ВИДАВНИЦТВА НАУКОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ


/Files/images/bd/Bentham.jpgBentham Science є видавцем рецензованої наукової літератури, що забезпечує видання понад 130 наукових журналів в електронному та друкованому форматах, які містять результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук.

Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Докладніше про електронні ресурси – за такими покликаннями:

Вебінари від представників видавництва Bentham Science:

  • Тема 1. Вступ до журналів та електронних книг Bentham Science
  • Тема 2. Ефективна комунікація з редакторами та рецензентами
  • Тема 3. Планування публікації результатів вашого дослідження у журналах із високим рівнем впливу

John Wiley & Sons (скорочене найменування – Wiley) – одне з найдавніших академічних видавництв у світі, яке має багату історію та захоплюючу колекцією контенту та рішень для науки, вищої освіти та бізнесу.

/Files/images/bd/Wiley.jpgВидавництво публікує матеріали у всіх галузях знань. На нинішній день компанія володіє правами на понад 21 000 наукових книг (щороку видається близько 1000 нових назв), 1 600 наукових журналів (серед яких вагома частка всесвітньо відомих та престижних видань), а також енциклопедії, довідники, бази даних наукової інформації з хімії та медицини (в тому числі Кокранівська бібліотека доказової медицини). Доступ до наукового контенту видавництва відбувається через платформу Wiley Online Library (www.onlinelibrary.wiley.com).

В журналах видавництва опубліковано дослідження понад 450 лауреатів Нобелівської премії. Щорічно журнали Wiley демонструють високі показники цитування та імпакт-фактори, до того ж багато видань займають перші позиції у рейтингах за відповідними галузями знань.


ДОСТУП ДО РЕСУРСІВ ПОРТАЛУ Springer Link

/Files/images/bd/спрингер.jpgКористувачі Наукової бібліотеки отримали доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link, а саме:

Така можливість випала установам, які раніше оформили доступ до баз даних Scopus або/та Web of Science. Запрошуємо скористатися можливістю ознайомитися з академічними і науково-популярними книгами та журналами одного з найбільших світових видавців. За консультацією щодо використання ресурсу прохання звертатися до каб. 150 (корпус 1, наукова бібліотека). Путівник з пошуку документів мережевої наукової платформи SpringerLink.


Brill є одним із найбільших видавців відкритого доступу.

Brill – видавництво з багатою історією та сильним міжнародним спрямуванням, що спеціалізується в галузі гуманітарних наук, юриспруденції й природничих наук. Щорічно видає до 1200 книг і 275 журналів.

Засноване в 1683 році під назвою Люхтманс, воно є найстарішим незалежним науковим видавництвом світу та одним із найстаріших і найпрестижніших видавництв. Офіційне почесне найменування – "Koninklijke Brill" ("Королівський Брилл"). Девіз фірми – Tuta sub aegide Pallas (букв. – «Безпека за щитом Палади»), символ – статуя давньогрецької богині мудрості, що стоїть перед будинком.


Science Publications є комерційним видавцем STM

(наука, техніка і медицина) рецензованих наукових журналів відкритого доступу. Вони прагнуть надати дослідникам, професорам і студентам новітні дослідження в широкому спектрі областей, а також сприяти глобальному обміну та аналізу досліджень, ідей і досвіду серед людей в науковому співтоваристві.

Весь вміст, опублікований Science Publications, пропонує необмежений доступ, розповсюдження та відтворення на будь-якому носії; за умови правильного цитування оригінальної роботи.


Taylor & Francis Group – міжнародне наукове книжково-журнальне видавництво

зі штаб-квартирою у Великобританії. Засновано в 1852 році Вільямом Френсісом і Річардом Тейлором (який заснував своє видавництво ще в 1798 році). Являє собою один із підрозділів британської видавничої, інформаційної та виставкової групи Informa. Спеціалізується на публікації наукової літератури та наукових журналів. Taylor & Francis щорічно публікує понад 1800 нових книг та 1000 журналів.


Кiлькiсть переглядiв: 1628

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.