/Files/images/naukoviy_vddl/ЕЛЕКТРОННИЙ АРХІВ ЧНТУ.jpg /Files/images/naukoviy_vddl/ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ.jpg /Files/images/naukoviy_vddl/НАУКОВІ ВИДАННЯ ЧНТУ.jpg /Files/images/naukoviy_vddl/УНІКАЛЬНА ЧЕРНІГІВЩИНА.jpg


Календар знаменних та пам'ятних дат. 14 грудня

/Files/images/bibliograf/рятивніки.jpg14 грудня Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – День Перемоги і День великої Подяки борцям з невідчутною радіаційною небезпекою, що нависла над людством з квітневої ночі 1986 року.

До цієї пам'ятної дати відділом інформаційно-бібліографічної роботи підготовлено дайджест "Пам’яті героїв-трудівників чорнобильської епопеї".


Календар знаменних та пам'ятних дат. 15 грудня

Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлено щорічне професійне свято - День працівників суду: "Ураховуючи роль судів у забезпеченні захисту прав і свобод людини і громадянина, в утвердженні принципу верховенства права та розвитку і зміцненні України як демократичної, правової держави п о с т а н о в л я ю: Установити в Україні професійне свято - День працівників суду, яке відзначати щорічно 15 грудня".

/Files/images/byistrova/суд.jpgЗгідно зі ст. 124 Конституції правосуддя в Україні здійснюється виключно судами. Юрисдикція судів поширюється на всі правові відносини в державі. Подальше вдосконалення судової системи сприятиме утвердженню сильного та справедливого суду, зміцненню його авторитету.

Наукова бібліотека пропонує до уваги читачів віртуальну виставку літератури «Судова система України».


ЕТНОГРАФІЧНЕ СВЯТО «Побут українського народу»

/Files/images/kozatska/свято.jpgОстаннім часом зростає інтерес українців до витоків національної культури. Використання національних українських традицій в практиці сьогодення стає надзвичайно актуальним. Українська молодь прагне дізнатися більше про досягнення минулого, культурні надбання своїх предків, традиції та звичаї.

11 грудня в читальному залі галузевого відділу документів з соціально-правових наук Наукової бібліотеки відбулося етнографічне свято «Побут українського народу», в якому брали участь студенти юридичного факультету, викладачі та співробітники.

/Files/images/kozatska/этно.jpgПрограма свята була різнобічною:

 • Історичний екскурс в минуле українського народу: звичаї та побут
 • Єтнографічний куточок: одяг, посуд, побутові речі
 • Книжкова тематична виставка «Етнокультурна панорама»
 • Бібліографічний огляд «Звичаї та побут українського народу»
 • Флеш-моб «Ми –українці»
 • Пригощання українськими варениками

/Files/images/kozatska/вареник.jpgСвято зацікавило не лише студентів. Викладачі та співробітники гуртожитку № 3 з великою зацікавленістю брали участь в його підготовці, а саме надали власні речі, що залишилися від батьків для оформлення етнографічного куточку й долучилися до проведення свята.

Цей різноманітний захід пройшов весело та жваво.

ФОТОЗВІТ


МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ГІР

Міжнародний день гір — свято, встановлене Генеральною Асамблеєю ООН. Відзначається щороку 11 грудня, починаючи з 2003 року.

/Files/images/karpenko/паты.jpgУкраїна неймовірно багата природними ресурсами, в тому числі і гірськими масивами. Наші бібліотекарки намагаються щорічно відвідувати Карпати, щоб набратися пріємніх вражень та заряду позитиву на весь рік.

/Files/images/karpenko/ната.jpgНаприкінці літа ми ділимося своїми враженнями від туристичних мандрівок: "Карпати – це казкові дивовижні гори, вкриті мальовничими лісами; стрімкі скелясті вершини з неймовірними перепадами висот; шовкові трави полонин і безкінечні стежки чабанів; бурхливі потоки-ріки, озера та водограї, джерела з цілющою водою; блакить та неозорність неба та кришталево чисте повітря. Карпати – це велич і краса природи, незабутні враження, неможливість залишитись байдужим та найкраще місце для відпочинку!".

Запрошуємо переглянути наші фотографії з альбому "Світ очима бібліотекаря. Україна. Карпати".


ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ФУТБОЛУ

- Ти любиш спорт? - Ні, я люблю футбол. - А футбол що – не спорт? - Ні, футбол – це життя!!!
/Files/images/bevz/фоторамка.jpgЗроби селфі у бібліотеці!Наукова бібліотека вітає прихильників «гри мільйонів» із Всесвітнім днем футболу!

Адже для багатьох сучасних людей футбол став не тільки захопленням, але й стилем життя.

Грайте у футбол, вболівайте за збірну України, нашу Десну та улюблені команди разом із Науковою бібліотекою.

Бібліотека пропонує:

Письменники про футбол : літературна збірна України. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2011. - 318 с.

Антологія містить «футбольну» прозу одинадцяти сучасних українських письменників, кожен із яких пропонує своє розуміння «гри мільйонів», добираючи свої слова — серйозні й сентиментальні, веселі й абсурдні. Ці розповіді є настільки різноманітними та несподіваними, наскільки різноманітним та несподіваним може бути сам Футбол.

/Files/images/bevz/футбол.jpgТвори, що увійшли до антології:

 • Юрій Андрухович. Гра з випадковими числами
 • Андрій Бондар. Мій дирдир
 • Юрій Винничук. Ті, що стежать за нами
 • Сергій Жадан. Білі футболки, чорні труси
 • Макс Кідрук. Трансфер
 • Андрій Кокотюха. Ботан і його тренер
 • Олег Коцарев. Так роблять усі переможці
 • Володимир Сергієнко. Футбол + Свиня + Собака
 • Сашко Ушкалов. Бутси
 • Олександр «Фоззі» Сидоренко. Пистон
 • Артем Чех. Останній нокаут

Вебінари від компанії Clarivate Analytics в Україні

Компанія запрошує у грудні на серію вебінарів українською та російською мовами.
 • Тема: Експрес курс з ресурсів Web of Science group. Реєстрація: 18 грудня 16:00-17:30.
Серія: Ресурси Web of Science group для ефективної наукової діяльності

Серія з академічного письма з 20,23,24 грудня; розклад за посиланням.


День Нобеля

День Нобеля - це щорічне вручення Нобелівської премії, яке проходить 10 грудня в Стокгольмі.
/Files/images/byistrova/29_main.jpgНобелівські премії присуджуються згідно із заповітом Альфреда Нобеля, складеному 27 листопада 1895 року і передбачав виділення капіталу на присудження премій у п'яти напрямах: фізиці, хімії, фізіології і медицині, літературі і внеску в справу миру в усьому світі.
Нобелівські лауреати - вихідці з України.

Пропонуємо віртуальну виставку літератури з фонду Наукової бібліотеки: "Визнані світом".


Календар знаменних та пам'ятних дат. 9 грудня

Міжнародний день боротьби з корупцією відзначається щорічно з ініціативи ООН 9 грудня.

/Files/images/chntu/антикорупція.jpgОдним із важливих аспектів сучасної правової політики в Україні є реформування системи запобігання і протидії корупції. Досягнення успіху у цьому процесі є передумовою для формування у суспільстві довіри до влади, зростання економічного потенціалу держави, покращення добробуту громадян України.

Віртуальну книжкову виставку укладено з метою інформування користувачів про документи, які висвітлюють правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст і порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.


Календар знаменних та памятних дат. 9 грудня

9 грудня 1863 року народився Борис Грінченко, автор фундаментальних етнографічних, мовознавчих, літературознавчих, педагогічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови й літератури, укладач чотиритомного тлумачного «Словаря української мови».

/Files/images/bibliograf/Грінченко_Б.jpgЯ не скажу, щоб розумом я жив, Я не скажу, щоб серце в мене спало, Але його я тяжко пригнітив, Але йому так волі дав я мало. Повинність я над все ушанував, Віддав себе я праці без вагання, Я йшов туди, де розум посилав… Б. Грінченко

Серед великих українців Борисові Дмитровичу Грінченку належить особливе місце.

Його життя і творчість гідні подиву, його невтомна титанічна діяльність викликатиме захоплення не в одного покоління українців. Доля відміряла йому короткий шевченківський вік – 47 років. В його житті і творчості не було жодного кроку, не освяченого любов’ю до рідного народу.

