Приклади оформлення бібліографічного опису

Приклади оформлення бібліографічного опису у списку джерел, який наводять у дисертації, і списку опублікованих робіт, який наводять в авторефераті.


Зразки бібліографічних описів

Зразки бібліографічних описів за ДСТУ ГОСТ 7.1:2006


Міжнародні правила цитування та посилання в наукових роботах

: методичні рекомендації / автори-укладачі: О. Боженко, Ю. Корян, М. Федорець ; редколегія: В. С. Пашкова, О. В. Воскобойнікова-Гузєва, Я. Є. Сошинська, О. М. Бруй ; Науково- технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» ; Українська бібліотечна асоціація. – Київ : УБА, 2016. – Електрон. вид. – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM). – 117 с. – ISBN 978-966-97569-2-3.

У рекомендаціях представлено десять найпопулярніших міжнародних стилів цитування та посилання в наукових роботах для різних галузей знань. Рекомендації розроблені та обговорені робочою групою фахівців бібліотек ВНЗ в межах проекту Української бібліотечної асоціації «Культура академічної доброчесності: роль бібліотек» за підтримки Посольства США в Україні. Рекомендовано до друку Президією Української бібліотечної асоціації, протокол №7 від 26 вересня 2016 р.


Швидке оформлення бібліографічних посилань: економія часу і недопущення помилок!

Сервіс дозволяє правильно оформити бібліографічні записи, автоматично переводячи їх в вид, що відповідає вимогам:

  • ДСТУ 8302 до: 2015 (чинний стандарт в Україні)
  • ГОСТ 7.1: 2003 (чинний стандарт в Росії)
  • АРА 5-е видання
  • MLA 7-е видання
  • ISO 690
  • Chicago 16-е видання

Важливий момент: сервіс має можливість здійснювати експорт у формати Microsoft Word. Крім цього в сервісі реалізована автоматична транслітерація:

  • з української (Національний стандарт) на англійську мову
  • з російської мови (ISO 9 (ГОСТ 7.79-2000) система Б)

Генератори посилань

Сьогодні за допомогою численних безкоштовних онлайн-генераторів цитат, бібліографічних позицій, пристатейних списків літератури можна без особливих зусиль створювати і конвертувати посилання практично в усі відомі міжнародні формати (стилі) цитування.


Кiлькiсть переглядiв: 1305

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.