Повернутися до звичайного режиму
ЕЛЕКТРОННИЙ АРХІВ
НУ "ЧЕРНІГІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
НАУКОВІ ВИДАННЯ
НУ "ЧЕРНІГІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГНОВІ НАДХОДЖЕННЯ
ІСТОРІЯ УСПІХУ ФОНД ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ
УНІКАЛЬНА ЧЕРНІГІВЩИНА ТЕМАТИЧНІ ОГЛЯДИ ЛІТЕРАТУРИ

НАЙБЛИЖЧИЙ ВЕБІНАР ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATE

/Files/images/bd/вебинары.jpgClarivate є власником і виробником потужних ресурсі та інструментів, що допомагають науковцям проводити, аналізувати, презентувати наукові дослідження на світовому рівні.

Clarivate запрошує, за можливості, в цей складний для країни час долучатися до вебінарів. Вебінари безкоштовні, українською у ZOOM. Необхідна попередня реєстрація. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.

Research Smarter

  • 23 травня Тема : Відповідальний академічний штучний інтелект для дослідників Web of Science Тези: Штучний інтелект трансформує академічні дослідження, викладання та навчання. Clarivate гарантує, що ви зможете безпечно і відповідально орієнтуватися в цьому новому ландшафті, забезпечуючи при цьому досконалість досліджень. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися більше про нещодавні та майбутні розробки на основі штучного інтелекту у Web of Science, включаючи значні покращення пошуку та майбутній дослідницький асистент Web of Science на основі генеративного штучного інтелекту. Ми обговоримо, як ми впроваджуємо штучний інтелект, щоб допомогти дослідникам усіх рівнів вирішувати складні дослідницькі завдання та отримувати більше від найнадійнішої у світі бази даних цитувань – Web of Science Core Collection. Реєстрація: 10:15-11:15

Записані вебінари українською від Clarivate тут; від Elsevier тут.


БІБЛІОТЕЧНЕ ВИДАННЯ

Інформаційно-бібліографічним відділом наукової бібліотеки підготовлено біобібліографічний покажчик:

Кальченко Віталій Іванович : біобібліограф. покажч. / уклад. Н. С. Лузіна. – Чернігів : Наукова бібліотека НУ «Чернігівська політехніка», 2024. – 56 с.

/Files/images/pokajchiki/Кальченко.jpgБіобібліографічний покажчик присвячено науково-педагогічній діяльності Кальченка Віталія Івановича – доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри автомобільного транспорту та галузевого машинобудування Навчально-наукового інституту технологій Чернігівського національного технологічного університету, Заслуженого діяча науки і техніки України.

Покажчик укладено за предметно-хронологічним принципом. Праці опубліковані відповідно до тематичних рубрик – авторські свідоцтва та патенти, монографії, дисертація, навчальні посібники, статті з періодичних видань, тези доповідей, методичні вказівки, звіти про НДР, інформаційні листки. В рубриках дотримано хронологічний характер розміщення опублікованих праць у прямій послідовності, в межах кожного року – за абеткою публікацій. Добір матеріалів здійснено на основі особистих матеріалів автора, Картотеки праць викладачів, Електронного каталогу Наукової бібліотеки НУ «Чернігівська політехніка».

Бібліотечне видання продовжує серію покажчиків праць науковців Національного університету «Чернігівська політехніка».


БІБЛІОТЕЧНЕ ВИДАННЯ

Інформаційно-бібліографічним відділом підготовлено новий рекомендаційний покажчик літератури:

/Files/images/pokajchiki/АВТ.jpgАвтомобільний транспорт : рекомендаційний покажчик / уклад. С. Л. Бондар. – Чернігів : Наукова бібліотека НУ «Чернігівська політехніка», 2024. – 41 с.

Рекомендаційний покажчик містить інформацію щодо наукових видань; навчальної, методичної літератури з фонду Наукової бібліотеки за темою «Автомобільний транспорт» та посилання на вебресурси, що висвітлюють дані питання.

Покажчик розрахований на допомогу навчальному процесу і може бути корисним студентам у процесі навчання та викладачам у науково-методичній і викладацькій діяльності.

