Flickr



/Files/images/Flickr/фликрф.jpgFlickr
- один з найпопулярніших сервісів, призначених для зберігання фотографій і відеороликів он-лайн.
Наукова бібліотека ЧНТУ має своє представництво: https://www.flickr.com/photos/librarychnut/albums

/Files/images/Flickr/троянди.jpgТРОЯНДИ

Будівля політехніки постраждала під час активних бойових дій. Співробітники, студенти, волонтери, усі небайдужі допомагають “заліковувати рани”. Ми все відновимо, а поки що нам піднімають настрій різнокольорові, запашні кущі троянд на майданчику перед входом. Запрошуємо помилуватися!

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

/Files/images/Flickr/хустка.jpg7 грудня, вже традиційно, відзначається Всесвітній день української хустки. В Науковій бібліотеці галузевого відділу документів з соціально-правових наук Національного університету «Чернігівська політехніка» студенти долучилися до цьогорічного проекту з демонструванням українських хусток. Ця подія покликана об'єднати жінок різного фаху, віку та національності зі спільною метою зберігати та відновлювати українські традиції. Активними учасниками стали студенти юридичного факультету : Жук П. В., Волковська А. А., Пилипенко М. Р., Мойсієнко А. О., Янченко Я. В., Пчелкина В. С., Мишко А. В., Желай В. М.

НА ГОСТИНИ ДО УНІВЕРСИТЕТУ

/Files/images/Flickr/гостини.jpg20 жовтня було проведено змістовну екскурсію для студентів першого курсу групи АТ-2104 Фахового коледжу транспорту та комп'ютерних технологій НУ "Чернігівська політехніка". Студенти відвідали лабораторії Навчально-наукового інституту механічної інженерії, технологій та транспорту. Майбутніх фахівців радо зустрічали Кафедра технології зварювання та будівництва, Кафедра автомобільного транспорту та галузевого машинобудування, Кафедра технологій машинобудування та деревообробки та Станція технічного обслуговування. Хлопці мали можливість отримати цікаву інформацію безпосередньо від науковців, ознайомитися з роботою та досягненнями інституту, дізнатися чимало нового для себе. Наприкінці студенти тепло поспілкувалися з представниками Наукової бібліотеки університету. В організації та проведенні екскурсії приймали участь Мороз Н. В., Бойко С. В., Прибитько І. О., Ганєєва Т. Р., Литвин О. О., Руденко М. М., Шкребко І. Б. та куратор групи АТ-2104 Власенко А. А.

/Files/images/Flickr/Павленко.jpg ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ ТА ГРАФІКІ

5 жовтня 2020 року відбулось відкриття виставки робіт Павленка Володимира Володимировича, народного архітектора України, лауреата Державної премії України в галузі архітектури, доцента кафедри архітектури та дизайну середовища Національного університету «Чернігівська політехніка».

/Files/images/Flickr/Саме так.jpg САМЕ ТАК

23 лютого відбулося відкриття персональної виставки завідувачки спеціалізованої лабораторії та асистентки кафедри ТЗБ Національного університету " Чернігівська політехніка" Морозової Ганни Олександрівни.

/Files/images/Flickr/Пори року.jpgВИСТАВКА КАРТИН «Пори року»

Персональна виставка живопису чернігівського художника Павленка Олександра Васильовича, учасника обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок. Роботи О. В. Павленка зберігаються в Чернігівському художньому музеї, а також у музеях та приватних колекціях України та за її межами у 23 країнах світу. В експозиції представлено біля 40 полотен митця, а також копії графічних робіт, написаних під час проходження військової служби в Афганістані.

/Files/images/Flickr/хроника.jpgБІБЛІОТЕЧНА ФОТОХРОНІКА

Наукова бібліотека Чернігівського національного технологічного університету на сучасному етапі - це розгалужений комплекс відділів та секторів, які надають читачам різноманітні бібліотечні послуги, це важливий інформаційний і культурний центр, який забезпечує бібліотечно-бібліографічне та інформаційне обслуговування навчального, наукового та виховного процесів університету.

/Files/images/Flickr/палитра.jpgВиставка картин художників народного аматорського об’єднання «ДЕСНЯНСЬКА ПАЛІТРА».

Представлено 38 творів 12-ти самобутніх майстрів. Картини виконані в різних техніках і точно не залишать вас байдужими. Отримайте заряд позитивних емоцій!