Бібліотека пропонує:

 • Грінченко, Б. Словарь української мови. В 4-х т. / Б. Грінченко. – К. : Наукова думка, 1996. – 494 c.
 • Мовчун, А. Борис Грінченко: феномен великого трударя / А. Мовчун // Дивослово (Українська мова і література в навч. закладах). – 2010. – № 5. – С. 44-49.
 • Низовий, М. Б. Д. Грінченко і статистика друку/ М. Низовий // Шкільна бібліотека. – 2007. – № 8. – С. 38-39.
 • Юносова, В. Варіантні закінчення іменників у "Словарі ..." Б. Грінченко і сучасні нормативні процеси / В. Юносова // Дивослово (Українська мова і література в навч. закладах). – 2009. – № 11. – С. 39-44.

Календар знаменних та пам'ятних дат. 6 грудня

День Збройних Сил України був встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році. Це свято відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

До цієї пам'ятної дати бібліотека підготувала віртуальну виставку "Історія українського війська":

"З давніх-давен аж до новітніх часів, через свої багатства й незахищеність, Україна, більше ніж будь-яка країна Європи, зазнавала спустошливих нападів і завоювань. Тому тема чужоземного поневолення й боротьби за незалежність стала провідною в її історії. Історія українського війська сягає тих часів, коли наші пращури вперше були змушені взятися за зброю щоб боронити життя і свободу свого народу. Військове мистецтво набуло значного рівня за часів Київської держави. Наші предки давали гідну відсіч ворогам та залишили про себе пам'ять у середньовічній історії як хоробрі й мужні воїни. Яскравий взірець цього князь Святослав та його дружинники." Далі...


Виставка творчих робіт “НАШІ ТАЛАНТИ»

/Files/images/kozatska/талант.jpgВ читальному залі галузевого відділу документів з соціально правових наук Наукової бібліотеки ЧНТУ відкрито виставку творчих робіт студентів Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій «Наші таланти», яка всебічно розкриває здібності студентської молоді.

На виставці представлені роботи різних творчих напрямів та жанрів. Це й живописні роботи, і вишивка, і вироби з бісеру, і різьба по дереву та виготовлення ужиткових речей, аплікація, плетіння та інше.

На відкритті виставки були присутні студенти юридичного факультету, викладачі та співробітники. Відвідувачі виявили зацікавленість побаченим, серед студентів розгорнулася дискусія довкола представлених робіт.

Виставка триватиме протягом грудня 2019 року.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цього заходу.


ДЯКУЄМО ЗА ПОДАРУНОК!

Художній фонд галузевого відділу документів з соціально-правових наук Наукової бібліотеки ЧНТУ збільшився на 93 примірники.

/Files/images/kozatska/20191204_110726.jpgСтарший викладач кафедри трудового права, адміністративного права та процесу Козинець Ірина Гаврилівна подарувала галузевому відділу приватну бібліотеку художньої літератури.

Це різні за жанрами романи переважно зарубіжних авторів: як сучасних, так і письменників-класиків (О. Дюма, Т. Драйзер, Е. Золя, Л.Фейхтвангер, Ж. Сименон, М. Сервантес, В. Скотт, Т. Манн та ін.).

Висловлюємо щиру подяку Ірині Гаврилівні за її подарунок!


ЛІТЕРАТУРНІ ЧИТАННЯ

/Files/images/kozatska/чтения.jpg29 листопада в читальному залі галузевого відділу документів з соціально-правових наук Наукової бібліотеки ЧНТУ проведено літературні читання «Мій край – моя історія жива», присвячені поетам і письменникам Чернігівщини.

В заході брали участь студенти I курсу юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ.

Учасникам читань було запропоновано інформацію про заснування обласної премії імені Михайла Коцюбинського задля відзначення вагомих творчих здобутків сучасних митців Чернігівщини.

Студенти с зацікавленістю прослухали вірші поетів Станіслава Реп’яха, Ганни Верес, Василя Буденного та інших, а також аматорські вірші керівника літературної студії «Дивосвіт» Людмили Селіверстової.