В межах розділів видання розміщені за абеткою. Доповнюють видання Алфавітно-предметний покажчик назв книг та Іменний покажчик авторів книг.


МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ РАДІАЦІЙНИХ АВАРІЙ І КАТАСТРОФ

26 квітня – день пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, науковців, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

/Files/images/bibliograf/чернобыль дд.jpgЗ часу Чорнобильської катастрофи пройшло 38 років, але подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу.

До Дня пам'яті Чорнобильської трагедії Науковою бібліотекою підготовлені:


БЛОКБАСТЕР НЕ ГІРШЕ, НІЖ «ПІРАТИ КАРИБСЬКОГО МОРЯ»

вийде, якщо про навколосвітню експедицію Крузенштерна-Лисянського зняти кіно.

Юрій (при хрещенні Георгій) Федорович Лисянський (1 (12) квітня 1773, Ніжин – 26 лютого (6 березня) 1837, Санкт-Петербург ) – мореплавець українського походження на британській та російській службі, географ, океанограф, першовідкривач невідомих земель.

/Files/images/bibliograf/Лисянський.jpgШляхетним козакам Лисянським у Ніжині та на території Ніжинського полку належало декілька будинків – родина була досить велика. Під створення «Меморіального будинку-музею Юрія Лисянського» переданий, на сьогодні єдиний, що зберігся в огорожі церкви Івана Богослова (1752 р.), де священиком понад 40 років свого життя прослужив батько мореплавця – протоієрей Федір Лисянський (1730-1803). Пам'ятають склепіння цієї хатинки й малого Юрка (Георгія).

Більше цікавої інформації:

  • Про першого українця, який здійснив навколосвітню подорож
  • Про люльку Лисянського та присмак солоного бризу в Ніжині

/Files/images/bibliograf/круз.jpgБібліотека пропонує:

  • Ємченко О. Земна обручка Крузенштерна і Лисянського / О. Ємченко // Наука і суспільство. – 2008. – № 3/4. – С. 37-46.
  • Сапон, В. М. Одіссея Юрія Лисянського / В. М. Сапон, В. М. Шевченко. – Ніжин : Пилипенко Н. В., 2012. – 38 с. : іл. Спроба узагальнити опубліковані про нього матеріали, уточнивши деякі штрихи біографії та використавши нові архівні джерела.
  • Санченко А. Круз та Лис. Напередодні : повість / А. Санченко. – Київ : Комора, 2020. – 272 с. Антон Санченко взявся реконструювати початки зіркової кар’єри майбутнього кавалера ордену Святого Георгія, власника іменної золотої шпаги, капітана першого рангу Юрія Лисянського.

ЧИТАТИ – ЦЕ МОДНО!

Бібліотека вітає переможця проєкту «Читати – це модно!» першокурсника Бабко Миколу (спеціальність "Інженерія програмного забезпечення").

/Files/images/sotsiokultur_deyat/Микола.jpgМикола любить читати з дитинства, відвідував бібліотеку у своєму містечку. Віддає перевагу таким жанрам як фентезі, містика, жахи. Серед улюблених авторів – Ніл Гейман та Стівен Кінг.

Зараз увага хлопця зосереджена на навчанні, але читання залишається важливою складовою його життя. На сторінках проєкту «Читати – це модно!» Микола запропонував нашим читачам близько сорока видань.

Бажаємо переможцю захоплюючих книжок, успіхів у навчанні, гарних друзів, активної життєвої позиції, добрих справ в ім'я України!

Чекаємо наших любих читачів у новому сезоні онлайн-проєкту, який стартує восени. Умови участі, дати, архів на сторінці сайту бібліотеки «Соціокультурна діяльність».


ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ!

Повідомляємо про нові надходження літератури до фонду нашої бібліотеки за I квартал 2024 року.


ПРЕЗЕНТАЦІЯ КРАЄЗНАВЧОГО ВИДАННЯ

3 квітня в Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбулась презентація краєзнавчого видання "Домове різьблення Чернігова: каталог візерунків" (автори – Алєшугіна Н. О., Зеленська О. О.).