/Files/images/Flickr/Русова.jpgНайкращий відпочинок – це подорож! Цього разу колектив нашої бібліотеки вирушив за новими враженнями до Репкінського району Чернігівської області. Спочатку ми відвідали історико-меморіальний музей Софії Русової. Всесвітньо відома українська громадська діячка, видатний педагог, історик, письменниця, видавець народилася в селі Олешня. Потім нас запросили у гості до найстарішого гончара України Івана Івановича Бібіка, Заслуженого майстра народної творчості. Іван Іванович народився в Олешні у далекому 1925 році, був учасником Другої світової війни, дійшов до Берліна. Завершився наш вікенд пікніком на Блакитних озерах, популярному місці відпочинку не тільки чернігівців, але й туристів з інших областей і навіть країн(!).

/Files/images/Flickr/схема.jpgСВЯТО У БІБЛІОТЕЦІ З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек НБ ЧНТУ запросила на гостини своїх читачів. У невимушеній дружній атмосфері студенти ознайомилися з творчістю наших майстринь, взяли участь у турнірі з настільних ігор та фото-конкурсі, проявили свої таланти у розписі пряників та зізналися у любові до книги, читання та БІБЛІОТЕКИ.

/Files/images/Flickr/Мельник.jpgВиставка ландшафтної фотографії Костянтина Мельника «Там, де серце моє...»

Наукова бібліотека Чернігівського національного технологічного університету, Розподілена галерея «Фотомистецтво» (Республіка Білорусь), Освітній центр «Інститут фотографії» (м. Мінськ) представляють виставку ландшафтної фотографії Костянтина Мельника «Там, де серце моє...». Назва говорить не про географічну належність місць зйомки, а про той емоційний вплив, який безумовно справляють на нас рідні ландшафти.

/Files/images/Flickr/локация.jpgЛокація: БІБЛІОТЕКА!

Побач себе і своїх друзів на Flickr!

/Files/images/Flickr/Репкидети.jpgУніверситет починається з бібліотеки Вже стало доброю традицією приймати в бібліотеці старшокласників шкіл Чернігівщини. 20 березня до ЧНТУ завітали учні 10-11 класів Ріпкінської гімназії ім. С. Русової. Знайомство з університетом потенційні студенти розпочали з бібліотеки. Екскурсія бібліотекою була цікавою та насиченою: півмільйонний книжковий фонд, затишний читальний зал, картинна галерея приємно вразили відвідувачів. Родзинкою заходу стали настільні ігри, в яких учасники могли продемонструвати свою кмітливість, уяву та ерудицію.

/Files/images/Flickr/Летошко.jpgВиставка картин «Люблю свій рідний край!» чернігівської художниці Віри Летошко. До вашої уваги чудові, наповнені сонячним сяйвом і любов’ю пейзажі, яскраві натюрморти, дивовижні сільські мотиви, від яких на душі стає так радісно і щемно…

/Files/images/Flickr/видеопрезентации.jpgВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЇ СТУДЕНТІВ ЧНТУ Проект «Молодий фахівець на ринку праці» з побудови кар’єри для студентів, які готуються до свого першого працевлаштування. Маємо надію, що проект буде сприяти працевлаштуванню студентів ЧНТУ, проходженню ними стажувань та отриманню практичного досвіду за фахом. Розділ містить: ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЇ СТУДЕНТІВ ЧНТУ, ПОРТФОЛІО СТУДЕНТА, РЕЄСТР ВАКАНСІЙ

/Files/images/Flickr/Глухов.jpgСвіт очима бібліотекаря. Глухів Напередодні Дня українського козацтва ми вирушили на екскурсію в місто Глухів Сумської області. Остання столиця Гетьманщини донесла красу своїх пам'яток до сучасників. У місті збереглося чимало історичних будівель, освячених іменами видатних українців. Неповторна архітектура, чудова поліська природа, цікаві музеї та пам'ятні місця - ми отримали незабутні враження від поїздки!

/Files/images/Flickr/Черкаси.jpgЛіто – найкращий час для подорожей і незабутніх вражень. Дорога покликала бібліотекарей до Придніпровського краю. Черкащина – це Україна в мініатюрі, це край героїчної минувщини наших пращурів. Тут є все: ліси, гори та Дніпрові кручі, цілющі струмки з джерельною водою, сади й родючі ниви. Тут столиця гетьманської держави часів Богдана Хмельницького – Чигирин; Холодний Яр – місце нескореної козацької слави; Тарасова гора у Каневі; уманський парк «Софіївка» з неповторними архітектурними ансамблями та екзотичними деревами. І саме тут, як ні де, відчуваєшь незламне прагнення нашого народу до волі, до кращої долі, до миру і злагоди.

