Студентам: корисні та цікаві сайти


/Files/images/bibliograf/всі свої.jpgThe Ukrainians - онлайн-журнал про українців, ініціативу та відповідальність: “Ми говоримо про усе, що стосується України і українців. Ми пишемо про те, чим цікавиться проактивна українська молодь, і робимо особливий акцент на суспільно важливих темах. Наші читачі - молоді українці, які своєю діяльністю і голосом вже зараз впливають на суспільні процеси, а незабаром формуватимуть порядок денний країни. Наші завдання - розповідати про те, що відбувається в Україні; мотивувати до позитивних змін через історії успіху людей та ініціатив; пояснювати незрозумілі явища та процеси, що формують нову Україну; розвивати інтелектуальну спроможність молоді. Наша місія - уможливлення позитивних соціальних змін за допомогою інструментів журналістики.”

  • Інтерв’ю; Репортажі; Спецпроекти (Історії успіху ; Всі.Свої ; Технологія успіху ; Громадські лідери ; Справжня країна ; Борись за мрію ; Атоми ; Наші інші ; Створюй в Україні! ; Чесно кажучі)

ПЛАТФОРМИ ДЛЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ НАВИЧОК І САМОРОЗВИТКУ В Україні триває воєнний стан у зв’язку зі вторгненням рф на територію нашої країни. Команда МОН доповнює перелік корисних ресурсів для дорослих і дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

Вища освіта - Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні та за кордоном.

Добірка безкоштовних онлайн-сервісів для навчання українською. Кілька інтернет-платформ, які пропонують безкоштовні курси з різних предметів від авторитетних викладачів провідних університетів: Prometheus, Coursera, EdEra, ВУМ, Duolingo, TED.

Студентська республіка - Всеукраїнська молодіжна громадська організація

Вікіпідручник - україномовний розділ сервісу Wikibooks. Розміщено навчальні матеріали з питань енергетики, інженерії, історії, комп'ютерних наук, кулінарії, масових комунікацій, математики, мовознавства, правознавства, програмування, філософії та інших дисциплін.

Медіатека електронних засобів навчання У медіатеці є можливість скачати електронні посібники та підручники, підручники та навчальні посібники PDF, переглянути навчальне відео та відеолекції, відкриті онлайн-курси.

Електронна бібліотека «Культура України» - інтегрований ресурс орієнтований на широке коло користувачів, в рамках якого формуються колекції, спрямовані на поширення знань про культуру України.

Освіта.ua - освіта в Україні та за кордоном.

STUDY.UA - допомога в організації навчання за кордоном.

Fulbright Ukraine Сайт програми академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi.

Study In Ukraine Admissions for International students in Ukraine Universities На англомовному сайті публікується інформація про навчання іноземних студентів у вищих навчальних закладах України.

School of Mathematics Сайт школи математики в Інституті перспективних досліджень (ІПІ) в Принстоні (Нью-Джерсі ).

Physics Classroom Home Сайт для студентів фізичних спеціальностей та їх викладачів. Має різні секції, призначені для підтримки викладачів і студентів у вирішенні завдань навчання і викладання фізики.

DilovaMova.com - українське ділове мовлення.

Вивчайте англійську онлайн - сайт створено для того, щоб допомогти Вам досягнути своєї мети - вивчити англійську мову.

eMathHelp - безкоштовний онлайн-ресурс для старшокласників і студентів, вчителів, батьків та людей, які хочуть оновити свої знання з математики. Це ідеальний навчальний сайт, щоб отримати допомогу, щоб зробити домашнє завдання, підготуватися до іспиту або просто освіжити пам’ять тощо.

enic.in.ua - Національний інформаційний центр академічної мобільності ENIC UKRAINE, містить інформацію про систему освіти в Україні, зразки документів і т. п.

Readmodo - це літературний проєкт, метою якого є розвиток культури читання та об’єднання читачів України. Читати — це дізнаватись нове, переживати сотні життів та подорожувати на тисячі миль не виходячи з дому. На сайті ви знайдете два основні розділи: “Статті” - де зібрані інформативні матеріали про читання, літературу та культуру, а також “Що почитати?” - де зібрані відгуки та підбірки книжок для прочитання.


ІНФОРМ-ДОСЬЄ

Кiлькiсть переглядiв: 3800

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.