Студентам: корисні та цікаві сайти/Files/images/bibliograf_2/для студ.jpg
Я, студент - журнал для студентів усіх поколінь

Вища освіта - Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні та за кордоном

Добірка безкоштовних онлайн-сервісів для навчання українською. Кілька інтернет-платформ, які пропонують безкоштовні курси з різних предметів від авторитетних викладачів провідних університетів: Prometheus, Coursera, EdEra, ВУМ, Duolingo, TED.

Студентська республіка - Всеукраїнська молодіжна громадська організація

Вікіпідручник — україномовний розділ сервісу Wikibooks. Розміщено навчальні матеріали з питань енергетики, інженерії, історії, комп'ютерних наук, кулінарії, масових комунікацій, математики, мовознавства, правознавства, програмування, філософії та інших дисциплін.

studua.org - незалежний ПОРТАЛ студентських самоврядувань та громадських об'єднань.

Електронна бібліотека «Культура України» — інтегрований ресурс орієнтований на широке коло користувачів, в рамках якого формуються колекції, спрямовані на поширення знань про культуру України.

Освітній портал- освіта в Україні, освіта за кордоном.

STUDY.UA - допомога в організації навчання за кордоном.

МТОМД.инфо - сайт про техніку, технічне обладнання промисловості, технології обработки матеріалів.

DilovaMova.com - українське ділове мовлення.

Darkell.Info - освітній портал для студентів з філософських наук: філософія, логіка, етика, естетика, культурологія, релігієзнавство.

Вивчаємо English - сайт створено для того, щоб допомогти Вам досягнути своєї мети – вивчити англійську мову. Саме тут Ви знайдете необхідні безкоштовні матеріали для якісного, ефективного та комфортного вивчення іноземної мови.

polka-knig.com.ua - безкоштовна бібліотека для студента.

twirpx.com - архіви студентських матеріалів; бібліотека рідкісних публікацій, освітніх книг і підручників.

Журнал для студентів - корисний інформаційний ресурс для студентів; містить анонси тренінгів, конференцій, молодіжних шкіл, студентських фестивалів, стажувань і т. п.

enic.in.ua - Національний інформаційний центр академічної мобільності ENIC UKRAINE, містить інформацію про систему освіти в Україні, зразки документів і т. п.

Uastudent.com - молодіжний портал: це безкоштовна бібліотека матеріалів для студентів, яка створена у вигляді інтерактивного блогу.

univerlife.com - все про студентське життя всередині і за межами ВНЗ, про хороших і «нехороших» викладачів, про важкі сесії і веселі будні студентів.

MOnline - інформаційно-розважальний проект для молоді.

ivk-knteu - різна корисна інформація і допомога в навчанні: шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше.

Кiлькiсть переглядiв: 891

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.