БІБЛІОТЕКА НАДАЄ ТАКІ ПОСЛУГИ:


ЦЕНТР ПЕРЕВІРКИ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ПЛАГІАТ

з використанням програмного забезпечення StrikePlagiarizm в Національному університеті «Чернігівська політехніка» : каб. 151 (корпус 1, Шевченка 95).


ЗАМОВЛЕННЯ на використання читального залу НБ ЧНТУ для проведення заходів

Бібліотека надає можливість використання простору читального залу для проведення освітніх заходів, зустрічей, дискусій, майстер-класів, настільних ігор тощо.

Послуги надаються тільки за попереднім замовленням. Перейти за посиланням


ТЕМАТИЧНИЙ ДОБІР ЛІТЕРАТУРИ
ЗАМОВЛЕННЯ на присвоєння авторського знаку; визначення індексів УДК, ББК, JEL

Тематичний добір літератури, присвоєння авторського знаку, визначення індексів – одни з багатьох послуг, які надає своїм користувачам наукова бібліотека ЧНТУ. Замовити послугу Ви можете особисто у відділах бібліотеки або надіславши запит на електронну адресу:

 • Відділ інформаційно-бібліографічної роботи (корпус 1, кім. 150), Е-mail : ibv138@gmail.com; bibliograf101@ukr.net;
 • Відділ документів з соціально-правових наук (корпус 8, кім. 104 ), Е-mail : galuzevijviddil@gmail.com

Для якісного виконання бібліотекарем Ваших запитів необхідно заповнити бланки:

Термін виконання замовлення від 2 до 6 робочих днів за чергою (субота, неділя і святкові дні не враховуються).


ЗАМОВЛЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ

Всі питання, пов'язані з комплектуванням фонду вирішуються на основі письмових замовлень від зав. кафедр. Замовлення на придбання необхідної літератури приймаються відділом комплектування та наукової обробки документів на спеціально розробленому бланку службової записки (завантажити) щоденно крім суботи і неділі з 9.00 до 17.00, каб. № 149, корпус 1, телефон для довідок: 665-122 (168). E-mail: lib.komplekt@gmail.com


ВІРТУАЛЬНА ДОВІДКА

Наукова бібліотека надає консультації з питань:

 • виконання бібліографічних довідок (адресних, фактографічних, уточнювальних, тематичних (в т. ч. письмових) з використанням паперових та електронних (в т. ч. INTERNET) власних, вітчизняних та зарубіжних інформаційних ресурсів;
 • допомоги в пошуку і відборі джерел інформації для написання курсових, кваліфікаційних, магістерських робіт, дисертаційних досліджень;складання списків літератури до наукових робіт;
 • створення бібліографічних посібників (рекомендаційних бібліографічних списків літератури, бібліографічних покажчиків, біобілографічних покажчиків праць викладачів ЧНТУ, анотованих інформаційно-бібліографічних оглядів);
 • інформаційного супровіду конференцій, семінарів, нарад тощо.

Контактні особи:

 • Бевз Інна Валентінівна, зав. інформаційно-бібліографічним відділом. Корпус 1 (вул. Шевченка, 95). Телефон: (04622) 665-121. Електронна адреса: ibv138@gmail.com
 • Сіденко Тетяна Анатоліївна, зав. відділом науково-методичної роботи, маркетингу та інновацій. Корпус 1 (вул. Шевченка, 95). Електронна адреса: bibliograf101@ukr.net; nbibliograf101@ukr.net.
 • Селіверстова Людмила Анатоліївна, зав. відділом. Корпус 8 (вул. Козацька, 1). Телефон: (04622) 5-64-16. Електронна адреса: bibliografiia@gmail.com

Шановні користувачі Наукової бібліотеки НУ “Чернігівська політехніка”!

У нових реаліях, в умовах карантину, співробітники бібліотеки продовжують оперативне консультування з питань навчальної та науково-дослідної роботи:

 • визначення коду УДК: Лузіна Наталія Сергіївна, завідувачка сектором наукової бібліографії та інформаційного обслуговування (ibv138@gmail.com)
 • консультації з користування Базами Даних та пошуковими системами: Бистрова Ірина Федорівна, головний бібліотекар науково-методичного відділу (bib.zal2@gmail.com)
 • консультації щодо наукових видань НУ "Чернігівська політехніка": Мекшун Ірина Миколаївна, провідний бібліотекар науково-методичного відділу (nauk_visn@ukr.net )
 • консультації та допомога з пошуку матеріалів у БД УФД-Бібліотека (Електронна доставка документів): Лузіна Наталія Сергіївна, завідувачка сектором наукової бібліографії та інформаційного обслуговування (ibv138@gmail.com)
 • консультації зі створення авторських ідентифікаторів науковців (ORCID): Бистрова Ірина Федорівна, головний бібліотекар науково-методичного відділу (bib.zal2@gmail.com)
 • консультації зі створення авторських ідентифікаторів науковців (Publons): Друпп Ольга Володимирівна, провідний редактор (nauk_vist@ukr.net)
 • консультації з користування та завантаження матеріалів в Електронний архів НУ "Чернігівська політехніка": Сіденко Тетяна Анатоліївна, завідувачка науково-методичним відділом (library92@ukr.net)
 • консультації та довідки щодо перевірки навчально-наукових робіт НУ "Чернігівська політехніка" на академічне запозичення (плагіат): Щербань Галина Олександрівна, завідувачка сектром наукової інформації та наукового цитування (plagiat_stu@ukr.net)
 • довідки з організаційних питань: Мороз Наталія Вікторівна, директор бібліотеки (natmoroz@ukr.net )
 • консультації та довідки із загальних питань: library@ukma.edu.ua

