/Files/images/naukoviy_vddl/ЕЛЕКТРОННИЙ АРХІВ ЧНТУ.jpg /Files/images/naukoviy_vddl/ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ.jpg /Files/images/naukoviy_vddl/НАУКОВІ ВИДАННЯ ЧНТУ.jpg /Files/images/naukoviy_vddl/УНІКАЛЬНА ЧЕРНІГІВЩИНА.jpg


День Соборності України

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України.

Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

/Files/images/chntu/единство.jpgДо цієї видатної події Наукова бібліотека ЧНТУ пропонує переглянути видання, в яких здійснено дослідження проблем соборності, визначено передумови й чинники об’єднавчого процесу, простежується розвиток державотворчих ідей, розглядаються шляхи розбудови соборної України за сучасних умов:


НОВЕ НА САЙТІ!

Бюлетень нових надходжень літератури до Наукової бібліотеки ЧНТУ за ІV квартал 2018 року.

Свято Різдва Христового

/Files/images/chntu/Різдво.jpgКолектив Наукової бібліотеки Чернігівського національного технологічного університету вітає всіх з чудовим і світлим святом - Різдвом Христовим!

У це свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров'я та всіх благ! Нехай виправдовуються всі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

Бібліотека пропонує: тематичний огляд літератури «Різдвяні свята в Україні».


З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

/Files/images/bibliograf/санта.jpgУ канун Новорічного свята та Різдва Христова сердечно вітаємо шановних читачів Наукової бібліотеки Чернігівського національного технологічного університету!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, здійснення професійних планів, особистих бажань та усіх мрій і задумів. Нехай прекрасні зимові свята та 2019 рік принесуть вам мир, благополуччя, родинне тепло, злагоду та впевненість у майбутньому! До зустрічі у Новому році!

Щиро Ваша, бібліотека.


Бібліотека дякує!

Здійснюйте добро, поки ви існуєте! (Д. Дідро)

Наукова бібліотека Чернігівського національного технологічного університету висловлює щиру подяку авторам, співробітникам університету та студентам за подаровані видання! ІV квартал 2018 року


Нові надходження

Праці викладачів ЧНТУ

Шкарлет, С. М. Фінансові інструменти державної політики економічного розвитку в Україні : монографія / С. М. Шкарлет, В. Г. Маргасова, Ю. В. Ружицький. - Чернігів : РВВ ЧНТУ, 2018. - 201 с. : іл.

/Files/images/chntu/смшкарлет.jpgУ монографії комплексно обґрунтовано та розроблено практичні рекомендації щодо удосконалення фінансових інструментів державної політики економічного розвитку України. Запропоновано розглядати фінансові інструменти як складову соціально-економічного розвитку, яка ґрунтується на використанні та реалізації сукупності економічних, правових та організаційних заходів, методів, форм, механізму фінансово-економічного регулювання відповідно до стратегічних пріоритетів розбудови держави з метою забезпечення збалансованого, довгострокового розвитку національної економіки. Досліджено зарубіжний досвід використання фінансових інструментів державної політики економічного розвитку в країнах ЄС.

Здійснено оцінку діючої практики формування та використання фінансових інструментів державної політики економічного розвитку України в контексті забезпечення конкурентоспроможності країни в сучасних умовах. Обґрунтовано основні напрями удосконалення ефективності використання фінансових інструментів державної політики економічного розвитку. Запропоновано комплексний інтегрований показник оцінки ефективності бюджетної політики. Визначені шляхи ефективності управління коштами місцевих бюджетів.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ


Нові надходження

Праці викладачів ЧНТУ

/Files/images/chntu/Подолець.jpgСценарне моделювання впливу фінансових і фіскальних інструментів на динаміку модернізації електроенергетики України : монографія / Р. З. Подолець, О. В. Абакуменко, А. О. Вікнянська [та ін.]. - Чернігів : Брагинець О. В., 2018. - 246 с.

