ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ


#ЧИТАЙ_ДОСЯГАЙ

20 січня стартувала всеукраїнська акція «#Читай_досягай» від Українського інституту книги та Міністерства культури та інформаційної політики України за участі українських урядовців, громадських та культурних діячів.

/Files/images/sotsiokultur_deyat/досягай.jpgУ межах акції авторитетні українці поділяться книгами, які сформували їхню свідомість та вплинули на життя, а також розкажуть про книжки, які планують читати власним дітям у цьому році. Акція «#Читай_досягай» спрямована продемонструвати українцям взаємозв’язок між читанням та життєвими здобутками і заохотити читати більше книг, щоб досягати нових звершень.

Добірки книг будуть зібрані під хештегом у Facebook – #Читай_досягай. Організатори акції також закликали українців ділитися добірками книг для вдосконалення з використанням хештегу. Офіційна сторінка Українського інституту книги у мережі Facebook


Онлайн-проект Наукової бібліотеки Національного університету "Чернігівська політехніка" "ЧИТАТИ - ЦЕ МОДНО!"

Наукова бібліотека планує новий сезон: 1 березня 2022 - 30 вересня 2022. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нас!

/Files/images/chntu/дошка.jpgУмови участі прості: реєструйся на інтерактивній дошці «Читати – це модно!» та пропонуй свої улюблені книги (автор, назва – обов’язкові, бажано – коротенький відгук, якщо є – посилання на е-бібліотеку, можливо – картинка). Всі гості проекту мають можливість залишити відгук про книгу в коментарях або поставити лайк.

По закінченні сезону проекту будуть визначені переможці у 2-х номінаціях: найактивніший учасник (той, хто порекомендує більше книг) і найбільш популярна книга (та, що набере більшу кількість лайків та коментарів).

На переможців чекають призи!

АРХІВ: сезон 2018-2019; сезон 2019-2020, сезон 2021.


/Files/images/kozatska/20190911_111730.jpgПротягом минулого навчального року я, Наталія Макогін, студентка юридичного факультету ЧНТУ, брала участь в онлайн проекті Наукової бібліотеки нашого університету «Читати – це модно!».

Повернувшись з канікул, отримала повідомлення про те, що я є однією з переможців цього проекту. Мені дуже приємно одержати нагороду, яку не змогла отримати своєчасно, бо знаходилась за кордоном.

Пишаюсь своїм університетом, що дає можливість розвиватися та проявляти свої таланти.

Круто! Читайте – це модно!

Наталія Макогін, учасниця сезону 2018-2019


/Files/images/Flickr/DSC_3551.JPGСВЯТО У БІБЛІОТЕЦІ!

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек ми запросили на гостини своїх читачів. У невимушеній дружній атмосфері студенти ознайомилися з творчістю наших майстринь, взяли участь у турнірі з настільних ігор та фото-конкурсі, проявили свої таланти у розписі пряників та зізналися у любові до книги, читання та БІБЛІОТЕКИ. Більше фото


/Files/images/kozatska/нагородження.jpgНАГОРОДЖЕННЯ НАШИХ НАЙАКТИВНІШИХ ЧИТАЧІВ

4 червня в галузевому відділі документів з соціально-правових наук Наукової бібліотеки ЧНТУ відбулося нагородження студентів, які брали активну участь в житті бібліотеки, її соціокультурній діяльності та інноваційних проектах.

Найактивнішими були визнані:

  • Пророченко Владислав Вячеславович (група КПР-162),
  • Євжик Владилена Ігорівна (група ТПР-161),
  • Щербак Катерина Анатоліївна (група КЮ-181),
  • Приходько Вероніка Олександрівна (група ТПР-161).

ЗНАЙОМТЕСЬ: ЛІТЕРАТУРНА СТУДІЯ «ДИВОСВІТ»!

Літературна студія «Дивосвіт» створена у 2019 році галузевим відділом документів з соціально-правових наук Наукової бібліотеки Національного університету "Чернігівська політехніка". Студія об’єднує студентів і випускників, які цікавляться світом літератури. Керівник студії - завідувачка відділом Наукової бібліотеки Селіверстова Людмила Анатоліївна, талановита творча особистість.

Інформація щодо участі в роботі літературної студії за тел. 0956685889.


В БІБЛІОТЕЦІ ПОВИННО БУТИ … ГОЛОСНО!

