Студентам: корисні та цікаві сайти


/Files/images/bibliograf/всі свої.jpgThe Ukrainians - онлайн-журнал про українців, ініціативу та відповідальність: “Ми говоримо про усе, що стосується України і українців. Ми пишемо про те, чим цікавиться проактивна українська молодь, і робимо особливий акцент на суспільно важливих темах. Наші читачі - молоді українці, які своєю діяльністю і голосом вже зараз впливають на суспільні процеси, а незабаром формуватимуть порядок денний країни. Наші завдання - розповідати про те, що відбувається в Україні; мотивувати до позитивних змін через історії успіху людей та ініціатив; пояснювати незрозумілі явища та процеси, що формують нову Україну; розвивати інтелектуальну спроможність молоді. Наша місія - уможливлення позитивних соціальних змін за допомогою інструментів журналістики.”

  • Інтерв’ю
  • Репортажі
  • Спецпроекти (Історії успіху ; Всі.Свої ; Технологія успіху ; Громадські лідери ; Справжня країна ; Борись за мрію ; Атоми ; Наші інші ; Створюй в Україні! ; Чесно кажучі)

Що таке БЕЗКОШТОВНЕ РЕПЕТИТОРСТВО для громадян України? Це незалежна платформа, яка допомагає поєднати українських учнів та студентів, які потребують академічної допомоги, з потенційними викладачами/репетиторами. Як показав досвід березня 2022, відновлення навчання учнів та студентів покращує їхні академічні знання та психічний стан, сприяє зниженню тривожності. Переходьте за посиланням, та реєструйтесь на платформі.

GENIUS ВІДКРИВАЄ ВСІ ПРОФЕСІЙНІ КУРСИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ БЕЗКОШТОВНО Швидко оволодій високооплачуваною професією та отримай можливість працювати дистанційно в компанії або фрілансити по всьому світу

Вища освіта - Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні та за кордоном.

Добірка безкоштовних онлайн-сервісів для навчання українською. Кілька інтернет-платформ, які пропонують безкоштовні курси з різних предметів від авторитетних викладачів провідних університетів: Prometheus, Coursera, EdEra, ВУМ, Duolingo, TED.

Студентська республіка - Всеукраїнська молодіжна громадська організація

Вікіпідручник - україномовний розділ сервісу Wikibooks. Розміщено навчальні матеріали з питань енергетики, інженерії, історії, комп'ютерних наук, кулінарії, масових комунікацій, математики, мовознавства, правознавства, програмування, філософії та інших дисциплін.

Медіатека електронних засобів навчання У медіатеці є можливість скачати електронні посібники та підручники, підручники та навчальні посібники PDF, переглянути навчальне відео та відеолекції, відкриті онлайн-курси.

Електронна бібліотека «Культура України» - інтегрований ресурс орієнтований на широке коло користувачів, в рамках якого формуються колекції, спрямовані на поширення знань про культуру України.

Освіта.ua - освіта в Україні та за кордоном.

STUDY.UA - допомога в організації навчання за кордоном.

Fulbright Ukraine Сайт програми академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi.

Study In Ukraine Admissions for International students in Ukraine Universities На англомовному сайті публікується інформація про навчання іноземних студентів у вищих навчальних закладах України.

School of Mathematics Сайт школи математики в Інституті перспективних досліджень (ІПІ) в Принстоні (Нью-Джерсі ).

Physics Classroom Home Сайт для студентів фізичних спеціальностей та їх викладачів. Має різні секції, призначені для підтримки викладачів і студентів у вирішенні завдань навчання і викладання фізики.

DilovaMova.com - українське ділове мовлення.

Вивчайте англійську онлайн - сайт створено для того, щоб допомогти Вам досягнути своєї мети - вивчити англійську мову.

twirpx.com - архіви студентських матеріалів; бібліотека рідкісних публікацій, освітніх книг і підручників.

eMathHelp - безкоштовний онлайн-ресурс для старшокласників і студентів, вчителів, батьків та людей, які хочуть оновити свої знання з математики. Це ідеальний навчальний сайт, щоб отримати допомогу, щоб зробити домашнє завдання, підготуватися до іспиту або просто освіжити пам’ять тощо.

enic.in.ua - Національний інформаційний центр академічної мобільності ENIC UKRAINE, містить інформацію про систему освіти в Україні, зразки документів і т. п.

Readmodo - це літературний проєкт, метою якого є розвиток культури читання та об’єднання читачів України. Читати — це дізнаватись нове, переживати сотні життів та подорожувати на тисячі миль не виходячи з дому. На сайті ви знайдете два основні розділи: “Статті” - де зібрані інформативні матеріали про читання, літературу та культуру, а також “Що почитати?” - де зібрані відгуки та підбірки книжок для прочитання.


Кiлькiсть переглядiв: 3238

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.