Чикаго (США) та Публічними бібліотеками м. Орхуса (Данія) за підтримки Фонду Білла та Мелінди Гейтс у 2013-2014 роках. Перед цим було проведено дослідження у 40 бібліотеках в 10 країнах світу.

Методологія показує як бібліотекам працювати разом, щоб виявити, що хочуть громади, та експериментувати, щоб створити сервіси, програми та процеси для впровадження цих змін. Посібник перекладено 16-ма мовами світу.


Кiлькiсть переглядiв: 3123

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.