Інституційний репозиторій IRChNUT


Доступ до наукової інформації є важливою умовою для успішних досліджень та стимулювання інновацій, спрямований на поліпшення і сприяння поширенню знань, а також підвищення ефективності наукових відкриттів і максимізації віддачі від інвестицій в рамках державних досліджень.

Доступ включає в себе обмін інформацією між дослідниками, науково-дослідними інститутами, вченими та громадськістю та розглядається як інформаційний взаємозв’язок інституту з науковим простором в Європі, на основі можливостей Інтернету, інформаційних і телекомунікаційних технологій завдяки інституційнийному репозитарію НУ "Чернігівська політехніка" (далі IRChNUT), створеного з метою:

  • поширення наукових знань;
  • підвищення рейтингу цитування наукових публікацій науковців НУ "Чернігівська політехніка";
  • уникнення дублювання наукових знань (підвищення ефективності наукового процесу);
  • підвищення прозорості наукового процесу.

ПОЛОЖЕННЯ про електронний архів Національного університету «Чернігівська політехніка»


До уваги авторів!

Умови включення публікацій до Електронного архіву НУ "Чернігівська політехніка":

1. Заповнити авторський договір про передачу невиключних прав на використання твору, який розміщено на сайті Електронного архіву НУ "Чернігівська політехніка" (http://ir.stu.cn.ua).

2. Передати Договір та Додаток до Договору у паперовому вигляді на абонементи Наукової бібліотеки НУ "Чернігівська політехніка" за адресами у відповідності до вашого місцезнаходження:

  • вул. Шевченко, 95
  • вул. Козацька, 1

3. Надіслати на електронну пошту Наукової бібліотеки НУ "Чернігівська політехніка" (library92@ukr.net) в електронному вигляді: наукові праці, електронний варіант авторського договору про передачу невиключних прав, електронний варіант Додатку до авторського договору та відомості про автора. Форма договору, авторська довідка розміщені на сайті Електронного архіву НУ "Чернігівська політехніка" (http://ir.stu.cn.ua).

4. З усіх питань звертатися: Наукова бібліотека НУ "Чернігівська політехніка", вул. Шевченка, 95, кімната 150.


Кiлькiсть переглядiв: 2697

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.