Електронний каталог

Електронний каталог бібліотеки - це сучасна і гнучка форма електронного пошуку інформації про видання.

/Files/images/kodyi/код ЕК.jpgЕлектронний каталог являє собою систематизовану базу даних бібліографічних записів на всі види документів бібліотечного фонду (паперові, електронні, аудіо, відео), яка надана в розпорядження читачів, доступна цілодобово через Інтернет та оновлюється у реальному часі.

Електронний каталог поєднує функції традиційних (алфавітного, систематичного, предметного, топографічного) карткових каталогів і картотек бібліотеки, забезпечує якісний, оперативний, багатоаспектний пошук інформації і надає її у зручній для користувача формі: перегляд результатів пошуку на екрані монітора, представлення у роздрукованому вигляді як список документів або шляхом збереження як електронний документ на будь-який вид електронного носія інформації.

Тематичний діапазон Електронного каталогу бібліотеки включає всі фахові напрямки підготовки студентів та тематику наукових досліджень, які проводяться в університеті. Використовуючи Базу даних Електронного каталогу читачі можуть здійснювати простий і розширений пошук інформації. З правилами пошуку знайомить «Навігатор користувача» Електронного каталогу Наукової бібліотеки Національного університету "Чернігівська політехніка".

За консультаціями в складних випадках користувачі можуть звертатися до Інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки:

  • вул. Шевченка, 95; корп.1, к.150 (e-mail: ibv138@gmail.com)

Бажаємо плідної роботи!


Кiлькiсть переглядiв: 6783

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.