В монографії представлено підхід до формулювання цільового енергетичного сценарію, що базується на оцінці синергетичного ефекту від запровадження заходів за пріоритетними напрямами: енергоефективність, відновлювальна енергетика, модернізація та інновації, трансформація ринку та інституцій. На основі опрацьовання результатів розрахунків та з урахуванням зарубіжного досвіду використання фінансових інструментів модернізації електроенергетики ідентифіковано набір заходів суміжних напрямів державної політики, що дозволяє сформулювати комплексні сценарії функціональних політик, спрямованих на забезпечення взаємоузгодженості розвитку економіки та енергетики. В якості сценаріїв функціональної політики розвитку енергетичного сектору досліджено два напрями, перший з яких пов'язаний із заходами економічно обгрунтованого ціноутворення на ринках викопних видів палива, другий - включає заходи фіскальної політики.

/Files/images/chntu/Модернизация.jpgФінансові інструменти модернізації електроенергетики України : монографія / О. В. Абакуменко, А. О. Вікнянська, К. В. Гнедіна [та ін.] ; за заг. ред. О. В. Абакуменко. - Чернігів : Брагинець О. В., 2018. - 266 с. : іл.

Монографія зосереджена на різнобічному дослідженні та обгрунтуванні фінансових інструментів модернізації електроенергетики України. Зокрема ідентифіковано імперативи розвитку електроенергетичного сектору з урахуванням сировинних обмежень, потреб забезпечення енергетичної безпеки країни та інтеграції до загальноєвропейської енергетичної системи. Систематизовано теоретичні основи та оцінено досвід використання фінансових інструментів модернізації електроенергетики країнами Європи, Америки та Азії. Запропоновано фінансові інструменти, очікувано ефективні для вітчизняної електроенергетики, та оцінено їх потенціал. В загальному вигляді охарактеризовано методику оцінки впливу очікуваної/відкладеної модернізації на енергетичну та фіскальну безпеку України.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ


Нові надходження

Праці викладачів ЧНТУ

/Files/images/chntu/Бутко.jpgМіжнародний менеджмент : підручник / М. П. Бутко, І. М. Бутко, М. Ю. Дітковська та ін. ; за заг. ред. М. П. Бутка. - Київ : Центр навчальної літератури, 2018. - 410 с. : іл.

Підручник розкриває особливості міжнародного менеджменту в умовах посилення глобалізаційних процесів на основі накопиченого досвіду та сучасного фактичного матеріалу. У кожній темі відображаються тенденції розвитку постіндустріальної світової економіки та специфіка менеджменту в міжнародних компаніях в цих умовах. У підручнику розкрито особливу роль корпоративної культури та соціальної відповідальності бізнесу міжнародних компаній в ефективності їх функціонування. Представлений ілюстративний матеріал у вигляді рисунків, діаграм і таблиць, а також реальні приклади ситуацій у міжнародних компаніях сприяють більш глибокому розумінню та засвоєнню матеріалу з програмної дисципліни «Міжнародний менеджмент».

/Files/images/chntu/Завацький.jpg Завацький, С. В. Автоматизований аналіз напружено-деформованого стану конструкцій в програмному комплексі Structure CAD Office : навчально-методичний посібник до виконання розрахунково-графічних робіт по курсам : "Будівельна механіка", "Металеві конструкції", "Залізобетонні конструкції" та "Конструкції з деревини" / С. В. Завацький, М. М. Корзаченко. - Чернігів : РВВ ЧНТУ, 2017. - 183 с. : іл.

У навчально-методичному посібнику розглядається застосування автоматизованого програмного комплексу Structure CAD Office для аналізу напружено-деформованого стану будівельних конструкцій. Представлено всі аспекти підготовки даних в режимі графічного діалогу, розрахунку, аналізу і документування результатів. Наведено приклади міцністного розрахунку стержневих систем, металевих та залізобетонних конструкцій, а також конструкцій виконаних з деревини, що можуть стати у пригоді для виконання розрахунково-графічних робіт з відповідних навчальних курсів.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ


Нове на сайті!

Наукова бібліотека пропонує актуальну інформацію в розділі сайту "Академічна доброчесність":

презентація "МЕРЕЖЕВІ РЕСУРСИ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ НА ПЛАГІАТ".


Наукова бібліотека ЧНТУ пропонує вільний доступ до ресурсів Web of Science та Scopus

/Files/images/bd/9_Scopus-001_i.jpgМіністерство освіти і науки забезпечило підключення понад 100 українських вишів та наукових установ МОН до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science за кошти держбюджету.