/Files/images/обл.jpgПЕРЕПЛЕТЕННЯ В ТВЕРДУ ПАЛІТУРКУ
Вам потрібно швидко і якісно переплести дипломну роботу, дисертацію чи інші документи в тверду палітурку?

Тоді, Вам до нас!

В секторі оперативної поліграфії інституту ми зробимо для Вас переплетення в тверду палітурку всього за 5 хвилин!

Ми чекаємо Вас за адресою: м. Чернігів, Проспект Миру 44, кім.111. Тел.: 099 25 61 728


СЕКТОР ОПЕРАТИВНОЇ ПОЛІГРАФІЇ
Надає послуги з додрукарської підготовки - дизайн, верстка, технічна коректура, сканування та макетування.

Різні види цифрового друку: повнокольоровий і чорно-білий друк. Всі види послепечатних робіт: ламінування, брошурування, палітурні роботи, обрізка.

При необхідності Ви можете отримати номери ISBN, УДК та ББК. Послуга платна. Процедура отримання не займає додаткового часу, адаптація макета входить у вартість.

/Files/images/poligrafiya/палитурка.jpgВимоги до макетів, що подаються до друку

 • Радимо обміркувати основні параметри Вашого проекту: формат книги; тираж і тип друку; тип палітурки (тверда, м’яка).
 • Для друку книжкового блоку потрібен файл PDF з правильними полями і нумерацією сторінок. Можемо конвертувати файл з WORD в PDF і відправити Вам на затвердження.
 • Для друку обкладинки потрібен файл з правильними розмірами, відступами, випусками та нормальною роздільною здатністю світлин. В ціну входить виготовлення макету нескладної обкладинки - від Вас якісне фото і текст на обкладинку.
 • Щоб ваша книга виглядала яскраво і привабливо, готовий виріб ми можемо прикрасити ламінуванням.
 • Вартість кожної книги розраховується абсолютно індивідуально. Для того, щоб дізнатися коректну ціну на видання вашої книги, Вам необхідно замовити її розрахунок по телефону або за допомогою електронної пошти в тих параметрах, які цікавлять саме Вас.

Палітурка на пластиковій і металевій пружини

 • Приймаються блоки для скріплення на пластикові та металеві пружини різних форматів, найбільш популярні з них: А6 (105х148,5 мм), А5 (148,5х210), А4 (210х297 мм). Обкладинка блоку може бути м'якою. Обкладинка найчастіше друкується кольоровим друком на щільному папері 160 г/м2, внутрішній блок – на тонкому папері 80 г/м2.

/Files/images/poligrafiya/тверда.jpgЦифровий друк

 • Пропонуємо роздрук, ксерокопіювання та друк книг будь-якого тиражу. Способ друку цифровий. Формат друку А5, А4, А3. Види друку: повнокольоровий і чорно-білий.

Гільйотина для паперу

 • Сектор здійснює порізку паперу формату А3 до будь-якого необхідного вам розміру.

/Files/images/poligrafiya/степлер.jpgТверда та м’яка палітурка

 • Тверда картонна палітурка формату А5, може мати ламінаційне покриття глянцевою плівкою. М’яка палітурка може мати формат А5, А4. Якщо обсяг книги становить до 80 сторінок, застосовуються зшивання металевою скобою.

Можливе лакування обкладинки

 • Якщо обсяг перевищує 80 сторінок, застосовується термосклейка. В такому випадку також можливе ламінаційне покриття. Також відділ здійснює переплетення дипломних робіт в тверду палітурку всього за 5 хвилин.

/Files/images/poligrafiya/ламинировання.jpgТермоклейове безшовне скріплення з можливим шиттям блоку на дротошвейной машині

Шиття блоку на металеві скоби

 • Сектор надає послугу скріплення друкованих видань на металеві скоби. Товщина скріплення від двох до двохсот листів.

МИ ЧЕКАЄМО ВАС ЗА АДРЕСОЮ:

Чернігів, Проспект Миру 44, кім.111, biblioteka-poligrafiya@ukr.net; тел. 665-279; м. т. 0991995994 Катерина Петрівна

Кiлькiсть переглядiв: 3154

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.