На заході були присутніми представники Департаменту культури і туризму Чернігівської ОВА, наукових бібліотек ім. Русових та ім. Коцюбинського, Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського, проєкту "Дерев'яне мереживо Чернігова", інших організацій міста, а також науково-педагогічні працівники та студенти університету.

Порушувалися питання історії походження, стану та способів збереження дерев'яної архітектурної спадщини, її значення для розвитку туристичної сфери міста Чернігова. Презентація завершилась жвавим обговоренням окресленого кола питань. Невдовзі каталог з'явиться у вільному доступі на сайтах бібліотек міста і університету.

Наша бібліотека вже має друковане видання, за що ми дуже вдячні авторкам книги та кафедрі туризму!

  • Алєшугіна Н. О. Домове різьблення Чернігова : каталог візерунків / Н. О. Алєшугіна, О. О. Зеленська. – Чернігів : видавець Брагинець О. В., 2024. – 144 с. : іл. У каталозі представлено понад 200 візерунків пропильного різьблення, використаних для виготовлення фризів, підзорів, причелин, сандриків, пілястрів, капітелей та інших архітектурних елементів дерев’яних будинків Чернігова. Призначено для майстрів та аматорів різьбярства, керівників профільних гуртків та широкого кола шанувальників чернігівської старовини.

Нагадуємо: у нашому фонді є і перша книга, яка теж присвячена дерев'яним перлинам Чернігова.

  • Чернігівське узороччя: краса, що зникає / Н. О. Алєшугіна, В. М. Величко, О. О. Зеленська та ін. ; ред. Н. О. Алєшугіна. – Ніжин : ТПК "Орхідея", 2016. – 130 с. : іл. Ілюстроване видання пропонує здійснити цікаву екскурсію старовинними вулицями Чернігова, на яких збереглись зразки дерев'яної архітектури кінця ХІХ-початку ХХ ст., прикрашені дерев'яними різьбленням.

ВІДЕО: Старовинне домове різьблення: у Чернігові презентували видання про автентичні візерунки

/Files/images/sotsiokultur_deyat/узороччя.jpg


ПІВНІЧНА ФОРТЕЦЯ КРАЇНИ #МістаГероїв

Друга річниця визволення Чернігівщини від російських окупантів.

/Files/images/bibliograf/че.jpg«Серце України відчувало біль…» – сказав Володимир Зеленський, згадуючи події 2022 року. Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин 24 лютого. Визволення півночі держави та стійкість України були забезпечені завдяки Силам оборони і безпеки та багатьом звичайним людям, які їм допомагали. Від перших годин повномасштабного вторгнення війна для українців стала справді народною війною, наші міста стали містами героїв, наші села стали селами героїв – людей, які допомагали вистояти одне одному i державі.

Бібліотека запрошує переглянути виставку, присвячену мужнім оборонцям півночі країни (корпус 1, читальна зала).

Бібліотека пропонує:

  • Сторінка пам'яті на власному вебресурсі наукової бібліотеки.
  • Карповець, В. Місяць у полоні / В. Карповець // Бібліокур’єр. – 2022. – № 1-3. – С. 8.
  • Щоб пам’ятати // Бібліокур’єр. – 2023. – № 1. – С. 3.
  • Бура, Д. М. Чернігів. Чотирикутник єдності / Дар’я Бура. – Харків : Фоліо, 2022. – 219 с. ; іл. Від Чернігова до Києва машиною їхати лише дві години, а до кордону з рф – годину, тому оборона міста у повномасштабній війні 2022 року мала стратегічне значення для захисту столиці. «Якби ми не втримали Чернігів, могли б втратити і Київ», – пояснюють військові. 38 днів місто зазнавало артилерійських та авіаударів, опинилося практично у блокаді, без зв’язку і комунікацій. Його околиці розбиті до цеглин. Але саме тут російські танки «їхали заднім ходом» і палали від «коктейлів Молотова». Чернігів став містом героїв, а його оборона, як і всього регіону, трималася на чотирьох складових. Навіть на п’яти – ще річка Десна допомагала. Про тих, хто втримав і виборов місто у російських окупантів, – у цій книжці.

ПОБАЧИВ СВІТ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР «БІБЛІОКУР’ЄРА»

Науковою бібліотекою Національного університету «Чернігівська політехніка» випускається регіональне професійне видання – Інформаційний бюлетень «БІБЛІОКУР’ЄР».

