ВИСТАВКОВА ГАЛЕРЕЯ


У ВИСТАВКОВІЙ ГАЛЕРЕЇ імені В. К. Багіна

(читальні зали наукової бібліотеки НУ "Чернігівська політехніка") проводяться художні виставки, зустрічі з митцями Чернігівщини. Докладніше на сторінці сайту "КЛУБ "ОСОБИСТІСТЬ".

Вадим Костянтинович Багін (1946 - 2002) – кандидат технічних наук, старший викладач кафедри фізики, засновник виставкової галереї.

/Files/images/sotsiokultur_deyat/Багин.jpgНародився в с. Терехівка Чернігівського району, Чернігівської області. У 1969 році закінчив фізико-математичний факультет Чернігівського педагогічного інституту ім. Шевченка. З 1974 року працював на кафедрі фізики технологічного університету. Автор 17 наукових праць з питань захисту металів від корозії та методики викладання у вищий школі, у 1995 році захистив дисертацію та отримав науковий ступінь кандидата технічних наук.

Протягом всього життя захоплювався живописом, багато років був членом творчого об’єднання художників – аматорів Чернігівщини «Деснянська палітра». Приймав участь у багатьох виставках різних рівнів, експонуючи здебільш пейзажі маслом та аквареллю. Зараз більшість його художніх робіт прикрашають приватні колекції друзів та шанувальників.

Його мрією була організація виставкової галереї у рідному вузі, для реалізації якої Вадим Костянтинович прикладав багато зусиль. Нажаль, офіційне відкриття виставкової галереї відбулось невдовзі після його смерті. Але всі попередні роки вона вже працювала на суспільних засадах в читальному залі бібліотеки. За допомогою Багіна В.К. багато молодих талановитих авторів змогли представити свої художні твори.


Кiлькiсть переглядiв: 2493

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.