ЕЛЕКТРОННИЙ АРХІВ
НУ "ЧЕРНІГІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
НАУКОВІ ВИДАННЯ
НУ "ЧЕРНІГІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГНОВІ НАДХОДЖЕННЯ
ІСТОРІЯ УСПІХУ ФОНД ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ
УНІКАЛЬНА ЧЕРНІГІВЩИНА ТЕМАТИЧНІ ОГЛЯДИ ЛІТЕРАТУРИ

ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ!

Повідомляємо про нові електронні адреси корпоративної пошти фахівців наукової бібліотеки НУ "Чернігівська політехніка".

Оновлена Інформація на сторінках сайту бібліотеки:


КАЗКА З ВОВНИ

У бібліотеці відкрилася виставка валяних іграшок.

/Files/images/sotsiokultur_deyat/іграшки.jpgРосстальна Лариса Миколаївна віднедавна працює старшою лаборанткою кафедри іноземної філології Національного університету «Чернігівська політехніка». Все життя захоплювалася рукоділлям: шила, плела, гаптувала. Всьому цьому навчилася від своєї мами. Останні 15 років займалася пошиттям інтер’єрних іграшок. Робила переважно текстильних персонажів Тільда, яких колись побачила на виставці виробів ручної роботи чернігівських майстринь «Що може жінка».

«Одного дня побачила валяну з вовни іграшку «Бібабо», яку надівають на руку, та «захворіла» нею» – згадує авторка. За останні кілька роки пані Лариса створила не один десяток пальчикових іграшок у техніці мокрого валяння. Ці іграшки створюються для розвивальних занять із дітьми, проте, дорослі від них теж у захваті.

Лариса Миколаївна постійно вдосконалює свою майстерність, вчиться та бере майстер-класи у Ярослави Тройніч, яка мешкає у Фінляндії у м. Гельсінкі. Незважаючи на те, що у творчому доробку майстрині є сумки, палантини та прикраси, зроблені у техніці мокрого валяння, пані Лариса постійно повертається до іграшок: «Бо вони зігрівають душу».

Запрошуємо помилуватися чудовими експонатами! Вони не тільки надзвичайно милі: у кожної іграшки своя історія, свій характер.


НАЙБЛИЖЧІ ВЕБІНАРИ ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATE

/Files/images/bd/вебинары.jpgClarivate є власником і виробником потужних ресурсі та інструментів, що допомагають науковцям проводити, аналізувати, презентувати наукові дослідження на світовому рівні.

Clarivate запрошує, за можливості, в цей складний для країни час долучатися до вебінарів. Як завжди вебінари українською, безкоштовні, на платформі Webex, з можливістю отримати сертифікат учасника, за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару.

Clarivate Essential

  • 21 березня 10:15-11:15 Тема: Вступ до наукометрії Тези: На вебінарі розглянемо: Цілі та завдання наукометрії, дані та джерела, що використовуються для аналізу, критерії їхньої якості. Як розраховуються і для чого (не)варто використовувати основні показники: імпакт фактор та його варіації, Journal Citation Indicator, квартиль, індекс Гірша, CNCI, beamplots. Приклади коректного та некоректного застосування. Аналіз здобутків науковця та установи крізь призму Web of Science та InCItes Реєстрація

Research Smarter

  • 25 квітня 10:15-11:15 Тема: Рішення Clarivate для розробки вашої рейтингової стратегії Тези: Рейтинги університетів – це популярний спосіб зрозуміти, яке місце займає той чи інший університет у ширшому академічному середовищі. Рейтинг є критично важливим чинником для студентів при виборі вищої освіти, і уряди, роботодавці та фінансові агентства більш прихильно ставляться до університетів з високим рейтингом. Підвищення досконалості досліджень може допомогти університетам підвищити свій рейтинговий потенціал. Приєднуйтесь до сесії, щоб дізнатися більше про те, як рішення, дані та послуги Clarivate можна використовувати для підтримки стратегії рейтингу вашого університету. Реєстрація

Інформація від компанії, опис ресурсів, розклад вебінарів, розшук неотриманих сертифікатів та інше тут.