НЕЗАБАРОМ У БІБЛІОТЕЦІ

У грудні відбудеться зустріч з письменником-фантастом Макс Стрикс. Чернігівчанин має історичну і семінарську освіту. Більше 10 років провів в Латинській Америці. Працював національним директором міжнародного університету, викладачем філософії і релігієзнавства. Жив в джунглях Амазонки, серед індіанських племен і в андийских високогір'ях. Багато подорожував по країнах Південної Америки і Карибського басейну.

Автор запрошує на презентацію своєї нової книги, яка поєднує в собі елементи соціальної, наукової та бойової фантастики:

 • Макс Стрикс. Утерянный талант / Макс Стрикс. – Київ : Зелений пес, 2019. – 560 с.

/Files/images/sotsiokultur_deyat/талант.jpgРазмеренную жизнь Единства Вечных нарушило невиданное доселе потрясение. Цивилизацию разумных существ, которые уже успели позабыть о войнах и убийствах, атаковал Враг. В стремлении овладеть ресурсами противника он захватывает одну за другой планеты с неготовыми к обороне жителями. Неужто цивилизации вечных пришел конец? Из отдаленной провинции прибывает межгалактический транспортник с последней надеждой Единства на борту — девочкой-подростком. Рожденная уже на войне, на захваченной Врагом планете, она готова сразиться с противником. Лишь бы только звезды ей помогли. И свои — научившись — не стреляли в спину.

Прочитати уривок з книги можна за цим посиланням.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті!


Популярні сторінки сайту наукової бібліотеки ЧНТУ: АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ

Академічна доброчесність — це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

/Files/images/chntu/доброчесність.jpgЗапрошуємо переглянути наступні матеріали:

 • розвиток академічної доброчесності в університеті
 • нормативно-правова база
 • офіційна інформація
 • поширені програми для антиплагіатної експертизи
 • електронні ресурси
 • нові надходження до бібліотеки

Центр перевірки випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти на плагіат з використанням програмного забезпечення StrikePlagiarizm в Національному університеті «Чернігівська політехніка» : каб. 134 (корпус 1, Шевченка 95).


ПОШУКОВА СИСТЕМА І БАЗА ДАНИХ НАУКОВИХ ЦИТУВАНЬ

Open Ukrainian Citation Index (OUCI) — це пошукова система і база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що використовують сервіс Cited-by від Crossref та підтримують Initiative for Open Citations.

/Files/images/bd/ПОШУК.jpgOUCI покликаний спростити пошук наукових публікацій, привернути увагу редакцій до проблеми повноти та якості метаданих українських наукових видань, покращити представлення українських наукових видань у спеціалізованих пошукових системах (наприклад, Dimensions, Lens.org, 1findr, Scilit), що може розширити їхню читацьку аудиторію, дозволить бібліометристам вільно вивчати зв’язки між авторами та документами з різних наукових дисциплін, зокрема, в галузі суспільних та гуманітарних наук.

Також, відповідно до принципу роботи OUCI, в ідеалі, в майбутньому кожна позиція списку використаної літератури повинна буде містити DOI, відтак пошукова система OUCI полегшить процес перевірки джерел, що були використані у процесі написання наукових робіт.


СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ @ А за что? Просто так

/Files/images/byistrova/затвор.jpgНаукова бібліотека Чернігівського національного технологічного університету стала учасницею соціального проекту @ А за что? Просто так.

Ми отримали у подарунок книгу «Big Money: принципы первых. Откровенно о бизнесе и жизни успешных предпринимателей» (автор Евгений Черняк).

Книга стане у нагоді майбутнім бізнесменам та підприємцям, всім, хто мріє досягнути успіху у житті.

Щиро дякуємо менеджеру проекту @Оксана Таран!

Книга облікована та відображена у довідковому апараті бібліотеки і доступна для користувачів у читальній залі Наукової бібліотеки ЧНТУ.

Читаймо разом!


НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Праці викладачів ЧНТУ

/Files/images/chntu/Ревко.jpgРевко А. М. Освітня домінанта у парадигмальному вимірі соціогуманітарного простору регіону : монографія / А. М. Ревко. - Чернігів : Брагинець О. В., 2019. - 353 с. : іл.

