ПИТАННЯ ПУБЛІКАЦІЇ


/Files/images/na_dopomogu_naukovtsyu/допомога в публікації.jpg«Publ.Consulting» - помічник у сфері наукових публікацій.

Допомагає вченим опублікуватися самостійно!


/Files/images/bd/transpose.jpgTRANSPOSE: база даних журнальних політик

Покликана допомогти користувачам уточнити публікаційні політики більш як 2900 журналів.

Профіль кожного журналу містить три основні категорії: тип рецензування, політика щодо залучення співрецензентів та правила розміщення препринтів. Докладніше


ЯК ВИБРАТИ ЖУРНАЛ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ РЕЗУЛЬТАТІВ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ?

Якщо Ви дослідник або бібліотекар і шукаєте журнал для розміщення дослідницької статті, то це відео для Вас.


ФЕЙКОВІ БАЗИ (МЕТРИКИ)

Список фейкових метрик (Misleading Metrics), які належать сумнівним компаніям і пропонують «достовірні» наукометричні показники на рівні дослідника, статті або журналу. Подробніше...


ХИЖАКІ: ВИДАННЯ ТА ВИДАВНИЦТВА

На сьогоднішній день в світі академічної публікації існує величезна кількість недобросовісних видавництв і видань, які не забезпечують якісне наукове рецензування. Їх називають «хижаками» або «хижацькими» (predatory journals). Найвідомішим антагоністом «хижаків» вважається американський бібліотекознавець Джеффрі Білл. Саме він склав т. зв. «Список Джеффрі Білла» (Beall's list of predatory journals and publishers), який став широко відомий в наукових колах. Подробніше...


RECITE: ЯК ДЖЕРЕЛА ЗГАДУЮТЬСЯ В ТЕКСТІ

Інструмент RECITE перевіряє, чи відповідають Ваші цитати в тексті списку використаної літератури і сигналізує про всі знайдені помилки.


ПОРЯДОК формування Переліку наукових фахових видань України (2018)


DOI (digital object identifier) - ідентифікатор цифрового об'єкта, який присвоюється науковим статтям і збірникам. Докладніше...


Publons - cистема мотивації рецензентів і інструмент для видавців і редакторів, що дозволяє автоматизувати роботу з рецензентами і підвищити її ефективність. Докладніше... Пам'ятка "Перші кроки"


УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ЖУРНАЛИ: сторінка веб-ресурсу створена для допомоги науковцям та редакторам.


ТЕЗА ТА АРГУМЕНТ НАУКОВОЇ СТАТТІ. РЕЗЮМЕ


Стаття «Publishing: Foreign tongues» автора Kendall Powell розкриває проблеми, які спіткають авторів неносіїв мови, що хочуть публікуватися англійською. На її думку, філософські відмінності мови можуть викликати більше непорозумінь, аніж граматичні. Основними причинами зазначаються такі фактори як культурні відмінності, мовні бар'єри та граматичні особливості. Щоб бути зрозумілими, ви повинні бути чіткими, лаконічними і прямими. Також автор радить науковцям підвищувати рівень англійської мови, читаючи сучасну наукову літературу та звертатися за допомогою до професіоналів, що спеціалізуються на певній тематиці.


ІНСТРУКЦІЯ з реєстрації в Міжнародному центрі ISSN та подання запитів на присвоєння ISSN / Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»


Назаровець С., Борисова Т. Відкритий доступ до наукових цитувань. Практичний посібник : [препринт]. - К. : ДНТБ України, 2019. - 33 с.

Практичний посібник описує, як редакції українських наукових видань можуть скористатися перевагами сервісу Cited-by від Crossref та підтримати Initiative for Open Citations. Це дві важливі речі, на яких базується ідея створення Open Ukrainian Citation Index (OUCI) – бази даних наукової літератури та інструменту для відслідковування цитувань, яка розробляється фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України за дорученням Колегії Міністерства освіти і науки України. Реалізація проекту OUCI має спростити вченим та бібліотекарям пошук наукових документів, допомогти управлінцям зі збором статистичних даних та розширити читацьку аудиторію українських наукових журналів.


ПРОЕКТ Profrum

В останні роки для академічної сфери все більшої актуальності набуває правило "publish or perish" ("публікуйся або помри"). Завдання проекту ProfRum без порушень академічної етики підвищити шанси його учасників на виживання. ProfRum розшифровується як "professional rumors" ("професійні чутки"). Це означає, що, з одного боку, ресурс орієнтований на професіоналів, а з іншого боку, він є неформальним тобто не претендує на точність і об'єктивність оцінок. ProfRum бачить своєю місією розвиток дискусії про якість наукових журналів.


БАЗИ ІНОЗЕМНИХ ПЕРІОДИЧНИХ НАУКОВИХ ВИДАНЬ

/Files/images/bd/Ингента.jpgINGENTA - британський міжнародний постачальник контент-послуг для видавничої індустрії. Величезна колекція наукових і професійних журналів. Містить інформацію про зміст 13.5 тис. періодичних видань з усіх галузей знання. Ingenta Connect є найбільшим у світі ресурсом для наукових публікацій.
/Files/images/bd/doaj-1180x518_c.jpgDirectory of Open Access Journals (DOAJ) — міжнародний мультидисциплінарний каталог журналів відкритого доступу. Все фінансування надходить через пожертвування, 40% з яких від спонсорів і 60% від членів і видавця.Всі послуги DOAJ безкоштовно, включаючи індексацію в DOAJ. Всі дані в вільному доступі. Онлайн-каталог містить понад 10000 назв наукових журналів та метадані статей цих журналів. Каталог прагне охопити усі відкриті наукові журнали, що дотримуються загальних принципів якості наукових видань, і тим самим сприяти їх поширенню, використанню та популяризації руху Відкритого доступу.
/Files/images/bd/журналсв.jpgJOURNALS4FREE – портал академічних журналів відкритого доступу (більше 7 тис.).
Пошук можна здійснювати за категоріями, мовою чи присутністю в базах даних.
Портал охоплює видання за темами:
Сільське господарство; Технології та інженерія; Математика та статистика; Правознавство та політичні науки; Бізнес та економічні науки; Соціальні науки; Комунікація та інформація; Загальні та мультидисциплінарні науки та багато інших.
Кiлькiсть переглядiв: 297

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.