ПИТАННЯ ПУБЛІКАЦІЇ


ФЕЙКОВІ БАЗИ (МЕТРИКИ)

Список фейкових метрик (Misleading Metrics), які належать сумнівним компаніям і пропонують «достовірні» наукометричні показники на рівні дослідника, статті або журналу. Подробніше...


ХИЖАКІ: ВИДАННЯ ТА ВИДАВНИЦТВА

На сьогоднішній день в світі академічної публікації існує величезна кількість недобросовісних видавництв і видань, які не забезпечують якісне наукове рецензування. Їх називають «хижаками» або «хижацькими» (predatory journals). Найвідомішим антагоністом «хижаків» вважається американський бібліотековед Джеффрі Білл. Саме він склав т. зв. «Список Джеффрі Білла» (Beall's list of predatory journals and publishers), який став широко відомий в наукових колах. Подробніше...


RECITE: ЯК ДЖЕРЕЛА ЗГАДУЮТЬСЯ В ТЕКСТІ

Інструмент RECITE перевіряє, чи відповідають Ваші цитати в тексті списку використаної літератури і сигналізує про всі знайдені помилки.


ПОРЯДОК формування Переліку наукових фахових видань України (2018)


DOI (digital object identifier) - ідентифікатор цифрового об'єкта, який присвоюється науковим статтям і збірникам. Докладніше...


/Files/images/bd/Publons.jpgPublons - cистема мотивації рецензентів і інструмент для видавців і редакторів, що дозволяє автоматизувати роботу з рецензентами і підвищити її ефективність. Докладніше... Пам'ятка "Перші кроки"


УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ЖУРНАЛИ: сторінка веб-ресурсу створена для допомоги науковцям та редакторам.


ІНСТРУКЦІЯ з реєстрації в Міжнародному центрі ISSN та подання запитів на присвоєння ISSN / Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»


Назаровець С., Борисова Т. Відкритий доступ до наукових цитувань. Практичний посібник : [препринт]. - К. : ДНТБ України, 2019. - 33 с.

Практичний посібник описує, як редакції українських наукових видань можуть скористатися перевагами сервісу Cited-by від Crossref та підтримати Initiative for Open Citations. Це дві важливі речі, на яких базується ідея створення Open Ukrainian Citation Index (OUCI) – бази даних наукової літератури та інструменту для відслідковування цитувань, яка розробляється фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України за дорученням Колегії Міністерства освіти і науки України. Реалізація проекту OUCI має спростити вченим та бібліотекарям пошук наукових документів, допомогти управлінцям зі збором статистичних даних та розширити читацьку аудиторію українських наукових журналів.


Кiлькiсть переглядiв: 134

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.