/Files/images/bibliokurer/курьер 1 24.jpgБібліокур’єр : Інформаційний бюлетень Наукової бібліотеки Національного університету «Чернігівська політехніка». – 2024. – № 1 (38). – 8 с.

НОВИЙ ВИПУСК нашого бюлетеня містить інформацію в наступних розділах:

  • НОВИНИ БІБЛІОТЕКИ
  • АКТУАЛЬНО
  • ВИСТАВКОВА ГАЛЕРЕЯ
  • РАДИМО ПРОЧИТАТИ
  • КЛУБ «ОСОБИСТІСТЬ»
  • НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
  • СВІТ ОЧИМА БІБЛІОТЕКАРЯ

Запрошуємо до читання!


ЮВІЛЕЙНЕ ЗІБРАННЯ ЛІТЕРАТУРНОЇ СТУДІЇ

20 березня в наукової бібліотеці НУ «Чернігівська політехніка» відбулось ювілейне зібрання літературної студії «Дивосвіт».

/Files/images/kozatska/Дивосвіт.jpgВже 5 років Студія об’єднує любителів поезії; допомагає розвитку літературних здібностей тих студентів, яких цікавить літературне мистецтво; створює умови для розвитку і поліпшення навичок написання поетичних і прозових текстів; висвітлює розмаїття літературних форм та засобів.

На ювілейному засіданні літературної студії її учасники презентували власні твори, обговорювали їх, грали на гітарі, співали та слухали музику.

Душевні дружні літературні розмови вели: Бойченко Катерина (гр. ПШ-232), Мартинович Софія (гр.ФК-231), Слиш Олександр (випускник університету), Шевченко Валентина (ЦГЮ-201), Мороз Владислав (КЮ-202), Кульчиковський Марко (КЮ-201). Коротеньке відео!!!

З творчістю наших талановитих студійців можна ознайомитись в інформаційному бюлетені Наукової бібліотеки «Бібліокур’єр»: докладніше за цим посиланням.


ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ!

Повідомляємо про нові електронні адреси корпоративної пошти фахівців наукової бібліотеки НУ "Чернігівська політехніка".

Оновлена Інформація на сторінках сайту бібліотеки:


КАЗКА З ВОВНИ

У бібліотеці відкрилася виставка валяних іграшок.

/Files/images/sotsiokultur_deyat/іграшки.jpgРосстальна Лариса Миколаївна віднедавна працює старшою лаборанткою кафедри іноземної філології Національного університету «Чернігівська політехніка». Все життя захоплювалася рукоділлям: шила, плела, гаптувала. Всьому цьому навчилася від своєї мами. Останні 15 років займалася пошиттям інтер’єрних іграшок. Робила переважно текстильних персонажів Тільда, яких колись побачила на виставці виробів ручної роботи чернігівських майстринь «Що може жінка».

«Одного дня побачила валяну з вовни іграшку «Бібабо», яку надівають на руку, та «захворіла» нею» – згадує авторка. За останні кілька роки пані Лариса створила не один десяток пальчикових іграшок у техніці мокрого валяння. Ці іграшки створюються для розвивальних занять із дітьми, проте, дорослі від них теж у захваті.

Лариса Миколаївна постійно вдосконалює свою майстерність, вчиться та бере майстер-класи у Ярослави Тройніч, яка мешкає у Фінляндії у м. Гельсінкі. Незважаючи на те, що у творчому доробку майстрині є сумки, палантини та прикраси, зроблені у техніці мокрого валяння, пані Лариса постійно повертається до іграшок: «Бо вони зігрівають душу».

Запрошуємо помилуватися чудовими експонатами! Вони не тільки надзвичайно милі: у кожної іграшки своя історія, свій характер.


НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Праці викладачів Національного університету "Чернігівська політехніка"

/Files/images/vikladach/Кальченко.jpgПідвищення паливної економічності транспортних засобів категорії № 3 : монографія / І. В. Грицук, Є. О. Український, І. В. Худяков, Д. С. Погорлецький, В. В. Кальченко. – Чернігів : РВВ НУ "Чернігівська політехніка", 2024. – 167 с. : іл.

