МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


Шановні читачі! Ми дуже раді зустрічам з вами як у реальному житті, так і у віртуальному просторі та докладаємо багато зусиль, щоб ви поверталися до нас знову і знову. Сподіваємося, що ви допоможете нашій бібліотеці стати ще кращою!

На сьогоднішній день співпраця з соціальними мережами стала перспективним напрямом інформаційної діяльності бібліотеки; вона дає змогу налагодити діалог із сучасним користувачем Інтернету, якісно та змістовно рекламувати свою діяльність. Інформаційні технології активно використовуються в роботі наукової бібліотеки Національного університету "Чернігівська політехніка". Вже кілька років ми викладаємо новини, популяризуємо послуги та фонди за допомогою Facebook і YouTube. Зараз із задоволенням повідомляємо про відкриття представництва у Twitter, Flickr, Instagram.

Наукова бібліотека Національного університету "Чернігівська політехніка" має представництво:

  • Facebook - найбільша соціальна мережа в світі;
  • YouTube - відеохостінгова компанія, що надає користувачам послуги зберігання, доставки та показу відео;
  • Flickr - один з найпопулярніших сервісів, призначених для зберігання фотографій і відеороликів онлайн;
  • Instagram - головна соціальна мережа для молоді #НБ_НУ_ЧП (спілкування тимчасово зупинено).

БЛОГОТЕКА

Наукова бібліотека представляє свій новий проект БлогоТека / Блог Наукової бібліотеки ЧНТУ, який має стати відкритою платформою для обміну думками з приводу участі бібліотеки в житті університету, міста, регіона. Блог розташований на блог-платформі «Чернігівська блогосфера», яка була започаткована за сприяння Фундації прав людини в Україні та проекту «Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» у партнерстві з Чернігівським національним технологічним університетом. Зараз «Чернігівська блогосфера» трансформується у відкритий блог-ресурс, який має за мету висвітлення діяльності університету та його участі в освітньому, економічному, суспільному та культурному житті регіону та держави. Платформа відкрита для кожної людини, яка має відношення до університету, досягла повноліття та готова надати чітко сформульований пост. Головні критерії для розміщення матеріалів — відповідність фактів дійсності, коректно викладений текст, зрозуміла мета публікації посту. Блог-платформа також надає можливість розміщення відео - постів (формат МР4 ) та посилань на особисті YouTube –канали або сторінки у Facebook. Матеріали надсилаються модератору на e-mail : bloggerchntu@gmail.com


НАШ БЛОГЕР

/Files/images/byistrova/ира.jpgБистрова Ірина, зав. сектором бібліотеки

Позитивний імідж бібліотеки


Кiлькiсть переглядiв: 2900

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.