ВІРТУАЛЬНІ ВИСТАВКИ


Обери життя!

/Files/images/byistrova/спид грудня.jpgВсесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику.

Будьте обережними, цінуйте та бережіть кожну неповторну хвилину свого життя!Закоханим в книги присвячується!

Магічний світ звуків

Музика володіє величезною силою. На світі знайдеться мало людей, байдужих до музики. Багато композиторів намагалися виразити через неї стан своєї душі. Представлена інформація містить стисле захоплююче оповідання про життя і творчість блискучих музикантів і композиторів, які зробили помітний внесок у скарбницю світової культури.


Закохані в рідне слово

Найбільший скарб народу – це його мова. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що мова об’єднує народи в нації й змінює державу. Занепадає мова – зникає і нація. Коли ж мова стає авторитетною, перспективною, необхідною і вживається насамперед творчою елітою – сильною і високорозвиненою стає як нація так і держава.


Подвигу й мужності пам'ять і честь
/Files/images/bibliograf_2/Слайд2.JPG
Бібліотекарі Наукової бібліотеки Чернігівського національного технологічного університету вшановують пам’ять своїх родичів – тих, хто наближав Перемогу на фронті і в тилу.

Авдеенко Михаил Степанович. Анисимов Алексей Ефимович. Деревяшкин Петр Егорович. Доманьков Семен Павлович. Доманькова Ирина Леонтьевна. Дражница Леонид Павлович. Кравчук Мария Филаретовна. Красько Иван Денисович. Кунденко Григорий Емельянович. Сидоренков Василий Кузьмич. Щербань Василь Йосипович. Чуждан Иван Никонорович.


Особливості професійного розвитку бібліотекарів в інформаційному суспільстві
/Files/images/bibliograf/сучасне.jpgБібліотеки – минуле, сучасне, майбутнє

Сьогодні сучасний бібліотекар має володіти вміннями не лише працювати з джерелами на друкованій основі, він повинен володіти основами комп’ютерної грамотності й сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, навичками аналітико-синтетичної переробки інформації й передачі її користувачам, створювати відповідну інформаційну базу та навчати користуватися нею своїх читачів.


Бібліотечні виставки
/Files/images/bibliograf/23.jpgБібліотечна виставка як форма інформаційно-масової роботи бібліотеки.

Кожна книжкова виставка - це погляд на світ людини, який її підготував, це передача світогляду, його життєвого досвіду, ставлення до людей і до себе. Виставка - це завжди творчість.Книга: життя після життя
/Files/images/bibliograf/6.jpg
Література - це одне з найвищих видів мистецтва.

Що ж може вийти, якщо ці твори мистецтва використовувати для створення інших, нових творів мистецтва?Такі різні бібліотеки
/Files/images/bibliograf/брон.jpgІсторія бібліотек сягає віків, але зараз все частіші поговорюють, що вони вже відживають своє.

А й правда, яка вона - сучасна бібліотека?Кiлькiсть переглядiв: 2091

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.