У монографії виконано аналіз теоретичних і практичних розробок щодо методів контролю технічного стану, витрати палива, режимів роботи та фізичного стану водія транспортного засобу в умовах його експлуатації. Висвітлені питання розробки прикладного програмного забезпечення системи моніторингу транспорту та визначені основні принципи формування програмних модулів для моніторингу показників технічного стану, витрати палива та економічної безпеки транспортних засобів впродовж життєвого циклу. Запропоновано метод формування інформаційної предметної області на основі системи ідентифікації, моніторингу, діагностування, прогнозування технічного стану ТЗ категорії №3, з урахуванням системної взаємодії з умовами експлуатації, режимами праці водія.


БІБЛІОТЕКА ДЯКУЄ!

Здійснюйте добро, поки ви існуєте! (Д. Дідро)

Наукова бібліотека Національного університету «Чернігівська політехніка» висловлює щиру подяку авторам, співробітникам університету та студентам за подаровані видання, що надійшли до бібліотеки протягом ІІ півріччя 2023 року.


ВИСТАВКА, ВІДКЛАДЕНА ВІЙНОЮ

У приміщенні наукової бібліотеки НУ «Чернігівська політехніка» пройде фотовиставка міського фотоклубу «ПРЕКРАСНЕ ПОРУЧ».

/Files/images/sotsiokultur_deyat/выдкладена.jpgЦя виставка мала відбутись у березні 2022 року. Проте все скасувала війна… Це виставка тодішнього, ще мирного життя. Тут є наш величний і неушкоджений Чернігів, мирне життя людей, чудова природа…

Звісно, коли ворог топче рідну землю і вбиває наших людей, кожен з нас має робити посильний внесок у наближення перемоги. Хоча здається, що зараз не до творчості, але війна йде в тому числі й на культурному фронті.

Запрошуємо всіх бажаючих! Виставка сповнена позитиву, який не повинен покидати нас і в цей важкий час.


УКРАЇНА – КОЗАЦЬКА ДЕРЖАВА

Адміністрація університету передала до фонду нашої бібліотеки подарункове видання «Ілюстрована історія українського козацтва» у 5175 фотосвітлинах. Запрошуємо до ознайомлення з цим видатним виданням ("видатним" у всіх сенсах, бо навіть вага книги – десять з половиною кілограмів!).

/Files/images/sotsiokultur_deyat/книга козацтво.jpgУ книзі представлена історія і культура українського козацтва у фотосвітлинах з оригіналів документів, мап, стародруків, рукописів, клейнодів, зброї та одягу, з творів графіки, живопису, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва, історичних ландшафтів, з пам’яток архітектури та інших українських козацьких старожитностей. Книга містить також історичні нариси про різноманітні аспекти історії козацької України, життєписи її визначних діячів. Ідейний задум видання "Україна – козацька держава" втілювався шляхом фотофіксацій та зібрання величезного масиву предметів матеріальної культури козацької доби, розпорошених не лише по Україні, а й по всьому світу.

/Files/images/sotsiokultur_deyat/гетьман.jpgДо видання увійшло 5175 фотосвітлин, із них 535 фотоілюстрацій портретів гетьманів, кошових отаманів, козацької старшини та їхніх родин, 167 портретів історичних осіб козацької доби, церковних і культурно-освітніх діячів, письменників і вченим, воєвод і князів, імператорів і королів, понад 100 оригінальних портретів кобзарів і лірників. Сфотографовано і описано 453 одиниці холодної, вогнепальної зброї та військового спорядження, до видання увійшли практично всі 42 клейноди – булави, пірначі та келепи гетьманів і козацької старшини, що зберігаються в музеях України і за кордоном.

/Files/images/sotsiokultur_deyat/фотосвітлини.jpgЗібрана майже вся колекція народних картин "Козак Мамай" – 105 полотен і малюнків. 41 одиниця народних музичних інструментів- кобза, бандура, торбан і ліра. Сфотографовані і описані 187 стародруків і рукописів. Описано понад 380 одиниць золотарства та 50 виробів церковного шитва, із них 105 виробів – це вклади гетьманів, старшини та козаків до православних храмів і монастирів. Сфотографовано 160 православних храмів і 28 монастирів, побудованих, в добу козацького правління і завдяки ктиторству гетьманів і козацької старшини. Зафотофіксовано понад 100 козацьких могил та місць колишніх поховань.


