БІБЛІОТЕЧНОМУ ФАХІВЦЮПрезентації співробітників Наукової бібліотеки Національного університету "Чернігівська політехніка"

БІБЛІОТЕЧНІ ПРОЕКТИ

Наукова бібліотека Національного університету "Чернігівська політехніка" випускає регіональне професійне видання – Інформаційний бюлетень «Бібліокур’єр».

Шановні колеги, запрошуємо до співпраці! На сторінках «Бібліокур’єра» Ви можете розмістити свою інформацію: поділитися подіями з життя бібліотеки, літературними новінками, краєзнавчою інформацією; обмінюватися професійним досвідом, бібліотечними інноваціями, або запропонувати свою тему. По всім питанням звертатися за адресою: bibliograf101@ukr.net. Будемо раді співпрацювати з Вами!


У 2020 р. ВГО Українська бібліотечна асоціація реалізує міжнародний проєкт під назвою «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги», що підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи.

/Files/images/bibliotekaryam/мислення.jpgНа конкурсній основі було відібрано 32 бібліотекаря з України та Білорусі, які пройшли навчання за участю данських та українських тренерів. За результатами навчання кожен бібліотекар-учасник розробив та впровадив у своїй бібліотеці нову інноваційну послугу для розвитку креативних індустрій, які представлені на даному ресурсі.

Методологія “ДИЗАЙН-МИСЛЕННЯ ДЛЯ БІБЛІОТЕКАРІВ” була розроблена Публічною бібліотекою м. Чикаго (США) та Публічними бібліотеками м. Орхуса (Данія) за підтримки Фонду Білла та Мелінди Гейтс у 2013-2014 роках. Перед цим було проведено дослідження у 40 бібліотеках в 10 країнах світу.

Методологія показує як бібліотекам працювати разом, щоб виявити, що хочуть громади, та експериментувати, щоб створити сервіси, програми та процеси для впровадження цих змін. Посібник перекладено 16-ма мовами світу.


  • Прес-дайджест. ВИПУСК 4. Бібліографія - погляд у майбутнє
  • Прес-дайджест. ВИПУСК 3. Майбутнє бібліотек
  • Прес-дайджест. ВИПУСК 2. Соціокультурна діяльність бібліотек
  • Прес-дайджест. ВИПУСК 1. Новації в діяльності вузівських бібліотек

Бібліотечне есе з присмаком кави

14-17 вересня, в останні по-літньому теплі дні у найдивовижнішому місті України відбувся VІІ Львівський бібліотечний форум «Модерна бібліотека в мінливому світі». Наукову бібліотеку ЧНТУ на Форумі представляла зав. відділом Н. О. Карпенко. Продовження...


Звіт про роботу куратора

"Імідж сучасних бібліотек" Юркіної Наталії Миколаївни, провідного бібліотекаря Наукової бібліотеки ЧНТУ.


Звіт про роботу куратора

"Позитивний імідж бібліотеки" Бистрової Ірини, бібліотекаря І категорії Наукової бібліотеки ЧНТУ.


Кiлькiсть переглядiв: 2549

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.