ПРОЕКТИ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ

Національного університету "Чернігівська політехніка"УНІКАЛЬНА ЧЕРНІГІВЩИНА

/Files/images/naukova_dyalnst/УНИК.jpgНаукова бібліотека Національного університету "Чернігівська політехніка" започатковує проект “Унікальна Чернігівщина”, в якому буде висвітлювати історію і досягнення нашого університету, популяризувати краєзнавчу літературу, знайомити з духовними багатствами рідного краю. На сучасному етапі дуже важливим є національно-патріотичне виховання: усвідомлення своєї історії, свого коріння, любові до рідної землі та українських традицій, шанування мови, культури, знання своєї літературної спадщини. Краєзнавство сприяє розвитку духовності та патріотизму сучасної молоді.


ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ «БІБЛІОКУР’ЄР»


/Files/images/bibliokurer/укр 1.jpgНаукова бібліотека Національного університету "Чернігівська політехніка" випускає регіональне професійне видання – Інформаційний бюлетень «Бібліокур’єр».
Шановні колеги, запрошуємо до співпраці! На сторінках «Бібліокур’єра» Ви можете розмістити свою інформацію: поділитися подіями з життя бібліотеки, літературними новінками, краєзнавчою інформацією; обмінюватися професійним досвідом, бібліотечними інноваціями, або запропонувати свою тему.


ВІДКРИТИЙ РЕЄСТР ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ


/Files/images/bibliograf_2/вр.jpgЦей ресурс створений з метою інформування користувачів наукової бібліотеки про надходження і розміщення періодичних видань, які передплачує університет.
Періодичні видання, які включені до реєстру, мають посилання на сайти видавництв. З 2014 року номери видань, які мають електронні копії мають додаткову позначку (*).
Маємо надію, що новий електронний ресурс допоможе Вам швидше отримувати необхідну інформацію і сприятиме покращенню навчального процесу та наукової діяльності.


БЛОГОТЕКА

/Files/images/naukova_dyalnst/тека.jpgНаукова бібліотека представляє свій новий проект БлогоТека / Блог Наукової бібліотеки ЧНТУ, який має стати відкритою платформою для обміну думками з приводу участі бібліотеки в житті університету, міста, регіона. Блог розташований на блог-платформі «Чернігівська блогосфера», яка була започаткована за сприяння Фундації прав людини в Україні та проекту «Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» у партнерстві з Чернігівським національним технологічним університетом. Зараз «Чернігівська блогосфера» трансформується у відкритий блог-ресурс, який має за мету висвітлення діяльності університету та його участі в освітньому, економічному, суспільному та культурному житті регіону та держави. Платформа відкрита для кожної людини, яка має відношення до університету, досягла повноліття та готова надати чітко сформульований пост. Головні критерії для розміщення матеріалів — відповідність фактів дійсності, коректно викладений текст, зрозуміла мета публікації посту. Блог-платформа також надає можливість розміщення відео - постів (формат МР4 ) та посилань на особисті YouTube –канали або сторінки у Facebook. Матеріали надсилаються модератору на e-mail : bloggerchntu@gmail.com


ЧИТАТИ - ЦЕ МОДНО!


/Files/images/kozatska/20190911_111730.jpgПОДІЛИСЬ З ДРУГОМ ЦІКАВОЮ КНИГОЮ. Онлайн-проект НБ Національного університету "Чернігівська політехніка" "ЧИТАТИ - ЦЕ МОДНО!"
Умови участі прості: реєструйся на інтерактивній дошці «Читати – це модно!» та пропонуй свої улюблені книги (автор, назва – обов’язкові, бажано – коротенький відгук, якщо є – посилання на е-бібліотеку, можливо – картинка). Всі гості проекту мають можливість залишити відгук про книгу в коментарях або поставити лайк.
По закінченні сезону проекту будуть визначені переможці у 2-х номінаціях: найактивніший учасник (той, хто порекомендує більше книг) і найбільш популярна книга (та, що набере більшу кількість лайків та коментарів). На переможців чекають призи! Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нас!
Наталія Макогін, учасниця сезону 2018-2019:
Протягом минулого навчального року я, студентка юридичного факультету ЧНТУ, брала участь в он-лайн проекті Наукової бібліотеки нашого університету «Читати – це модно!».
Повернувшись з канікул, отримала повідомлення про те, що я є однією з переможців цього проекту. Мені дуже приємно одержати нагороду, яку не змогла отримати своєчасно, бо знаходилась за кордоном. Пишаюсь своїм університетом, що дає можливість розвиватися та проявляти свої таланти. Круто! Читайте – це модно!
Наукова бібліотека планує новий сезон: 1 вересня 2023 – 30 березня 2023.
АРХІВ: сезон 2018-2019; сезон 2019-2020; сезон 2021, сезон 2022-2023.


ЛІТЕРАТУРНА СТУДІЯ «ДИВОСВІТ»


Літературна студія «Дивосвіт»
створена у 2019 році галузевим відділом документів з соціально-правових наук Наукової бібліотеки Національного університету "Чернігівська політехніка". Студія об’єднує студентів і випускників університету, які цікавляться світом літератури.
Керівником студії є завідувачка відділом Наукової бібліотеки Селіверстова Людмила Анатоліївна, талановита творча особистість.Студія збирає любителів поезії; допомагає розвитку літературних здібностей тих студентів, яких цікавить літературне мистецтво; створює умови для розвитку і поліпшення навичок написання поетичних і прозових текстів, ознайомлює студійців з розмаїттям літературних форм та засобів. На зібраннях студії її учасники читають та обговорюють твори різних жанрів як видатних класиків світової та і вітчизняної літератури, так і сучасних літераторів, презентують власні твори та обговорюють їх. Літературна студія поєднує в собі творчість, навчання, спілкування. Молоді талановиті люди, ідучи стежиною життя, активно шукають себе, власну творчу, наукову, життєву мету, в чому їм, серед іншого, допомагає й наша студія.
Інформація щодо участі в роботі літературної студії за тел. 0956685889.


КЛУБ НАСТІЛЬНИХ ІГОР «GAME TIME»


Ви ніколи не замислювалися, чому в час цифрових технологій та тотальної комп’ютеризації настільні ігри набирають все більшої популярності?
Можливо причина в нестачі живого спілкування? Сьогодні невід'ємним атрибутом багатьох закладів, у тому числі і бібліотек, є настільні ігри. По перше, це живе спілкування, чудовий привід зустрітися з друзями! А ще гарний спосіб розвинути пам’ять, логічне мислення, комунікативні навички. Інтелектуальні ігри дозволяють поповнити словниковий запас, показати свою ерудицію, підвищити швидкість реакції та уважність.
Якщо ви любите проводити дозвілля в веселій компанії, завітайте до бібліотеки. Клуб настільних ігор «Game time» пропонує: популярну в багатьох країнах гру в слова «Скрабл», відмінне рішення для галасливої компанії – карткові ігри «UNO» та «Свінтус», гру на уважність і швидкість реакції «Дуплет», стратегію «Каркассон», рольову пародійну за змістом гру «Манчкін» та багато інших. Скористайтеся можливістю живого спілкування!

Кiлькiсть переглядiв: 1393

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.