ПІДТРИМКА УКРАЇНСЬКИХ НАУКОВЦІВ, ДОСЛІДНИКІВ ТА СТУДЕНТІВ

/Files/images/bd/Ельзевір.jpgВ умовах війни багато українських науковців позбавлені доступу до робочих місць та інструментів проведення досліджень. Разом з тим, доступ до наукометричних баз даних важливий для багатьох аспектів наукової діяльності. Науковці мають змогу здійснювати систематичний пошук наукової літератури, отримувати інформацію про впливовість наукових журналів та відстежувати тенденції в наукових дослідженнях.

Одна з найбільших видавничих компаній світу – Elsevier – надає безкоштовний доступ до своїх інструментів академічної підтримки, наборів даних і освітніх рішень у цей важкий час.

  • ScienceDirect – провідна платформа рецензованої літератури для просування досліджень, яка поєднує в собі авторитетні повнотекстові наукові та технічні публікації з інтелектуальною інтуїтивно зрозумілою функціональністю.
  • Scopus – найбільша реферативна база даних і цитат рецензованої літератури (наукових журналів, книг і матеріалів конференцій); містить розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень.
  • Researcher Discovery – пілотна програма дозволяє здійснювати пошук за ключовими словами, щоб швидко знаходити дослідників, які працюють у певній галузі (ключові слова зіставляються з назвою, анотацією та назвою журналу статей понад 16 мільйонів авторів у базі даних Scopus).
  • SciVal – це веб-аналітичне рішення, яке дає змогу візуалізувати ефективність досліджень, порівнювати їх з аналогами, розвивати стратегічні партнерства, визначати й аналізувати нові дослідницькі тенденції, створювати унікальні індивідуальні звіти.
  • Funding Institutional – допомагає своєчасно знаходити можливості фінансування від понад 4300 державних і приватних фінансових організацій та досягти максимального успіху.
  • Researcher Academy – платформа електронного навчання, яка надає безкоштовний доступ до незліченних ресурсів електронного навчання, призначених для підтримки дослідників.
  • Mendeley – безкоштовний довідковий менеджер, який може допомогти вам зберігати, упорядковувати, нотувати, ділитися та цитувати посилання та дані досліджень.

Посилання на інструменти: https://www.elsevier.com/promo/ukraine-academic-support

Наукова бібліотека надасть консультації щодо реєстрації в базах та використання інструментів академічної підтримки. Е-mail: bib.zal2@gmail.com


КЛУБ НАСТІЛЬНИХ ІГОР «GAME TIME»

Ви ніколи не замислювалися, чому в час цифрових технологій та тотальної комп’ютеризації настільні ігри набирають все більшої популярності?

/Files/images/chntu/_TIME.jpgМожливо причина в нестачі живого спілкування? Сьогодні невід'ємним атрибутом багатьох закладів, у тому числі і бібліотек, є настільні ігри. По перше, це живе спілкування, чудовий привід зустрітися з друзями! А ще гарний спосіб розвинути пам’ять, логічне мислення, комунікативні навички. Інтелектуальні ігри дозволяють поповнити словниковий запас, показати свою ерудицію, підвищити швидкість реакції та уважність. Якщо ви любите проводити дозвілля в веселій компанії, завітайте до бібліотеки.

Клуб настільних ігор «Game time» пропонує: популярну в багатьох країнах гру в слова «Скрабл», відмінне рішення для галасливої компанії – карткові ігри «UNO», «Свінтус», гру на уважність і швидкість реакції «Дуплет», стратегію «Каркассон», рольову пародійну за змістом гру «Манчкін» та багато інших.



РЕЖИМ РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ

  • Корпус 1-4 (вул. Шевченка, 95)
  • Корпус 8 (вул. Козацька, 1)

Бібліотека обслуговує користувачів з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 17.00.

Останній робочий день місяця - санітарний день.



Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.