ВИДАВНИЦТВА НАУКОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ


John Wiley & Sons (скорочене найменування – Wiley) – одне з найдавніших академічних видавництв у світі, яке має багату історію та захоплюючу колекцією контенту та рішень для науки, вищої освіти та бізнесу.

/Files/images/bd/Wiley.jpgВидавництво публікує матеріали у всіх галузях знань. На нинішній день компанія володіє правами на понад 21 000 наукових книг (щороку видається близько 1000 нових назв), 1 600 наукових журналів (серед яких вагома частка всесвітньо відомих та престижних видань), а також енциклопедії, довідники, бази даних наукової інформації з хімії та медицини (в тому числі Кокранівська бібліотека доказової медицини). Доступ до наукового контенту видавництва відбувається через платформу Wiley Online Library (www.onlinelibrary.wiley.com).

В журналах видавництва опубліковано дослідження понад 450 лауреатів Нобелівської премії. Щорічно журнали Wiley демонструють високі показники цитування та імпакт-фактори, до того ж багато видань займають перші позиції у рейтингах за відповідними галузями знань.

В рамках тестового доступу для користувачів доступна найбільша колекція журналів Wiley, а це понад 1 500 назв сучасних журналів. Доступні також архіви журналів за понад 20 років – з 1997 року до сьогодні. За тематичним спрямуванням журнали охоплюють всі предметні напрямки сучасної науки.

За консультацією щодо використання ресурсу прохання звертатися до каб. 150 (Наукова бібліотека, корпус 1, вул. Шевченка 95).


ДОСТУП ДО РЕСУРСІВ ПОРТАЛУ Springer Link

/Files/images/bd/спрингер.jpgКористувачі Наукової бібліотеки отримали доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link, а саме:

Така можливість випала установам, які раніше оформили доступ до баз даних Scopus або/та Web of Science. Запрошуємо скористатися можливістю ознайомитися з академічними і науково-популярними книгами та журналами одного з найбільших світових видавців.

Доступ до порталу можна отримати з будь-якого комп’ютера університету та бібліотеки за посиланням: https://link.springer.com/. За консультацією щодо використання ресурсу прохання звертатися до каб. 150 (наукова бібліотека). Путівник з пошуку документів мережевої наукової платформи SpringerLink.


Кiлькiсть переглядiв: 838

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.