ВIДДIЛ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА НАУКОВОЇ ОБРОБКИ ДОКУМЕНТІВ


Відділ комплектування і наукової обробки документів наукової бібліотеки ЧНТУ здійснює забезпечення навчального та наукового процесів вузу документальними ресурсами у відповідності до навчальних програм та тематико-типологічного плану комплектування.

Функції відділу:

  • Здійснює поточне комплектування та доукомплектування бібліотечного фонду. Згідно потреб кафедр та відділу обслуговування виконує попередні замовлення на літературу.
  • Проводить прийом, облік документів, що надійшли до бібліотеки, здійснює їх розподіл між структурними підрозділами бібліотеки та університету.
  • Здійснює заміну загубленої літератури.
  • Звітує перед бухгалтерією за використані кошти, передає відповідну документацію на нові надходження і вилучені документи.
  • Здійснює списання документів з фонду бібліотеки на основі діючих законодавчих і нормативних актів, контролює обґрунтованість списання.
  • Організовує перерозподіл документів між структурними підрозділами бібліотеки.
  • Відповідає за організацію проведення переобліків.
  • Вивчає інноваційний досвід інших бібліотек по впровадженню новітніх технологій і оптимізації використання робочого часу з метою удосконалення виробничого процесу.

Всі питання, пов'язані з комплектуванням фонду вирішуються на основі письмових замовлень від зав. кафедр. Замовлення на придбання необхідної літератури приймаються відділом комплектування та наукової обробки документів на спеціально розробленому бланку службової записки (завантажити) щоденно крім суботи і неділі з 9.00 до 17.00, каб. № 25, корпус 4, телефон для довідок: 665-122 (168). E-mail: lib.komplekt@gmail.com

Видавництва навчальної літератури:


АХТИРСЬКА Світлана Дмитрівна
Завідувач відділу комплектування та обробки документів
Телефон: 665-122 (168)
E-mail: sv.akhtyrska@gmail.com
/Files/images/vddli/DSC_1748.JPG
БУРА Євгенія Павлівна
Зав. сектору комплектування
Телефон: 665-122 (168)
E-mail: lib.komplekt@gmail.com
/Files/images/vddli/бурая (1).JPG

Кiлькiсть переглядiв: 750

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.