Інституційний репозиторій IRChNUT


Доступ до наукової інформації є важливою умовою для успішних досліджень та стимулювання інновацій, спрямований на поліпшення і сприяння поширенню знань, а також підвищення ефективності наукових відкриттів і максимізації віддачі від інвестицій в рамках державних досліджень.

Доступ включає в себе обмін інформацією між дослідниками, науково-дослідними інститутами, вченими та громадськістю та розглядається як інформаційний взаємозв’язок інституту з науковим простором в Європі, на основі можливостей Інтернету, інформаційних і телекомунікаційних технологій завдяки інституційнийному репозитарію ЧНТУ (далі IRChNUT), створеного з метою:

  • поширення наукових знань ЧНТУ;
  • підвищення рейтингу цитування наукових публікацій науковців ЧНТУ;
  • уникнення дублювання наукових знань (підвищення ефективності наукового процесу);
  • підвищення прозорості наукового процесу.

До уваги авторів!

Умови включення публікацій до Електронного архіву ЧНТУ:

1. Заповнити авторський договір про передачу невиключних прав на використання твору, який розміщено на сайті Електронного архіву ЧНТУ (http://ir.stu.cn.ua).

2. Передати Договір та Додаток до Договору у паперовому вигляді на абонементи Наукової бібліотеки ЧНТУ за адресами у відповідності до вашого місцезнаходження:

  • вул. Шевченко, 95
  • вул. Козацька, 1

3. Надіслати на електронну пошту Наукової бібліотеки ЧНТУ (library92@ukr.net) в електронному вигляді: наукові праці, електронний варіант авторського договору про передачу невиключних прав, електронний варіант Додатку до авторського договору та відомості про автора. Форма договору, авторська довідка розміщені на сайті Електронного архіву ЧНТУ (http://ir.stu.cn.ua).

4. З усіх питань звертатися: Наукова бібліотека ЧНТУ, вул. Шевченка, 95, кімната 135.


Кiлькiсть переглядiв: 1520

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.