ЛІСИ ТА ІННОВАЦІЇ. НОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КРАЩОГО СВІТУ

/Files/images/bibliograf/ліси.jpgТак звучить у цьому році тема Міжнародного дня лісів, який відзначається з ініціативи 23-ї Генеральної Асамблеї Європейської конфедерації сільського господарства за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН.

31 відсоток поверхні Землі вкрито лісами. Ліси – це не тільки краса і велич, найбільш біологічно розмаїта екосистема суші. Міжнародний день лісів має на меті донести до кожного інформацію про те, яким чином ліси і дерева захищають нас і що вони власне нам дають.

/Files/images/bibliograf/лесэп.jpgБібліотека пропонує:

  • Лісове господарство : рекомендаційний покажчик / уклад. С. Л. Бондар. – 2-ге вид., переробл. і допов. – Чернігів : Наукова бібліотека НУ "Чернігівська політехніка", 2022. – 112 с. Покажчик містить інформацію щодо монографій, наукових видань, навчальної, довідкової, науково-популярної літератури з фонду Наукової бібліотеки по предмету «Лісове господарство». Документи згруповані у 8 тематичних розділів: Лісова пірологія; Геоінформаційні системи в лісівництві; Лісоексплуатація; Лісівництво. Лісознавство; Економіка лісового господарства; Правові аспекти в лісівництві; Видатні лісівники; Лісівництво: законодавчі та нормативні документи.Окремою структурною частиною рекомендаційного покажчика є список електронних видань з фонду бібліотеки. Вебресурси представлені фаховими виданнями України та корисними тематичними посиланнями.

КАЛЕНДАР ЗНАМЕННИХ І ПАМ’ЯТНИХ ДАТ. 21 БЕРЕЗНЯ

В цей день народився наш земляк Юрій Михайлович Мушкетик (21 березня 1929 – 6 червня 2019), визнаний майстер сучасної української прози.
  • Декому здається: найважче – допастися до булави, і мало хто розуміє, як важко ту булаву втримати.
  • Націю творять сукупно всі, навіть великі лиходії.
  • Пущене поміж люди слово проростає швидше, ніж будь-яке насіння.
  • У мудреця багатство відіграє службову роль, а в дурня – панівну.
  • Хоробрість не завжди мудра, а мудрість не завжди хоробра. Ю. Мушкетик

/Files/images/byistrova/mushketik.jpgТворчість письменника багатогранна.

За кілька десятиліть літературної праці ним опубліковано більше десяти романів, низку повістей і збірок оповідань, написано кілька п'єс; за творами Юрія Мушкетика знято кінофільми «Біла тінь» (1979), «Позиція» (1983), «Біль» (1989). Його книги перекладено багатьма мовами.

Докладніше на власному вебресурсі нашої бібліотеки за цим посиланням.


ПЛАНЕТА СОНЯЧНОЇ СИСТЕМИ

/Files/images/bibliograf/лк.jpg19 березня письменниця, поетеса-шістдесятниця, класикиня української літератури Ліна Костенко святкує свій 94-й день народження.

На її честь навіть названа одна з малих планет Сонячної системи: ім’я "Лінакостенко" дали планеті № 290127.

  • А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни. Ліна Костенко

Бібліотека пропонує:

  • Костенко, Л. Записки українського самашедшого : роман / Л. Костенко. – 24-те вид. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. – 413 с. – (Перлини сучасної літератури). Роман написано від імені 35-річного київського програміста, який на тлі особистої драми прискіпливо, глибоко й болісно сканує усі вивихи нашого глобалізованого часу. У світі надмірної (дез)інформації і тотального відчуження він – заручник світових абсурдів – прагне подолати комунікативну прірву між чоловіком і жінкою, між родиною і професією, між Україною і світом.
  • Високе небо Ліни Костенко // Українки в історії / за заг. ред. В.Борисенко. – Київ : Либідь, 2004. – С. 287-294.

Бібліотека рекомендує:

  • Неймовірні історії з життя та крилаті фрази Ліни Костенко
  • Ліна Костенко: відповідь кожному Суть ідеї проєкту полягає в представленні окремих творів поетеси Ліни Костенко яскравими українськими особистостями: «Для нас, українців, Ліна Костенко – це геній слова, залізна жінка та жива легенда, а її біографія є прикладом для мільйонів українців й невичерпним джерелом мудрості та сили. Творчість Ліни Василівни надихає, змушує замислитися над вічними темами. Хочеться, щоб вона завжди залишалась такою ж сильною, як її поезія, й надалі довго-довго творила, творила в мирній Україні».

