ІНФОРМАЦІЙНО-БІБЛІОГРАФІЧНИЙ ВІДДІЛ


Інформаційно-бібліографічний відділ забезпечує науково-обгрунтоване довідково-бібліографічне та інформаційне обслуговування всіх категорій користувачів у відповідності з напрямками навчальної, наукової та виховної роботи навчального закладу

Інформаційно-бібліографічний відділ поєднує традиційні форми і методи бібліографічної роботи і сучасні інформаційні технології та виконує такі функції:

 • здійснює довідково-бібліографічне та інформаційне обслуговування користувачів бібліотеки;
 • виконує усні та письмові бібліографічні довідки;
 • надає консультації з питань використання довідково-пошукового апарату бібліотеки;
 • здiйснює аналiтико-синтетичну обробку перiодичних видань, збiрникiв наукових праць шляхом вiдображення їх змiсту в електронному каталозі;
 • готує бібліографічні посібники та методичні матеріали;
 • проводить Дні інформації, Дні кафедр;
 • здійснює вибіркове розповсюдження інформації;
 • організовує заняття з основ бібліотечно-бібліографічних знань та формування інформаційної (в т. ч. інформаційно-мережевої) культури користувачів;
 • консультує щодо бібліографічного оформлення списку джерел до наукової роботи;
 • здійснює індексацію наукових робіт за таблицями УДК та JEL;
 • надає довідки он-лайн за допомогою служби «Віртуальна довідка».

БЕВЗ Інна Валентінівна
Зав. інформаційно-бібліографічним відділом
Телефон: (04622) 665-121
E-mail: ibv138@gmail.com
/Files/images/bevz/222.jpg
ЛУЗІНА Наталія
Завідувач сектором
Телефон: (04622) 665-121
E-mail: ibv138@gmail.com
/Files/images/vddli/лузина.JPG
БОНДАР Світлана Леонідівна
Провідний бібліограф
Телефон: (04622) 665-121
E-mail: bibliograf101@ukr.net
/Files/images/bibliograf/IMG_2201.JPG
СЕЛІВЕРСТОВА Людмила Анатоліївна
Бібліограф
Телефон: (04622) 5-64-16
E-mail: bibliografiia@gmail.com
/Files/images/vddli/DSC_0403.JPG

Краєзнавче дослідження в бібліотеці

/Files/images/bevz/инна край.jpgТематичний огляд літератури «Видатні жінки Чернігівщини».

Наше місто славне не тільки своєю витонченою архітектурою, неповторними краєвидами та цікавими легендами. Його як і будь-якого іншого міста не було б без його мешканців. Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки познайомив читачів НБ ЧНТУ з видатними жінками Чернігівщини.

Дякуємо студентам груп АГ-191 та ЛС-191 за увагу, а кураторам – за співпрацю.

Зміст презентації «Видатні жінки Чернігівщини» ви можете подивитися на сайті бібліотеки, а замовити бібліографічний огляд в Інформаційно-бібліографічному відділі НБ ЧНТУ (1 корпус, каб. 138).


Частіше приходьте до бібліотеки!

/Files/images/bevz/список.jpgСтуденти групи ЕМ-171 зі своїм куратором Діхтярук І. В. завітали до бібліотеки, щоб дізнатися про нові грані її роботи. Третьокурсники мали можливість з перших вуст отримати інформацію про бібліотечні послуги та ресурси. Особливу увагу було приділено бібліотечному сайту, ознайомленню з його структурою. Також студенти дізнались про Клуб настільних ігор «Game time», акцію «Читати – це модно!», Літературну студію «Дивосвіт» та інші цікаві проекти бібліотеки.

Дякуємо за увагу та запрошуємо до подальшої співпраці студентів та викладачів!


Презентація бібліотечного видання

/Files/images/kozatska/Гораций.jpg25 вересня в читальному залі № 6 (корп. 8) Наукової бібліотеки ЧНТУ відбулася презентація біобібліографічного покажчика, присвяченого науково-педагогічній діяльності кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Карпової Ірини Гораціївни.

До покажчика увійшли дані біографічного характеру, бібліографічні відомості про авторські свідоцтва, патенти, навчальні посібники, методичні вказівки, тези доповідей на науково-практичних конференціях, статті з періодичних видань та збірників. Добір матеріалів здійснено на основі особистих матеріалів автора, Картотеки праць викладачів, Електронного каталогу Наукової бібліотеки ЧНТУ. Покажчик містить довідковий апарат – іменний покажчик співавторів, алфавітний покажчик наукових праць. Видання розраховане на науковців, викладачів, студентів, працівників бібліотек та архівів. Біобібліографічний покажчик продовжує серію покажчиків праць науковців ЧНТУ. В рамках презентації було проведено бібліографічний огляд наукових праць викладачки.


Кiлькiсть переглядiв: 603

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.