ВИДАВНИЦТВА НАУКОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ


Bentham Science є видавцем рецензованої наукової літератури, що забезпечує видання понад 130 наукових журналів в електронному та друкованому форматах, які містять результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук.

/Files/images/bd/Bentham.jpgЗначна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Докладніше про електронні ресурси – за такими покликаннями:


John Wiley & Sons (скорочене найменування – Wiley) – одне з найдавніших академічних видавництв у світі, яке має багату історію та захоплюючу колекцією контенту та рішень для науки, вищої освіти та бізнесу.

/Files/images/bd/Wiley.jpgВидавництво публікує матеріали у всіх галузях знань. На нинішній день компанія володіє правами на понад 21 000 наукових книг (щороку видається близько 1000 нових назв), 1 600 наукових журналів (серед яких вагома частка всесвітньо відомих та престижних видань), а також енциклопедії, довідники, бази даних наукової інформації з хімії та медицини (в тому числі Кокранівська бібліотека доказової медицини). Доступ до наукового контенту видавництва відбувається через платформу Wiley Online Library (www.onlinelibrary.wiley.com).

В журналах видавництва опубліковано дослідження понад 450 лауреатів Нобелівської премії. Щорічно журнали Wiley демонструють високі показники цитування та імпакт-фактори, до того ж багато видань займають перші позиції у рейтингах за відповідними галузями знань.


ДОСТУП ДО РЕСУРСІВ ПОРТАЛУ Springer Link

/Files/images/bd/спрингер.jpgКористувачі Наукової бібліотеки отримали доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link, а саме:

Така можливість випала установам, які раніше оформили доступ до баз даних Scopus або/та Web of Science. Запрошуємо скористатися можливістю ознайомитися з академічними і науково-популярними книгами та журналами одного з найбільших світових видавців.

Доступ до порталу можна отримати з будь-якого комп’ютера університету та бібліотеки за посиланням: https://link.springer.com/. За консультацією щодо використання ресурсу прохання звертатися до каб. 150 (наукова бібліотека). Путівник з пошуку документів мережевої наукової платформи SpringerLink.


Кiлькiсть переглядiв: 1024

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.