Досліджено понятійний контур соціальної інфраструктури та запропоновано методологічні підходи до оцінювання впливу соціогуманітарного простору на її функціонування. Інтелектуалізація соціогуманітарного простору регіону обумовлює істотне зростання ролі науки, освіти, культури, а також інвестицій у всебічний розвиток людини. Проведено дослідження регіональної дивергенції компонентів соціальної інфраструктури в Україні та Республіці Польща. У монографії проаналізовано європейський досвід модернізації соціальної інфраструктури в умовах децентралізованого управління. Визначено організаційні засади публічно-приватного партнерства та залучення інститутів громадянського суспільства до розвитку соціальної інфраструктури в умовах децентралізації владних повноважень.

/Files/images/chntu/забаштанский.jpgСтратегічні напрямки і пріоритети трансформаційного поступу України : кол. монографія / М. М. Забаштанський, І. І. Кичко, А. В. Роговий та ін. ; за заг. ред. М. М. Забаштанського. - Чернігів : РВВ ЧНТУ, 2019. - 559 с. : іл., табл.

У монографії розглядаються спрямування та переваги теперішнього і майбутнього курсів на європейську інтеграцію та багатовекторну політику української держави і суспільства в цілому з позиції структурної перебудови та економічного зростання. Особлива увага приділена євроінтеграційним пріоритетам соціально-економічного розвитку України, формуванню та реалізації трудового потенціалу населення, маркетинговій діяльності в умовах змішаної інформаційно-мережевої економіки, формуванню та реалізації інноваційно-інвестиційної політики розвитку туризму, оптимізації сільськогосподарського комплексу країни і його складових, науковій та інтелектуальній діяльності, управлінню виробничими ресурсами на рівнях держави, регіону і об'єднаних територіальних громад. Надано та обґрунтовано комплексні пропозиції щодо вирішення зазначених різнопланових питань.


Доступ до світової бази даних наукової інформації

Дослідницький інститут «Statista» з Гамбургу має у своєму розпорядженні світову базу наукової інформації.

Інститут співпрацює с тисячами навчальних закладів у всьому світі, у тому числі з Гарвардським і Єльським університетами, Берлінським університетом імені Гумбольдта. Майже всі ВНЗ Німеччини вже мають доступ до даних. За роки співробітництва був створений оптимальний пакет, який включає в себе доступ до даних з 22.500 джерел, можливість завантажувати, структурувати та використовувати інформацію в наукових роботах, досліджуваннях, презентаціях.

Інститут «Statista» надає можливість підвищити науковий потеніал, зайняти виграшну позицію серед інших навчальних закладів, а також залишатись у курсі всіх світових процесів у найрізноманітніших сферах наук, ринків, державного та приватних секторів. Як наукова організація, інститут щодня генерує та оновлює базу даних за допомогою спеціалістів з різних країн світу.

Більше інформації:

Тестовий доступ у мережі університету за посиланням


Побачив світ черговий номер «БІБЛІОКУР’ЄРА»

Науковою бібліотекою ЧНТУ випускається регіональне професійне видання – Інформаційний бюлетень «БІБЛІОКУР’ЄР».

Новий випуск нашого бюлетеня містить наступні матеріали

 • НОВИНИ БІБЛІОТЕКИ (Проект щоденної інтернет-газети «Соціальні мережі для вчених»; Онлайн-проект НБ ЧНТУ "ЧИТАТИ - ЦЕ МОДНО!"; Нагородження наших найактивніших читачів
 • БІБЛІОТЕКА ІНФОРМУЄ (Клуб настільних ігор «GAME TIME»; Вийшли друком)
 • ІНФОРМАЦІЙНІ ТА КОМУНІКАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ (Електронні сервіси відбору інформації з мережі Інтернет)
 • АКТУАЛЬНО (Академічна доброчесність; Веб-сайт наукової бібліотеки ЧНТУ: популярні сторінки)
 • СВІТ ОЧИМА БІБЛІОТЕКАРЯ (Мандруємо Україною : Карпати; Наша подорож Чернігівщиною, або Набір радощів для жителів міста)
 • СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ ЧЕРНІГІВЩИНИ (Письменники-ювіляри 2019 року, які життям та творчістю пов’язані з чернігівським краєм)
 • ЛІТЕРАТУРНА СТУДІЯ «ДИВОСВІТ»
 • РАДИМО ПРОЧИТАТИ

Запрошуємо до читання!