Наші читачі вже звикли до нових реалій існування бібліотеки. Локації читального залу дозволяють проводити різноманітні заходи, часом доволі голосні та креативні, поєднуючи їх з традиційними функціями бібліотеки. У той час, коли в одній зоні проходить черговий тренінг з арт-методу “Драма-театр” чи з арт-терапії, у іншій – плідно працюють студенти, а десь за колоною, на зручних пуфах, хтось мирно відпочиває від напруженого навчання.


ПЕРЕМОЖЕМО НАУКОЮ!

/Files/images/chntu/памятник.jpgУ світі є багато пам'ятників книгам. Нарешті і в Чернігові з'явився пам'ятник, який символізує силу знань, - і не де-інде, а поруч з нашим університетом, у центрі нового студентського майдану. Серед студентів вже поширилася думка, що коли доторкнутися до пам'ятника і потерти книги, то навчання буде успішним. Ми, бібліотекарі, раді бачити таку скульптурну композицію і запрошуємо всіх до нашої бібліотеки, де можна не тільки торкатися книг, але й перегортати їх сторінки, читати, брати додому - тобто робити все, щоб добре вчитися!


ЦІКАВО І ПОВЧАЛЬНО!

Перевірте свої знання за допомогою наших тестів:


Бібліотечне селфі "ЧИТАТИ МОДНО"

Коли ще читачам випаде нагода продемонструвати свою любов до книги і читання? У Всеукраїнський день бібліотек! Селфі у бібліотеці продовжується!


МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо виконання та оформлення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» Національного університету «Чернігівська політехніка»

(із змінами, внесеними згідно із рішенням Вченої ради від 28.12.2020, протокол №10, та наказом ректора № 120 від 28.12.2020)


ЗРАЗКИ БІБЛІОГРАФІЧНИХ ОПИСІВ ДОКУМЕНТІВ

за ДСТУ ГОСТ 7.1:2006; ДСТУ 3582:2013; ДСТУ ГОСТ 7.80:2007


Акція "ЗАЛИШИ ПРО СЕБЕ ЗГАДКУ В СТІНАХ РІДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ". Умови акції

АНКЕТА КОРИСТУВАЧІВ Наукової бібліотеки ЧНТУ

Шановний читачу! Просимо Вас прийняти участь в анкетуванні "Бібліотека. Вибір традиційності чи сучасності", яке проводиться з метою удосконалення обслуговування користувачів в сучасних умовах. Анкетування проводиться серед користувачів Наукової бібліотеки ЧНТУ. Ваша думка дозволить внести необхідні зміни в діяльність бібліотеки з урахуванням Ваших потреб і запитів.


СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ @ А за что? Просто так

Наукова бібліотека Чернігівського національного технологічного університету стала учасницею соціального проекту @А за что? Просто так.

Ми отримали у подарунок книгу «Big Money: принципы первых. Откровенно о бизнесе и жизни успешных предпринимателей» (автор Евгений Черняк). Книга стане у нагоді майбутнім бізнесменам та підприємцям, всім, хто мріє досягнути успіху у житті. Щиро дякуємо менеджеру проекту @Оксана Таран! Книга облікована та відображена у довідковому апараті бібліотеки і доступна для користувачів у читальній залі Наукової бібліотеки ЧНТУ. Читаймо разом!


/Files/images/bibliograf_2/на.jpgДО УВАГИ ШАНУВАЛЬНИКІВ ПОЕЗІЇ!

Наукова бібліотека представляє збірку віршів «На крилах натхнення».

Це видання - творчий доробок студентів-учасників літературної студії «Пролісок» та творчої студії «Гаудеамус», а також викладачів, співробітників та випускників Чернігівського національного технологічного університету. Видання присвячено 55-річчю навчального закладу.

З питань придбання збірки віршів звертатися в редакційно-видавничий відділ університету (корпус 1, кімн. 310).

Контакти: т. 3 -03-30; 3-40-79; 063-36-37-366.

E-mail: libcstu@gmail.com


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЄС

/Files/images/chntu/день европы.jpg24 травня при Чернігівському національному технологічному університеті відкрили Інформаційний центр ЄС. На відкритті був присутній Юргіс Вілчінскас, керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні. Відтепер всі охочі можуть прийти до Наукової бібліотеки ЧНТУ, щоб ознайомитися з документами, основною інформацією та політикою Європейського Союзу.

"Європейський Союз : історія, сьогодення, майбутнє" - підбірка сайтів з посиланнями, на яких найбільш повно розкривається інформація про Європейський Союз, його історію, відносини з Україною та майбутнє.


Кiлькiсть переглядiв: 867

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.