СТУДІЯ «Hand Made»2021 рік - рік Бика за китайським календарем - обіцяє бути спокійним, він пройде в роботі над собою. Бик любить чесних, відповідальних і працьовитих людей.
  • Бібліотека запрошує взяти участь у майстер-класі та виготовити власноруч символ 2021 року.
  • Усі бажаючі можуть надсилати заявки на e-mail: bibliograf101@ukr.net


/Files/images/karpenko/ж.jpgЩоб студент прийшов і залишився в бібліотеці, потрібно, щоб він сприймав її як місце вільного спілкування, місце, де він може застосувати свій творчий потенціал.

Вже традиційним стало проведення майстер-класів у бібліотеці. В наш час багато людей усвідомлюють важливість та значимість стародавніх народних традицій і обрядів. Тому знову популярними стають усілякі обереги для дому своїми руками.

У 2014 році наша бібліотека вирішила зробити подарунок до Міжнародного дня захисту дітей. Учні 32-ої ЗОШ ознайомилися з прадавніми українськими традиціями та власноруч створили ляльку-мотанку. Щирі дитячі усмішки, зацікавлені оченята, гарний настрій стали для нас гідною подякою.

Наш творчий колектив завжди намагається порадувати читачів з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек. У 2013 році це було виготовлення міні-книжки своїми руками. Бібліотекарі ознайомили студентів з мистецтвом створення книги, її основними елементами. І вже за півтори години наші наполегливі учні мали майже шедеври книжкового мистецтва. У 2014 році, враховуючи побажання студентів, співробітники бібліотеки провели майстер-клас по виготовленню браслетів в національних кольорах.

З питань участі у майстер-класах, що проводить бібліотека, звертатися в ауд. № 149 (корпус 1, вул. Шевченка, 95).

/Files/images/karpenko/о.jpg

/Files/images/bibliograf/мотанки.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1461

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.