НОВЕ НАДХОДЖЕННЯ: Forbes Ukraine #1 2024

Перший випуск журналу цього року присвячений українському Агро і е-commerce:

Forbes уперше представляє список 20 найефективніших аграріїв України: "Ми визначимо компанії які краще за інших адаптувались до воєнних викликів у галузі яка формує 10% українського ВВП". 30 лідерів українського e-commerce. Ще один новий список Forbes про компанії які краще за всіх продають в інтернеті.

/Files/images/bibliograf/forbes.jpgТакож в номері:

  • Удар по Kyivstar. Реконструкція наймасштабнішої атаки в історії телеком-індустрії
  • Як і навіщо розвивають агронапрямок ДТЕК, ОККО і Епіцентр?
  • Карта українського агроекспорту-2023. Куди, що і в яких обсягах експортують українські агрокомпанії.
  • Як бізнес готується до мобілізації-2024? Ми знайшли тих хто вже підготувався і переналаштував процеси під нові умови.

Запрошуємо до читальної зали наукової бібліотеки НУ «Чернігівська політехніка» (корпус 1, кабінет № 149).


БІБЛІОТЕЧНЕ ВИДАННЯ

Інформаційно-бібліографічним відділом наукової бібліотеки підготовлено біобібліографічний покажчик

/Files/images/pokajchiki/Москаленко ВА.jpgМоскаленко Валентина Анатоліївна : біобібліограф. покажч. / уклад. С. Л. Бондар. – Чернігів : Наукова бібліотека НУ «Чернігівська політехніка», 2024. – 36 с.

Біобібліографічний покажчик присвячено науково-педагогічній діяльності Москаленко Валентини Анатоліївни – кандидата економічних наук, доцента кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Навчально-наукового інституту економіки Національного університету «Чернігівська політехніка». До покажчика увійшли дані біографічного характеру, бібліографічні відомості про монографії, навчально-методичні матеріали, тези доповідей на конференціях, статті з фахових періодичних видань та збірників.

Бібліотечне видання продовжує серію покажчиків праць науковців Національного університету «Чернігівська політехніка».


НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Праці викладачів Національного університету "Чернігівська політехніка"

/Files/images/vikladach/Кальченко.jpgПідвищення паливної економічності транспортних засобів категорії № 3 : монографія / І. В. Грицук, Є. О. Український, І. В. Худяков, Д. С. Погорлецький, В. В. Кальченко. – Чернігів : РВВ НУ "Чернігівська політехніка", 2024. – 167 с. : іл.

У монографії виконано аналіз теоретичних і практичних розробок щодо методів контролю технічного стану, витрати палива, режимів роботи та фізичного стану водія транспортного засобу в умовах його експлуатації. Висвітлені питання розробки прикладного програмного забезпечення системи моніторингу транспорту та визначені основні принципи формування програмних модулів для моніторингу показників технічного стану, витрати палива та економічної безпеки транспортних засобів впродовж життєвого циклу. Запропоновано метод формування інформаційної предметної області на основі системи ідентифікації, моніторингу, діагностування, прогнозування технічного стану ТЗ категорії №3, з урахуванням системної взаємодії з умовами експлуатації, режимами праці водія.


ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ!

Повідомляємо про нові надходження літератури до фонду нашої бібліотеки за IІІ-IV квартали 2023 року.


БІБЛІОТЕКА ДЯКУЄ!

Здійснюйте добро, поки ви існуєте! (Д. Дідро)

Наукова бібліотека Національного університету «Чернігівська політехніка» висловлює щиру подяку авторам, співробітникам університету та студентам за подаровані видання, що надійшли до бібліотеки протягом ІІ півріччя 2023 року.


ВИСТАВКА, ВІДКЛАДЕНА ВІЙНОЮ

У приміщенні наукової бібліотеки НУ «Чернігівська політехніка» пройде фотовиставка міського фотоклубу «ПРЕКРАСНЕ ПОРУЧ».

