СОЦІОКУЛЬТУРНА ДІЯЛЬНІСТЬ


Соціокультурна діяльність - це цілеспрямований, спеціально організований процес залучення людини до культурних цінностей суспільства і активного включення самої особистості в цей процес.
/Files/images/sotsiokultur_deyat/IMG_0116.JPG

До соціокультурних функцій бібліотеки належать: інформаційна, виставкова, просвітницька, науково-дослідна, представницька та консультаційна, які спрямовані на формування ціннісних орієнтацій користувачів, розвиток читацької культури, дослідження та репрезентацію існуючих фондів бібліотеки, розвиток можливостей і функцій бібліотеки як культурного центру, створення привабливого іміджу бібліотеки, ознайомлення відвідувачів та потенційних користувачів з діяльністю бібліотеки. Соціокультурна діяльність також має функцію розрядки напруги. Вона формує та забезпечує умови для проведення дозвілля, для відпочинку та розваги людей.
/Files/images/bibliograf/читательница.JPG

Співробітники бібліотеки реалізують функції соціокультурної діяльності за допомогою:
організації виставок, переглядів літератури, оглядів нових надходжень;
організації експозицій творів мистецтва;
діяльності творчого клубу «Особистість»;
дослідницької роботи, спрямованої на виявлення і вивчення найбільш затребуваних відвідувачами бібліотеки джерел інформації з різних галузей знань, дослідження читацької культури;
літературно-критичних та книгознавчих досліджень книжкових і журнальних фондів бібліотеки та публікація результатів досліджень;
організація та проведення екскурсій бібліотекою, новорічних дитячих свят.

Серед численних форм масової роботи переважне місце займає організація діяльності творчого клубу «Особистість». Зустрічі з цікавими людьми, презентації книг та виставок творів мистецтва, літературно-музичні вечори, лекції на актуальні для студентів теми є найбільш поширені форми роботи клубу.

FLICKR – фотоархів бібліотеки
Кiлькiсть переглядiв: 5571

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.