ВДОСКОНАЛЮЄМО СВОЮ УКРАЇНСЬКУ!

Мова душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб.
У мові наша стара й нова культура, ознаки нашого національного визнання…
І поки живе мова – житиме й народ, як національність.
Не стане мови – не стане й національності: вона геть розпорошиться поміж дужчим народом. Іван Огієнко

/Files/images/sotsiokultur_deyat/переходь.jpg

РОЗМОВНИЙ КЛУБ «ГОВОРІМО УКРАЇНСЬКОЮ»

Національний університет «Чернігівська політехніка» організовує розмовний клуб для внутрішньо переміщених осіб та всіх, хто має намір підвищити рівень володіння українською мовою.

Невимушене спілкування на цікаві для учасників теми, що допоможе легко подолати мовний бар’єр (участь безкоштовна). Мета – залучити внутрішньо переміщених осіб та всіх, хто має намір підвищити рівень володіння мовою, до україномовного середовища й етнонаціонального простору, допомогти їм подолати мовний бар’єр, удосконалити навички усного мовлення. Для учасників також проводитимуться лекції з краєзнавства та історії.

Слухачі зможуть:

  • подолати мовний бар’єр;
  • покращити рівень володіння усною та письмовою українською мовою, розібратися з особливостями вимови українських звуків, заповнити лексичні, граматичні прогалини та розвинути навички базового спілкування українською мовою в прогнозованих стандартних ситуаціях.
  • здобути знання про минуле, сучасне та майбутнє України, про культурно-історичні та морально-етичні надбання українського народу;
  • розвивати творче мислення, вибудувати та втілити власну стратегію самоосвіти, скоригувати свою професійну діяльність в контексті основних професійних вимог.

Усі охочі долучитися до покращення свого рівня володіння державною мовою повинні заповнити форму для реєстрації за посиланням.

Кiлькiсть переглядiв: 2607

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.