/Files/images/bd/Science.jpgІнформацію щодо матеріалів та ресурсів, які допоможуть використовувати Scopus з максимальною користю для роботи Ви можете отримати на сторінці веб-сайту бібліотеки «Наукометричні бази даних».

Офіційні мультимедійні навчальні посібники щодо роботи зі Scopus.


Інформація від Elsevier

Три рази на рік на сайті компанії Elsevier оприлюднюється список журналів, які індексуються в базі даних Scopus.

/Files/images/bd/9_Scopus-001_i.jpgScopus – одна з найбільших уніфікованих реферативних та цитатних баз даних рецензованої науково-дослідної літератури.

Ви можете отримати найповнішу і актуальну інформацію про видання, перейшовши за посиланням і завантаживши список журналів Download the Source title list.

Українські наукові видання можна знайти за допомогою фільтра: стовпець АС "Publisher's Country".


Молодий фахівець на ринку праці

Проект з побудови кар’єри для студентів,
які готуються до свого першого працевлаштування, що покликаний сприяти працевлаштуванню студентів ЧНТУ, проходженню ними стажувань та отриманню практичного досвіду за фахом.
  • Підібрати найбільш відповідні вакансії
  • Створити резюме, привабливе для роботодавців
  • Підготуватися до співбесіди/Files/images/bibliograf/анатпокажчик.jpg
Викладачам і студентам ЧНТУ

До уваги читачів інформаційно-бібліографічні покажчики, які містять частково анотований огляд статей з періодичних видань, отриманих бібліотекою ЧНТУ протягом І кварталу 2018 року.
  • Анотований інформаційно-бібліографічний покажчик статей з періодичних видань. Право. Юридичні науки (І квартал) / уклад. Т. А. Сіденко. – Чернігів : Наукова бібліотека ЧНТУ, 2018. – 18 с.
  • Анотований інформаційно-бібліографічний покажчик статей з періодичних видань. Економічні науки. Маркетинг (І квартал) / уклад. Т. А. Сіденко. – Чернігів : Наукова бібліотека ЧНТУ, 2018. – 84 с.
  • Анотований інформаційно-бібліографічний покажчик статей з періодичних видань. Філософія. Психологія. Освіта (І квартал) / уклад. Т. А. Сіденко. – Чернігів : Наукова бібліотека ЧНТУ, 2018. – 24 с.
  • Анотований інформаційно-бібліографічний покажчик статей з періодичних видань. Технічні науки (І квартал) / уклад. Т. А. Сіденко. – Чернігів : Наукова бібліотека ЧНТУ, 2018. – 95 с.

Побачив світ черговий номер «Бібліокур’єра»

Науковою бібліотекою ЧНТУ випускається регіональне професійне видання – Інформаційний бюлетень «Бібліокур’єр».

/Files/images/bibliokurer/укр 1.jpg

Спеціальний випуск нашого бюлетеня містить бібліографічну інформацію про періодичні видання, які буде отримувати бібліотека протягом 2018 року.


Дайджест грантів

/Files/images/chntu/дайджестсічень.jpgРежим роботи бібліотеки

Бібліотека обслуговує користувачів з понеділка по п'ятницю:

Корпус 1-4 (вул. Шевченка, 95)
Останній робочий день місяця - санітарний день
з 9.00 до 17.00
Корпус 8 (вул. Козацька, 1)
Останній робочий день місяця - санітарний день
з 9.00 до 17.00
Корпус 23 ( вул. Бєлова, 4)
Останній робочий день місяця - санітарний день
з 9.00 до 17.00/Files/images/kodyi/nauk.bibl.jpgНаукова бібліотека ЧНТУ /Files/images/kodyi/nb.repoz..jpgЕлектронний архів ЧНТУ (IRChNUT) /Files/images/kodyi/nb.catalog.jpgЕлектронний каталог НБ ЧНТУ /Files/images/kodyi/nb.vrp.jpgВідкритий реєстр періодики НБ ЧНТУ /Files/images/kodyi/nb.unik.cher.jpgУнікальна Чернігівщина /Files/images/kodyi/nb.nauk._zbirn..jpgНаукові видання ЧНТУ /Files/images/kodyi/bibliocurer.jpgБібліокур’єр НБ ЧНТУ

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.