Нове на сайті!

Бюлетень нових надходжень. ІІІ квартал 2019 року

ПОДІЛИСЬ З ДРУГОМ ЦІКАВОЮ КНИГОЮ

Онлайн-проект НБ ЧНТУ "ЧИТАТИ - ЦЕ МОДНО!"

Наукова бібліотека розпочинає новий сезон: 1 жовтня 2019 – 30 квітня 2020.

Умови участі прості: реєструйся на інтерактивній дошці «ЧИТАТИ - ЦЕ МОДНО!» та пропонуй свої улюблені книги (автор, назва – обов’язкові, бажано – коротенький відгук, якщо є – посилання на е-бібліотеку, можливо – картинка). Всі гості проекту мають можливість залишити відгук про книгу в коментарях або поставити лайк.

По закінченні сезону проекту будуть визначені переможці у 2-х номінаціях: найактивніший учасник (той, хто порекомендує більше книг) і найбільш популярна книга (та, що набере більшу кількість лайків та коментарів). На переможців чекають призи! Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нас!

/Files/images/kozatska/20190911_111730.jpgПротягом минулого навчального року я, студентка юридичного факультету ЧНТУ, брала участь в он-лайн проекті Наукової бібліотеки нашого університету «Читати – це модно!».

Повернувшись з канікул, отримала повідомлення про те, що я є однією з переможців цього проекту.

Мені дуже приємно одержати нагороду, яку не змогла отримати своєчасно, бо знаходилась за кордоном.

Пишаюсь своїм університетом, що дає можливість розвиватися та проявляти свої таланти.

Круто! Читайте – це модно!

Наталія Макогін, учасниця сезону 2018-2019.


Бібліотека дякує!

Наукова бібліотека Чернігівського національного технологічного університету висловлює щиру подяку авторам, співробітникам університету та студентам за подаровані видання. ІІ - ІІІ квартали 2019 року

Бібліотечні видання

Вийшов з друку біобібліографічний покажчик:

/Files/images/vikladach/Кальченко.jpgКальченко Віталій Іванович : біобібліограф. покажч. / уклад. : Н. С. Лузіна, А. А. Савенко. – Чернігів : Наукова бібліотека ЧНТУ, 2019. – 52 с.

Видання присвячено науково-педагогічній діяльності Кальченка Віталія Івановича – доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри автомобільного транспорту та галузевого машинобудування Навчально-наукового інституту технологій Чернігівського національного технологічного університету, Заслуженого діяча науки і техніки України.

До покажчика увійшли дані біографічного характеру, бібліографічні відомості про авторські свідоцтва, патенти, монографії, навчальні посібники, методичні вказівки, тези доповідей на науково-практичних конференціях, статті з періодичних видань та збірників.

З текстами публікацій В. І. Кальченка можна ознайомитися на веб-ресурсі Електронний архів ЧНТУ.


РЕЖИМ РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ
 • Корпус 1-4 (вул. Шевченка, 95)
 • Корпус 8 (вул. Козацька, 1)
 • Корпус 23 ( вул. Бєлова, 4)

Бібліотека обслуговує користувачів з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 17.00.

Останній робочий день місяця - санітарний день./Files/images/kodyi/nauk.bibl.jpgНаукова бібліотека ЧНТУ /Files/images/kodyi/nb.repoz..jpgЕлектронний архів ЧНТУ (IRChNUT) /Files/images/kodyi/nb.catalog.jpgЕлектронний каталог НБ ЧНТУ /Files/images/kodyi/nb.vrp.jpgВідкритий реєстр періодики НБ ЧНТУ /Files/images/kodyi/nb.unik.cher.jpgУнікальна Чернігівщина /Files/images/kodyi/nb.nauk._zbirn..jpgНаукові видання ЧНТУ /Files/images/kodyi/bibliocurer.jpgБібліокур’єр НБ ЧНТУ /Files/images/kodyi/навиг.ср..jpgТематичний навігатор

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.