УНІКАЛЬНА ЧЕРНІГІВЩИНА


Наукова бібліотека Національного університету "Чернігівська політехніка" започатковує проєкт “Унікальна Чернігівщина”, в якому буде висвітлювати історію і досягнення нашого університету, популяризувати краєзнавчу літературу, знайомити з духовними багатствами рідного краю.

/Files/images/kodyi/код уч.jpgЗ метою підвищення іміджу та входження НУ «Чернігівська політехніка» до нових світових рейтингів університет розпочинає програму "Історії успіху". Успішні історії участі студентів, викладачів у програмах міжнародних стажувань, виконання ними наукових та освітніх міжнародних проєктів, грантів, успішні науково-технічні розробки, дослідження тощо будуть представлені у цьому проєкті.

З виданнями краєзнавчого спрямування читачі зможуть познайомитися на сторінці ресурсу “Книжкова поличка”, які будуть представлені як тематичні огляди, віртуальні виставки, анатовані бібліографічні покажчики.

В нашому ЗВО навчаються студенти з усієї України, тому колектив Наукової бібліотеки проводить різноманітні заходи, щоб познайомити наших користувачів з Сіверським краєм, його історією та пам’ятками архітектури, надбаннями літератури та мистецтва. Бібліотека популяризує творчість письменників, поетів, митців, майстрів народно-декоративного мистецтва. Галерея ім. Багіна експонує художні полотна та фотографії як професійних майстрів, так і аматорів: студентів та співробітників університету. Клуб «Особистість» проводить зустрічі з цікавими, талановитими земляками. Літературна студія “Пролісок” об’єднує творчу молодь університету. Студія “Hand Made” запрошує на майстер-класи з виготовлення виробів народної творчості. Всі ці заходи висвітлюватимуться на сторінці “Мистецький простір”.

Наші співробітники з задоволенням приймають участь в мандрівках рідним краєм. Своїми враженнями від подорожей вони будуть ділитися на сторінці “Стежками рідного краю”. Розділ “Чернігівщина в іменах” розповість про видатних земляків, діячів культури, літератури і мистецтва, життя яких було пов’язано з нашим краєм.

Національний університет "Чернігівська політехніка" має багату історію і може пишатися своїми викладачами та студентами. Винаходи, досягнення та дослідження науковців університету будуть представлені на сторінках “Наші науковці” та “Наші випускники”. Про життєвий і науковий шлях керівників уныверситету можна дізнатися в розділі “Біля витоків ЧНТУ”. Університет створює сприятливі умови для розвитку творчих здібностей студентів, заохочує до зайняття фізичною культурою та спортом та виховує справжніх особистостей. Сторінка “Хроніки ЧНТУ” надасть можливість пригадати найяскравіші моменти з життя студентів і співробітників НУ "Чернігівська політехніка".

Ласкаво просимо до нашого вебресурсу «Унікальна Чернігівщина»!

Контактна особа: Ірина Бистрова, головний бібліотекар (E-mail : bib.zal2@gmail.com)


Кiлькiсть переглядiв: 2364

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.