Flickr/Files/images/Flickr/фликрф.jpgFlickr
- один з найпопулярніших сервісів, призначених для зберігання фотографій і відеороликів он-лайн.
Наукова бібліотека ЧНТУ має своє представництво: https://www.flickr.com/photos/librarychnut/albums


/Files/images/Flickr/свытлини.jpgУ Науковій бібліотеці ЧНТУ відкрито виставку художніх робіт «Художники малюють мир! Чим більше миру - тим менше місця для війни!» творчої молоді художньої студії “Майстерня живопису» Палацу культури художньої творчості дітей, юнацтва і молоді (керівник Людмила Іллівна Малиш).

/Files/images/Flickr/мир.jpgВ Науковій бібліотеці ЧНТУ відбулась зустріч з представницями «Асоціації майстрів», яка була організована за участі Ліги ділових та професійних жінок України. Пропонуємо переглянути виставку творчих робіт, майстерно виконаних в сучасних різноманітних техніках, в які чарівні чернігівські майстрині вклали своє вміння і любов.

/Files/images/Flickr/майстри.jpgУ галереї ім. Багіна наукової бібіліотеки ЧНТУ відбулась презентація книги молодої чернігівської поетеси, музиканта і педагога, лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів Оксани Старицькой "Поетичні світлини". Оксана Старицька виступила разом зі своїми учнями і подарувала присутнім можливість насолодитися гітарною музикою. Наукова бібліотека висловлює подяку своїм гостям за чудовий концерт, і особисто пані Оксані за подаровані екземпляри поетичної збірки.

/Files/images/Flickr/палац.jpgПропонуємо віртуальну подорож по цікавим и визначним місцям нашої чарівної рідної Чернігівщини. Сподіваємось, що наше бачення рідного краю та наші враження спонукають Вас відвідати ці чудові місця, полюбити мальовничі краєвиди, архітектурні пам'ятки, доторкнутися до історії Сіверського краю.

/Files/images/Flickr/черн.jpgНаше місто вважається одним з найдавніших міст в Україні - засноване ще до хрещення Київської Русі. За свою понад 1300-річну історію Чернігів пережив не один період занепаду і підйому. Сьогодні це унікальне місто, де неймовірним чином переплітаються старовина і сучасність.

Кiлькiсть переглядiв: 15

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.