МІЖНАРОДНИЙ РЕЙТИНГ УКРАЇНСЬКИХ НАУКОВИХ ВИДАНЬ


/Files/images/bd/9_Scopus-001_i.jpg/Files/images/bd/лист Скопус.jpgScopus – одна з найбільших уніфікованих реферативних та цитатних баз даних рецензованої науково-дослідної літератури.

Ви можете отримати найповнішу і актуальну інформацію про українські наукові видання, які індексуються у наукометричній базі Scopus, перейшовши за посиланням і завантаживши список журналів Download the Source title list (стовпець АС "Publisher's Country").

Scopus Discontinued Sources List - оновлений перелік видань, що перестали індексуватися в базі даних Scopus./Files/images/bd/веб оф сайенс.jpgУкраїнські наукові журнали, які індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus та / або Web of Science Core Collection.

Українські наукові журнали, які індексуються в авторитетній базі DOAJ (Directory of Open Access Journals).


ВСІ УКРАЇНСЬКІ ЖУРНАЛИ З ІМПАКТ-ФАКТОРОМ

Як можна швидко, просто і самостійно (в кілька кліків і без реєстрації) знайти всі українські часописи з імпакт-фактором. Переходимо на сайт платформи WOS Journal Citation Reports і натискаємо велику кнопку Browse by Journal. Докладніше…


/Files/images/bd/SJCR.jpgЖурнал SCImago Journal & Country Rank - це загальнодоступний портал, який включає журнали та наукові показники для країни, розроблені на основі інформації, що міститься в базі даних Scopus® ( Elsevier BV ). Ці показники можуть бути використані для оцінки та аналізу наукових сфер. Журнали можна порівнювати або аналізувати окремо. Рейтинги країн можуть також порівнюватися або аналізуватися окремо. Журнали можна групувати за 27 основними тематичними областями, за 313 конкретними предметними категоріями або за країнами. Дані цитування зібрані з понад 34100 заголовків понад 5000 міжнародних видавців та показників ефективності країн з 239 країн світу. SJCR дозволяє також вбудовувати у вашу мережу значні показники журналу як віджет зображення.Кiлькiсть переглядiв: 4951

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.