/Files/images/sotsiokultur_deyat/выдкладена.jpgЦя виставка мала відбутись у березні 2022 року. Проте все скасувала війна… Це виставка тодішнього, ще мирного життя. Тут є наш величний і неушкоджений Чернігів, мирне життя людей, чудова природа…

Звісно, коли ворог топче рідну землю і вбиває наших людей, кожен з нас має робити посильний внесок у наближення перемоги. Хоча здається, що зараз не до творчості, але війна йде в тому числі й на культурному фронті.

Презентація фотоекспозиції «ВИСТАВКА, ВІДКЛАДЕНА ВІЙНОЮ» відбудеться 19 грудня о 14:00 у читальній залі (Шевченко 95, корпус 1, кім. 148).

Запрошуємо всіх бажаючих! Виставка сповнена позитиву, який не повинен покидати нас і в цей важкий час.


ПОБАЧИВ СВІТ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР «БІБЛІОКУР’ЄРА»

Науковою бібліотекою Національного університету «Чернігівська політехніка» випускається регіональне професійне видання – Інформаційний бюлетень «БІБЛІОКУР’ЄР».

/Files/images/bibliokurer/КУРЬЕР 4 23.jpgБібліокур’єр : Інформаційний бюлетень Наукової бібліотеки Національного університету «Чернігівська політехніка». – 2023. – № 4 (37). – 12 с.

НОВИЙ ВИПУСК нашого бюлетеня містить інформацію в наступних розділах:

  • НОВИНИ БІБЛІОТЕКИ
  • АКТУАЛЬНО
  • РАДИМО ПРОЧИТАТИ
  • СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ
  • ЛІТЕРАТУРНА СТУДІЯ «ДИВОСВІТ»
  • НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
  • КЛУБ «ОСОБИСТІСТЬ»

Запрошуємо до читання!


ВІДРАДА

/Files/images/byistrova/кукла.jpg6 грудня відбулося відкриття виставки творчих робіт Бистрової Ірини, головної бібліотекарки Наукової бібліотеки НУ «Чернігівська політехніка».

Назва виставки – «ВІДРАДА»*; на ній представлені іграшки, зроблені в різних стилях та декоративні прикраси.

Пані Ірина – досвідчена рукодільниця, членкиня Асоцiацiї майстрiв ГО "Спiлка жiнок Чернiгiвщини". У свої витвори вона вкладає душу і тому вони несуть радість, створюють позитивний настрій.

Інтерв’ю з Іриною та фото декількох її робіт можна переглянути за цим посиланням. А краще – приходьте до нашої бібліотеки та помилуйтесь цією красою наживо.

*ВІДРАДА – за словником те, що заспокоює, сповнює радістю; втіха, задоволення.


БІБЛІОТЕЧНЕ ВИДАННЯ

/Files/images/vikladach/Галузеве.jpgІнформаційно-бібліографічним відділом підготовлено новий рекомендаційний покажчик літератури, який розрахований на допомогу навчальному процесу і може бути корисним студентам у процесі навчання та викладачам у науково-методичній і викладацькій діяльності.

Галузеве машинобудування : рекомендаційний покажчик / уклад. С. Л. Бондар. – Чернігів : Наукова бібліотека НУ «Чернігівська політехніка», 2023. – 72 с.

Рекомендаційний покажчик складається з двох розділів.Перший включає літературу з фондів Наукової бібліотеки та Електронного архіву IRChNUT НУ «Чернігівська політехніка»: монографії, підручники, навчальні посібники, статті з періодичних видань; другий – тематичні посилання на Інтернет-ресурси з питань машинобудування (профільні журнали, книги з повнотекстовим доступом, інформацію з наукометричних баз даних та ін.). В межах розділів видання розміщені за абеткою. Доповнюють видання Алфавітно-предметний покажчик назв книг та Іменний покажчик авторів книг.