/Files/images/Flickr/Весна надихає.jpgВиставка митців Чернігівської обласної організації національної спілки художників України «Весна надихає…»

/Files/images/Flickr/Короп.jpgСвіт очима бібліотекаря. Чернігівщина. Коропський район Короп - маленьке місто с давньою історією. Старі церкви, вулиці з одноповерховими будиночками мають якийсь неповторний шарм. В історичному центрі Коропа розташована кам'яна Іллінська церква-фортеця - унікальна споруда, яка поєднує світські, військові та культові риси. Це єдина церква такого типу на Лівобережжі. А які гарні Успенська, Феодосіївська та Вознесенська церкви! Дуже цікавим виявилося відвідування меморіального музею М. І. Кибальчича у відреставрованому родинному будинку. Експозиція музею розповідає про життя та діяльність нашого земляка, винахідника першого в світі реактивного літального апарату. Приємним завершенням нашої поїздки була екскурсія на місцеві агропідприємства, які вирощують сільськогосподарські культури за прогресивними технологіями.

/Files/images/Flickr/буки.jpgСвіт очима бібліотекаря. Мандруємо Україною. Буки Що може бути найприємнішим, ніж подорож рідним краєм та ще й з улюбленим колективом! Вибираючи маршрут мандрівки, ми намагалися задовольнити всі свої забаганки: щоб було і цікаво, і красиво, і пізнавально, і душевно… Ландшафтний парк в с. Буки (Київська обл.) - один із красивіших парків України. Тут можна помилуватися мальовничими пейзажами та цікавими архітектурними спорудами: храмовим комплексом, баштами і ажурними бесідками, казковими скульптурами, фонтанами і водоспадами. Далі ми попрямували до унікального Буцького каньону (Черкаська обл.), утвореного на річці Гірський Тікич у протерозойських гранітах, вік яких оцінюється у 2 мільярди років. Величні скелясті береги, заввишки близько 30 метрів, довжиною 2,5 км, з оригінальними виступами сірого граніту ще називають «маленькою Швейцарією».

/Files/images/Flickr/Тростянец.jpgСвіт очима бібліотекаря. Чернігівщина. Дендропарк Тростянець Дендрологічний парк «Тростянець» — пам'ятка садово-паркової архітектури середини XIX століття. Cтворений завдяки зусиллям і коштом Івана Михайловича Скоропадського. Тростянецький дендрологічний парк — одне з небагатьох місць України, де випадково збереглося поховання колишнього володаря парку — Скоропадського І. М. На надгробку напис: «Любезный прохожий! Сад, в котором ты гуляешь, насажен мною. Он служил мне утешением в моей жизни. Если ты заметишь беспорядок, ведущий к уничтожению его, то скажи об этом хозяину сада: ты сделаешь доброе дело».

/Files/images/Flickr/образи.jpgВиставка творів живопису "Жіночі образи" Андрій Сагайдачний вже з 12 років із захопленням відвідував Чернігівську Художню школу та був учнем В. А. Наталушко, потім Л. Гульчак в ізостудії Акварель. В університеті Андрій зустрів багато своїх однодумців, вони часто малювали у майстерні та ходили на пленери. Витвори Володимира Кравченка не тільки відображають світ навколо нас, а також дивують цінителів мистецтва своєю неординарністю, нерідко застосовуючи в них імпровізацію у портретах і натюрмортах. Молодий нестандартний художник постійно знаходиться у творчому пошуку, працює в різних жанрах, випробовує різні техніки, стилі, експериментує - Володимир Кравченко є прихильником так званого відкритого живопису.

/Files/images/Flickr/Мій Крим.jpgВіртуальна виставка фоторобіт «Мій Крим» Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін, творча студія “Гаудеамус” спільно з Науковою бібліотекою ЧНТУ запрошує студентів, викладачів, співробітників взяти участь у віртуальній виставці фоторобіт “Мій Крим” в рамках реалізації заходів з підготовки та проведення загальнообласної патріотичної акції “Мій Крим”.

/Files/images/Flickr/карпати.jpgСвіт очима бібліотекаря. Україна. Карпати Карпати – це казкові дивовижні гори, вкриті мальовничими лісами; стрімкі скелясті вершини з неймовірними перепадами висот; шовкові трави полонин і безкінечні стежки чабанів; бурхливі потоки-ріки, озера та водограї, джерела з цілющою водою; блакить та неозорність неба та кришталево чисте повітря. Карпати – це велич і краса природи, незабутні враження, неможливість залишитись байдужим та найкраще місце для відпочинку.

/Files/images/Flickr/хеловін.jpgХеловін у бібліотеці Для шанувальників страшних історій! Хеловін – запозичине, моторошне свято, яке чомусь так полюбляє наша молодь. Тож, долучаємось. Книги короля жахів Стівена Кінга вдало доповнять атмосферу свята. Читаємо і страхаємось самі, та пропонуємо нашим читачам.

