ХРОНОГРАФ ПОДІЙ


Більше інформації на Flickr!

Flickr - один з найпопулярніших сервісів, призначених для зберігання фотографій і відеороликів он-лайн. Наукова бібліотека Національного університету "Чернігівська політехніка" має своє представництво: https://www.flickr.com/photos/librarychnut/albums


/Files/images/Flickr/Переяслав.jpgДень бібліотекаря - 2017

30 вересня бібліотекарі НБ ЧНТУ мали чудову можливість відчути дух старовини та історії відвідавши чудове місто Переяслав-Хмельницький. Це була змістовна, захоплююча подорож.

Благодійна Масляна

Масляна – одне з найочікуваніших свят. За народним повір’ям, чим яскравіше і цікавіше прожитимасляний тиждень, тим щасливішим і багатшим буде рік.

/Files/images/bibliograf_2/м2 (2).JPGДля співробітників бібліотеки це свято стало нагодою не тільки поїсти смачних млинців і повеселитися на народних гуляннях, а й взяти участь у благодійному заході, організованому Чернігівським національним технологічним університетом. Хлібосольні господині частували своїх гостів млинцями і узваром, пригощали власноруч зробленими льодяниками та пропонували ляльки-мотанки. Зібрані бібліотекою кошти, а це - 675 гривень, пішли у загальний фонд допомоги хворим дітям. А учасники і гості свята отримали величезний заряд позитиву та енергії.

На гостини до бібліотеки

15 травня в Науковій бібліотеці відбувся День відкритих дверей.

/Files/images/bibliograf/7.JPGДолучитися до заходу було запрошено учнів 10-11 класів чернігівських шкіл разом із класними керівниками та вчителями. Головною метою акції стало знайомство з вузівською бібліотекою, яка покликана забезпечувати навчальний процес та надавати користувачеві максимальний обсяг потрібної інформації. Над виконанням цих завдань злагоджено працюють усі структурні підрозділи наукової бібліотеки: читальні зали, редакційно-видавничий і науковий відділи, відділ інформаційно-бібліографічної роботи, навчальний абонемент, відділ комплектування та наукової обробки документів. Цими відділами і було проведено екскурсії для гостей.


Кiлькiсть переглядiв: 1740

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.