ПРОЕКТ «ЧИТАТИ – ЦЕ МОДНО!» НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

/Files/images/bibliograf/модно.jpgДякуємо нашим читачам за небайдужість!
Наразі маємо в активі близько тридцяти книг різних жанрів і тематики. Дуже цікаво дізнатися літературні вподобання сучасної молоді.
Нагадуємо, що ви допомагаєте нам оновлювати художній фонд, робити його привабливим та оригінальним.
Чекаємо на нові дописи!
  • Термін нового сезону онлайн-проекту: 1 вересня 2023 – 30 березня 2024.
  • Умови участі прості: реєструйся на інтерактивній дошці «Читати – це модно!» та пропонуй свої улюблені книги (автор, назва – обов’язкові, бажано – коротенький відгук, якщо є – посилання на е-бібліотеку, можливо – картинка). Всі гості проекту мають можливість залишити відгук про книгу в коментарях або поставити лайк.
  • По закінченні сезону проекту будуть визначені переможці у 2-х номінаціях: найактивніший учасник (той, хто порекомендує більше книг) і найбільш популярна книга (та, що набере більшу кількість лайків та коментарів). На переможців чекають призи!
  • Архів: сезон 2018-2019; сезон 2019-2020, сезон 2021, сезон 2022-2023.

УКРАЇНА – КОЗАЦЬКА ДЕРЖАВА

Адміністрація університету передала до фонду нашої бібліотеки подарункове видання «Ілюстрована історія українського козацтва» у 5175 фотосвітлинах. Запрошуємо до ознайомлення з цим видатним виданням ("видатним" у всіх сенсах, бо навіть вага книги – десять з половиною кілограмів!).

/Files/images/sotsiokultur_deyat/книга козацтво.jpgУ книзі представлена історія і культура українського козацтва у фотосвітлинах з оригіналів документів, мап, стародруків, рукописів, клейнодів, зброї та одягу, з творів графіки, живопису, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва, історичних ландшафтів, з пам’яток архітектури та інших українських козацьких старожитностей. Книга містить також історичні нариси про різноманітні аспекти історії козацької України, життєписи її визначних діячів. Ідейний задум видання "Україна – козацька держава" втілювався шляхом фотофіксацій та зібрання величезного масиву предметів матеріальної культури козацької доби, розпорошених не лише по Україні, а й по всьому світу.

/Files/images/sotsiokultur_deyat/гетьман.jpgДо видання увійшло 5175 фотосвітлин, із них 535 фотоілюстрацій портретів гетьманів, кошових отаманів, козацької старшини та їхніх родин, 167 портретів історичних осіб козацької доби, церковних і культурно-освітніх діячів, письменників і вченим, воєвод і князів, імператорів і королів, понад 100 оригінальних портретів кобзарів і лірників. Сфотографовано і описано 453 одиниці холодної, вогнепальної зброї та військового спорядження, до видання увійшли практично всі 42 клейноди – булави, пірначі та келепи гетьманів і козацької старшини, що зберігаються в музеях України і за кордоном.

/Files/images/sotsiokultur_deyat/фотосвітлини.jpgЗібрана майже вся колекція народних картин "Козак Мамай" – 105 полотен і малюнків. 41 одиниця народних музичних інструментів- кобза, бандура, торбан і ліра. Сфотографовані і описані 187 стародруків і рукописів. Описано понад 380 одиниць золотарства та 50 виробів церковного шитва, із них 105 виробів – це вклади гетьманів, старшини та козаків до православних храмів і монастирів. Сфотографовано 160 православних храмів і 28 монастирів, побудованих, в добу козацького правління і завдяки ктиторству гетьманів і козацької старшини. Зафотофіксовано понад 100 козацьких могил та місць колишніх поховань.


МІЖНАРОДНА ПІДТРИМКА УКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ОСВІТНЬОЇ СПІЛЬНОТИ

/Files/images/bd/Research4Life.jpgУкраїнські вчені отримали можливість безкоштовного використання ресурсів Міжнародної платформи науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури Research4Life щонайменше до кінця 2024 року.

Наразі майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних доступні для фахівців закладів вищої освіти та наукових установ України.

Завдяки платформі Research4Life забезпечується доступ до:

  • повних текстів різних видів документів від відомих міжнародних видавців (Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та ін.);
  • 39 баз даних (Dimensions, Embase, Scopus, CINAHL, Global Health, Joanna Briggs Institute EBP Database, Environmental Index, FSTA – Food Science and Technology Abstracts, Environmental Science Collection, ProQuest Dissertations & Theses Global (PQDT) та ін.);
  • авторитетних наукових журналів у різних галузях знань.

