Наукова бібліотека ЧНТУ

Наукова бібліотека університету на сучасному етапі - це розгалужений комплекс відділів та секторів, які надають читачам різноманітні бібліотечні послуги, це важливий інформаційний і культурний центр університету, який забезпечує бібліотечно-бібліографічне та інформаційне обслуговування навчального, наукового та виховного процесів університету.

Загальний фонд бібліотеки нараховує більше 577000 примірників книг, близько 200 найменувань періодичних видань, 4200 електронних видань та майже 2 000 найменувань методичних видань викладачів університету.

Наші користувачі сьогодні мають можливість доступу через Web-сайти бібліотеки до бібліографічної інформації, повнотекстових баз даних, електронного каталогу, електронної бібліотеки, інституційного репозитарію ЧНТУ. В приміщенні бібліотеки працює мережа WI-FI.

Активно впроваджуються інноваційні процеси в роботу бібліотеки. Пріоритетний напрям – створення потужної електронної бібліотеки.

Бібліотека проводить власні наукові дослідження, здійснює моніторинг бібліотечних процесів – вивчає стан та розвиток документного фонду, аналізує проблему бібліотечно-бібліографічного та інформаційного забезпечення користувачів, досліджує історію книгозбірні.

Бібліотека є активним членом Української бібліотечної асоціації.

Діяльність бібліотеки університету спрямована на створення необхідних умов для навчальної та наукової праці студентів та сприяє вихованню гармонійно розвинених та висококваліфікованих фахівців.

ІСТОРІЯ БІБЛІОТЕКИ:

Наукова бібліотека Чернігівського національного технологічного університету
Галузевий відділ документів з юридичних наук
Відділ обслуговування студентів, Галузевий відділ документів з соціальної роботи, Галузевий відділ документів з менеджменту та адміністрування
Кiлькiсть переглядiв: 1

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.