Студентам: корисні та цікаві сайти


Studway - все про студентство. Новини українських студентів, мотивація та можливості для розвитку; найкращі подорожі, поради.

Вища освіта - Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні та за кордоном.

Добірка безкоштовних онлайн-сервісів для навчання українською. Кілька інтернет-платформ, які пропонують безкоштовні курси з різних предметів від авторитетних викладачів провідних університетів: Prometheus, Coursera, EdEra, ВУМ, Duolingo, TED.

Студентська республіка - Всеукраїнська молодіжна громадська організація

Вікіпідручник — україномовний розділ сервісу Wikibooks. Розміщено навчальні матеріали з питань енергетики, інженерії, історії, комп'ютерних наук, кулінарії, масових комунікацій, математики, мовознавства, правознавства, програмування, філософії та інших дисциплін.

Медіатека електронних засобів навчання У медіатеці є можливість скачати електронні посібники та підручники, підручники та навчальні посібники PDF, переглянути навчальне відео та відеолекції, відкриті онлайн-курси.

Електронна бібліотека «Культура України» — інтегрований ресурс орієнтований на широке коло користувачів, в рамках якого формуються колекції, спрямовані на поширення знань про культуру України.

Освіта.ua - освіта в Україні та за кордоном.

STUDY.UA - допомога в організації навчання за кордоном.

Fulbright Ukraine Сайт програми академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi.

Study In Ukraine Admissions for International students in Ukraine Universities На англомовному сайті публікується інформація про навчання іноземних студентів у вищих навчальних закладах України.

МТОМД.инфо - сайт про техніку, технічне обладнання промисловості, технології обробки матеріалів.

School of Mathematics Сайт школи математики в Інституті перспективних досліджень (ІПІ) в Принстоні (Нью-Джерсі ).

Physics Classroom Home Сайт для студентів фізичних спеціальностей та їх викладачів. Має різні секції, призначені для підтримки викладачів і студентів у вирішенні завдань навчання і викладання фізики.

DilovaMova.com - українське ділове мовлення.

Darkell.Info - освітній портал для студентів з філософських наук: філософія, логіка, етика, естетика, культурологія, релігієзнавство.

Вивчайте англійську онлайн - сайт створено для того, щоб допомогти Вам досягнути своєї мети - вивчити англійську мову.

twirpx.com - архіви студентських матеріалів; бібліотека рідкісних публікацій, освітніх книг і підручників.

enic.in.ua - Національний інформаційний центр академічної мобільності ENIC UKRAINE, містить інформацію про систему освіти в Україні, зразки документів і т. п.

Uastudent.com - молодіжний портал: безкоштовна бібліотека матеріалів для студентів, яка створена у вигляді інтерактивного блогу.


Кiлькiсть переглядiв: 2241

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.