НОВІ НАДХОДЖЕННЯ. Праці викладачів Національного університету "Чернігівська політехніка"

Терещук, О. І. Геодезія та землевпорядкування : навч. посіб. / О. І. Терещук, В. І. Мовенко, Ю. В. Щербак. - Чернігів : РВВ НУ "Чернігівська політехніка", 2021. - 157 с. : іл. - Електронна копія існує. Умови доступу: IRChNUT ir.stu.cn.ua URI: http://ir.stu.cn.ua/123456789/23394

У посібнику розглянуті основні поняття геодезії, топографії, а також виконання геодезичних робіт із застосуванням сучасних технологій у сільськогосподарському виробництві. Наведені конструкції геодезичних приладів та їх перевірки. Висвітлені новітні методи та пристрої, які використовуються в геодезичних роботах в сучасних умовах. Також розглянуті важливі питання землеустрою, кадастрового знімання, використання ІТ технологій для геодезичних та землевпорядних робіт. В практикумі приведені умовні знаки для топографічних планів різних масштабів, які, зазвичай, можуть використовуватись в сільському господарстві. Посібник призначений для поглибленого вивчення студентами дисципліни «Геодезія та землевпорядкування». Також може бути корисним для аспірантів, науковців, практичних працівників.

Сучасний стан бездротової передачі енергії : монографія. Ч. 2 / О. А. Велігорський, О. О. Гусев, В. О. Шевченко та ін. - Тернопіль : Терно-граф, 2020. - 234 с. : іл.

Монографія присвячена огляду сучасних систем бездротової передачі електричної енергії, зокрема для заряджання акумуляторних батарей. Розглянуто особливості побудови таких систем, їх основні складові, тикі як випрямлячі, інвертори, індуктори, системи керування. Детально проаналізовано та наведено методики розрахунку як складових систем на основі ємнісного, так і на основі індуктивного зв'язку, зокрема, передавальних та приймальних індукторів, представлено оцінки втрат в них, а також їх вплив на загальну ефективність всієї системи бездротової передачі енергії. Детально проаналізовано вимоги до мікроконтролерів та проведено порівняльний аналіз сімейств різних виробників з точки зору їх можливості використання у системах бездротової передачі енергії. Результати експериментальних досліджень наведено для систем на базі інверторів Т-типу, а також квазі-імпедансних ланок з вихідною потужністю до 1 кВт.

Кiлькiсть переглядiв: 71

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.