ДЛЯ ВАС, НАШІ ЧИТАЧІ!


Наукова бібліотека Чернігвського національного технологічного університету – це сучасний науковий, культурно-освітній, інформаційний центр, що забезпечує реалізацію потреб користувачів у одержанні грунтовної інформації та одночасно формує інформаційну культуру майбутніх спеціалістів в принципово нових умовах інформаційного суспільства.

Онлайн-проект НБ ЧНТУ "ПОДІЛИСЬ З ДРУГОМ ЦІКАВОЮ КНИГОЮ!"

/Files/images/chntu/сдругом.jpgНаукова бібліотека також розпочинає онлайн-проект "Поділись з другом цікавою книгою". Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нас!

Умови участі прості: реєструйся на інтерактивній дошці «Читати – це модно!» та пропонуй свої улюблені книги (автор, назва – обов’язкові, бажано – коротенький відгук, якщо є – посилання на е-бібліотеку, можливо – картинка).

Всі гості проекту мають можливість залишити відгук про книгу в коментарях або поставити лайк. По закінченні весняного сезону проекту (1 червня) будуть визначені переможці у 2-х номінаціях: найактивніший учасник (той, хто порекомендує більше книг) і найбільш популярна книга (та, що набере більшу кількість лайків та коментарів). На переможців чекають призи!


НАГОРОДЖЕННЯ НАШИХ НАЙАКТИВНІШИХ ЧИТАЧІВ

/Files/images/kozatska/нагородження.jpg4 червня в галузевому відділі документів з соціально-правових наук Наукової бібліотеки ЧНТУ відбулося нагородження студентів, які брали активну участь в житті бібліотеки, її соціокультурній діяльності та інноваційних проектах.

Найактивнішими були визнані:

  • Пророченко Владислав Вячеславович (група КПР-162),
  • Євжик Владилена Ігорівна (група ТПР-161),
  • Щербак Катерина Анатоліївна (група КЮ-181),
  • Приходько Вероніка Олександрівна (група ТПР-161).

ЗНАЙОМТЕСЬ: ЛІТЕРАТУРНА СТУДІЯ «ДИВОСВІТ»!

Літературна студія «Дивосвіт» створена у 2019 році галузевим відділом документів з соціально-правових наук Наукової бібліотеки Чернігівського національного технологічного університету. Студія об’єднує студентів і випускників ЧНТУ, які цікавляться світом літератури. Керівником студії є бібліограф Наукової бібліотеки Селіверстова Людмила Анатоліївна, талановита творча особистість.

Студія збирає любителів поезії; допомагає розвитку літературних здібностей тих студентів, яких цікавить літературне мистецтво; створює умови для розвитку і поліпшення навичок написання поетичних і прозових текстів, сатири, ознайомлює студійців з розмаїттям літературних форм та засобів.

На зібраннях студії її учасники читають та обговорюють твори різних жанрів як видатних класиків світової та і вітчизняної літератури, так і сучасних літераторів, презентують власні твори та обговорюють їх.

Активними учасниками «Дивосвіту» є:

  • Приходько Вероніка Олександрівна (III курс, група ТПР-161)
  • Євжик Владилена Ігорівна (III курс, група ТПР-161)
  • Слиш Олександр Сергійович (I курс, група АЮ-181)
  • Пророченко Владислав Вячеславович (III курс, група КПР-162)
  • Лозицька Яна Анатоліївна (III курс, група ППР-161)

Літературна студія поєднує в собі творчість, навчання, спілкування. Молоді талановиті люди, ідучи стежиною життя, активно шукають себе, власну творчу, наукову, життєву мету, в чому їм, серед іншого, допомагає й наша студія.

Інформація щодо участі в роботі літературної студії за тел. 0956685889.


ПЕРЕМОЖЕМО НАУКОЮ!

/Files/images/chntu/памятник.jpgУ світі є багато пам'ятників книгам. Нарешті і в Чернігові з'явився пам'ятник, який символізує силу знань, - і не де-інде, а поруч з нашим університетом, у центрі нового студентського майдану. Серед студентів вже поширилася думка, що коли доторкнутися до пам'ятника і потерти книги, то навчання буде успішним. Ми, бібліотекарі, раді бачити таку скульптурну композицію і запрошуємо всіх до нашої бібліотеки, де можна не тільки торкатися книг, але й перегортати їх сторінки, читати, брати додому - тобто робити все, щоб добре вчитися!


ЦІКАВО І ПОВЧАЛЬНО!
Перевірте свої знання за допомогою наших тестів:

Бібліотечне селфі "Читати модно"

Коли ще читачам випаде нагода продемонструвати свою любов до книги і читання? У Всеукраїнський день бібліотек! Селфі у бібліотеці продовжується!


ЗРАЗКИ БІБЛІОГРАФІЧНИХ ОПИСІВ ДОКУМЕНТІВ

за ДСТУ ГОСТ 7.1:2006; ДСТУ 3582:2013; ДСТУ ГОСТ 7.80:2007


Акція "ЗАЛИШИ ПРО СЕБЕ ЗГАДКУ В СТІНАХ РІДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ". Умови акції

Анкета користувачів Наукової бібліотеки ЧНТУ

Шановний читачу! Просимо Вас прийняти участь в анкетуванні "Бібліотека. Вибір традиційності чи сучасності", яке проводиться з метою удосконалення обслуговування користувачів в сучасних умовах. Анкетування проводиться серед користувачів Наукової бібліотеки ЧНТУ. Ваша думка дозволить внести необхідні зміни в діяльність бібліотеки з урахуванням Ваших потреб і запитів.


До уваги шанувальників поезії!

/Files/images/bibliograf_2/на.jpgНаукова бібліотека представляє збірку віршів «На крилах натхнення».

Це видання - творчий доробок студентів-учасників літературної студії «Пролісок» та творчої студії «Гаудеамус», а також викладачів, співробітників та випускників Чернігівського національного технологічного університету. Видання присвячено 55-річчю навчального закладу.

З питань придбання збірки віршів звертатися в редакційно-видавничий відділ університету (корпус 1, кімн. 310).

Контакти: т. 3 -03-30; 3-40-79; 063-36-37-366.

E-mail: libcstu@gmail.com


Інформаційний центр ЄС

/Files/images/bibliograf_2/есукр.jpg24 травня при Чернігівському національному технологічному університеті відкрили Інформаційний центр ЄС. На відкритті був присутній Юргіс Вілчінскас, керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні. Відтепер всі охочі можуть прийти до Наукової бібліотеки ЧНТУ, щоб ознайомитися з документами, основною інформацією та політикою Європейського Союзу.

"Європейський Союз : історія, сьогодення, майбутнє" - підбірка сайтів з посиланнями, на яких найбільш повно розкривається інформація про Європейський Союз, його історію, відносини з Україною та майбутнє.


Кiлькiсть переглядiв: 1246

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.