Flickr/Files/images/Flickr/фликрф.jpgFlickr
- один з найпопулярніших сервісів, призначених для зберігання фотографій і відеороликів он-лайн.
Наукова бібліотека ЧНТУ має своє представництво: https://www.flickr.com/photos/librarychnut/albums

/Files/images/Flickr/свитогляд.jpgСвітогляд маленького мистця 9 жовтня 2017 року відбулося відкриття виставки творів Ганни Матвєйцевої та її учнів "Світогляд маленького мистця". На захід завітали найближчі родичі художниці, друзі, колеги Ганни Олександрівни, її теперішні та колишні учні, батьки юних художників. Тепла, майже родинна атмосфера, дитячі голоси, піднесений настрій і чудові майстерно виконані роботи створили справжнє свято мистецтва.

/Files/images/Flickr/Селфи.jpgБібліотечне селфі «Читати модно» Читати – це модно! Коли ще читачам випаде нагода продемонструвати свою любов до книги і читання? У Всеукраїнський день бібліотек! Селфі у бібліотеці продовжується!

/Files/images/Flickr/Переяслав.jpgТуристична поїздка в Переяслав-Хмельницький 30 вересня бібліотекарі НБ ЧНТУ мали чудову можливість відчути дух старовини та історії відвідавши чудове місто Переяслав-Хмельницький. Це була змістовна, захоплююча подорож.

/Files/images/Flickr/свытлини.jpgУ Науковій бібліотеці ЧНТУ відкрито виставку художніх робіт «Художники малюють мир! Чим більше миру - тим менше місця для війни!» творчої молоді художньої студії “Майстерня живопису» Палацу культури художньої творчості дітей, юнацтва і молоді (керівник Людмила Іллівна Малиш).

/Files/images/Flickr/мир.jpgВ Науковій бібліотеці ЧНТУ відбулась зустріч з представницями «Асоціації майстрів», яка була організована за участі Ліги ділових та професійних жінок України. Пропонуємо переглянути виставку творчих робіт, майстерно виконаних в сучасних різноманітних техніках, в які чарівні чернігівські майстрині вклали своє вміння і любов.

/Files/images/Flickr/майстри.jpgУ галереї ім. Багіна наукової бібіліотеки ЧНТУ відбулась презентація книги молодої чернігівської поетеси, музиканта і педагога, лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів Оксани Старицькой "Поетичні світлини". Оксана Старицька виступила разом зі своїми учнями і подарувала присутнім можливість насолодитися гітарною музикою. Наукова бібліотека висловлює подяку своїм гостям за чудовий концерт, і особисто пані Оксані за подаровані екземпляри поетичної збірки.

/Files/images/Flickr/палац.jpgПропонуємо віртуальну подорож по цікавим и визначним місцям нашої чарівної рідної Чернігівщини. Сподіваємось, що наше бачення рідного краю та наші враження спонукають Вас відвідати ці чудові місця, полюбити мальовничі краєвиди, архітектурні пам'ятки, доторкнутися до історії Сіверського краю.

/Files/images/Flickr/черн.jpgНаше місто вважається одним з найдавніших міст в Україні - засноване ще до хрещення Київської Русі. За свою понад 1300-річну історію Чернігів пережив не один період занепаду і підйому. Сьогодні це унікальне місто, де неймовірним чином переплітаються старовина і сучасність.

/Files/images/Flickr/південь.jpg"Світ очима бібліотекаря. Україна. Південь" Наші найяскравіші враження від зустрічей з теплом, сонцем, морем, людьми, чайками та пам'ятками архітектури.

/Files/images/Flickr/севастьянов.jpgЛітературний десант в ЧНТУ. Творча зустріч з учасниками другого Міжнародного фестивалю інтеграції слова в сучасному арт-просторі «Литаври»: поетом, журналістом, телеведучим Дмитром Лазуткіним та композитором, аранжувальником, співаком, письменником Борисом Севастьяновом.

/Files/images/Flickr/ами.jpgВиставка в'язаних іграшок (амігурумі). Зустріч з чарівними м'якими і пухнастими виробами нікого не залишить байдужим! Автор робіт - бібліотекар НБ ЧНТУ Ірина Бистрова.

/Files/images/Flickr/брейн.jpg27 вересня у Читальній залі Наукової бібліотеки ЧНТУ відбувся «Козацький брейн-ринг». Змагалися команди групи РА-171 (Факультет електронних та інформаційних технологій) та групи ПТ-171 (Факультет проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення). Відкрила гру директор Наукової бібліотеки Мороз Н. В. Вона побажала обом командам кмітливості та перемоги. Бурхливе обговорення цікавих питань, дружня підтримка вболівальників-одногрупників доставили всім присутнім масу позитивних емоцій. Вболівали за свої команди і куратори груп – Савенко О. В. і Денисенко Т. М. Приз та Грамоту переможцям – команді групи РА-171 - вручив декан механіко-технологічного факультету, доцент М. Д. Кайдаш. Команда гр. ПТ-171 отримала Подяку та заохочувальний приз.

Кiлькiсть переглядiв: 34

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.