Інформація від Наукової бібліотеки НУ «Чернігівська політехніка»:

для отримання логіну та паролю доступу, а також за додатковою консультацією щодо користування платформою звертайтесь до Наукового відділу бібліотеки (корпус 1, кімната 151) або пишіть на адресу електронної пошти (bib.zal2@gmail.com).


ПІДТРИМКА УКРАЇНСЬКИХ НАУКОВЦІВ, ДОСЛІДНИКІВ ТА СТУДЕНТІВ

/Files/images/bd/Ельзевір.jpgВ умовах війни багато українських науковців позбавлені доступу до робочих місць та інструментів проведення досліджень. Разом з тим, доступ до наукометричних баз даних важливий для багатьох аспектів наукової діяльності. Науковці мають змогу здійснювати систематичний пошук наукової літератури, отримувати інформацію про впливовість наукових журналів та відстежувати тенденції в наукових дослідженнях.

Одна з найбільших видавничих компаній світу – Elsevier – надає безкоштовний доступ до своїх інструментів академічної підтримки, наборів даних і освітніх рішень у цей важкий час.

  • ScienceDirect – провідна платформа рецензованої літератури для просування досліджень, яка поєднує в собі авторитетні повнотекстові наукові та технічні публікації з інтелектуальною інтуїтивно зрозумілою функціональністю.
  • Scopus – найбільша реферативна база даних і цитат рецензованої літератури (наукових журналів, книг і матеріалів конференцій); містить розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень.
  • Researcher Discovery – пілотна програма дозволяє здійснювати пошук за ключовими словами, щоб швидко знаходити дослідників, які працюють у певній галузі (ключові слова зіставляються з назвою, анотацією та назвою журналу статей понад 16 мільйонів авторів у базі даних Scopus).
  • SciVal – це веб-аналітичне рішення, яке дає змогу візуалізувати ефективність досліджень, порівнювати їх з аналогами, розвивати стратегічні партнерства, визначати й аналізувати нові дослідницькі тенденції, створювати унікальні індивідуальні звіти.
  • Funding Institutional – допомагає своєчасно знаходити можливості фінансування від понад 4300 державних і приватних фінансових організацій та досягти максимального успіху.
  • Researcher Academy – платформа електронного навчання, яка надає безкоштовний доступ до незліченних ресурсів електронного навчання, призначених для підтримки дослідників.
  • Mendeley – безкоштовний довідковий менеджер, який може допомогти вам зберігати, упорядковувати, нотувати, ділитися та цитувати посилання та дані досліджень.

Посилання на інструменти: https://www.elsevier.com/promo/ukraine-academic-support

Наукова бібліотека надасть консультації щодо реєстрації в базах та використання інструментів академічної підтримки. Е-mail: bib.zal2@gmail.com


КЛУБ НАСТІЛЬНИХ ІГОР «GAME TIME»

Ви ніколи не замислювалися, чому в час цифрових технологій та тотальної комп’ютеризації настільні ігри набирають все більшої популярності?

/Files/images/chntu/_TIME.jpgМожливо причина в нестачі живого спілкування? Сьогодні невід'ємним атрибутом багатьох закладів, у тому числі і бібліотек, є настільні ігри. По перше, це живе спілкування, чудовий привід зустрітися з друзями! А ще гарний спосіб розвинути пам’ять, логічне мислення, комунікативні навички. Інтелектуальні ігри дозволяють поповнити словниковий запас, показати свою ерудицію, підвищити швидкість реакції та уважність. Якщо ви любите проводити дозвілля в веселій компанії, завітайте до бібліотеки.

Клуб настільних ігор «Game time» пропонує: популярну в багатьох країнах гру в слова «Скрабл», відмінне рішення для галасливої компанії – карткові ігри «UNO», «Свінтус», гру на уважність і швидкість реакції «Дуплет», стратегію «Каркассон», рольову пародійну за змістом гру «Манчкін» та багато інших.



РЕЖИМ РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ

  • Корпус 1-4 (вул. Шевченка, 95)
  • Корпус 8 (вул. Козацька, 1)

Бібліотека обслуговує користувачів з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 17.00.

Останній робочий день місяця - санітарний день.



Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.