/Files/images/Flickr/свитогляд.jpgСвітогляд маленького мистця 9 жовтня 2017 року відбулося відкриття виставки творів Ганни Матвєйцевої та її учнів "Світогляд маленького мистця". На захід завітали найближчі родичі художниці, друзі, колеги Ганни Олександрівни, її теперішні та колишні учні, батьки юних художників. Тепла, майже родинна атмосфера, дитячі голоси, піднесений настрій і чудові майстерно виконані роботи створили справжнє свято мистецтва.

/Files/images/Flickr/Селфи.jpgБібліотечне селфі «Читати модно» Читати – це модно! Коли ще читачам випаде нагода продемонструвати свою любов до книги і читання? У Всеукраїнський день бібліотек! Селфі у бібліотеці продовжується!

/Files/images/Flickr/Переяслав.jpgТуристична поїздка в Переяслав-Хмельницький 30 вересня бібліотекарі НБ ЧНТУ мали чудову можливість відчути дух старовини та історії відвідавши чудове місто Переяслав-Хмельницький. Це була змістовна, захоплююча подорож.

/Files/images/Flickr/свытлини.jpgУ Науковій бібліотеці ЧНТУ відкрито виставку художніх робіт «Художники малюють мир! Чим більше миру - тим менше місця для війни!» творчої молоді художньої студії “Майстерня живопису» Палацу культури художньої творчості дітей, юнацтва і молоді (керівник Людмила Іллівна Малиш).

/Files/images/Flickr/мир.jpgВ Науковій бібліотеці ЧНТУ відбулась зустріч з представницями «Асоціації майстрів», яка була організована за участі Ліги ділових та професійних жінок України. Пропонуємо переглянути виставку творчих робіт, майстерно виконаних в сучасних різноманітних техніках, в які чарівні чернігівські майстрині вклали своє вміння і любов.

/Files/images/Flickr/майстри.jpgУ галереї ім. Багіна наукової бібіліотеки ЧНТУ відбулась презентація книги молодої чернігівської поетеси, музиканта і педагога, лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів Оксани Старицькой "Поетичні світлини". Оксана Старицька виступила разом зі своїми учнями і подарувала присутнім можливість насолодитися гітарною музикою. Наукова бібліотека висловлює подяку своїм гостям за чудовий концерт, і особисто пані Оксані за подаровані екземпляри поетичної збірки.

/Files/images/Flickr/палац.jpgПропонуємо віртуальну подорож по цікавим и визначним місцям нашої чарівної рідної Чернігівщини. Сподіваємось, що наше бачення рідного краю та наші враження спонукають Вас відвідати ці чудові місця, полюбити мальовничі краєвиди, архітектурні пам'ятки, доторкнутися до історії Сіверського краю.

/Files/images/Flickr/черн.jpgНаше місто вважається одним з найдавніших міст в Україні - засноване ще до хрещення Київської Русі. За свою понад 1300-річну історію Чернігів пережив не один період занепаду і підйому. Сьогодні це унікальне місто, де неймовірним чином переплітаються старовина і сучасність.

Світ очима бібліотекаря. Старий Чернігів

/Files/images/Flickr/південь.jpg"Світ очима бібліотекаря. Україна. Південь" Наші найяскравіші враження від зустрічей з теплом, сонцем, морем, людьми, чайками та пам'ятками архітектури.

/Files/images/Flickr/севастьянов.jpgЛітературний десант в ЧНТУ. Творча зустріч з учасниками другого Міжнародного фестивалю інтеграції слова в сучасному арт-просторі «Литаври»: поетом, журналістом, телеведучим Дмитром Лазуткіним та композитором, аранжувальником, співаком, письменником Борисом Севастьяновом.

/Files/images/Flickr/ами.jpgВиставка в'язаних іграшок (амігурумі). Зустріч з чарівними м'якими і пухнастими виробами нікого не залишить байдужим! Автор робіт - бібліотекар НБ ЧНТУ Ірина Бистрова.

/Files/images/Flickr/брейн.jpg27 вересня у Читальній залі Наукової бібліотеки ЧНТУ відбувся «Козацький брейн-ринг». Змагалися команди групи РА-171 (Факультет електронних та інформаційних технологій) та групи ПТ-171 (Факультет проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення). Відкрила гру директор Наукової бібліотеки Мороз Н. В. Вона побажала обом командам кмітливості та перемоги. Бурхливе обговорення цікавих питань, дружня підтримка вболівальників-одногрупників доставили всім присутнім масу позитивних емоцій. Вболівали за свої команди і куратори груп – Савенко О. В. і Денисенко Т. М. Приз та Грамоту переможцям – команді групи РА-171 - вручив декан механіко-технологічного факультету, доцент М. Д. Кайдаш. Команда гр. ПТ-171 отримала Подяку та заохочувальний приз.

Кiлькiсть переглядiв: 923

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.