БІБЛІОТЕКА ПРОПОНУЄ ВІЛЬНИЙ ДОСТУП ДО РЕСУРСІВ SCIENCEDIRECT

ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів.

На платформі ScienceDirect представлені такі типи наукових видань як: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) тощо.

Серед переваг використання платформи ScienceDirect – зручний та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, широко розповсюджені формати завантаження повних текстів (PDF і HTML) та наявність гіперпосилань на значну кількість науково-технічних і медичних статей на платформах інших видавництв.

Вебінари про роботу з базою даних ScienceDirect:

Доступ до ресурсів з локальної мережі університету.

Віддалений доступ до ScienceDirect з використанням доменного імені установи.

ВЕБІНАРИ ПО РОБОТІ ЗІ SCIENCEDIRECT

З січня українські дослідники мають доступ до електронних книг Elsevier та журналів Відкритого доступу на платформі #ScienceDirect. Приєднуйтесь у березні та квітні до вебінарів, щоб отримати максимум необхідної інформації.

  • Як зробити тематичні сторінки найкращим інструментом для розширення та зміцнення ваших знань, використовувати сервіс рекомендацій, шукати журнал для публікації. Broaden your horizons with ScienceDirect (08.04 о 13:00; англ. м.). Розширте свої горизонти з ScienceDirect (13.04 о 10:00; укр. м.).

Перегляньте, які ще вебінари компанія Elsevier Ukraine запланувала або записала для вас раніше, а також іншу довідкову інформацію по роботі з ScienceDirect за посиланням. Доступ до ScienceDirect надано Міністерством освіти і науки України до 31 грудня 2021 року.

Кiлькiсть переглядiв: 197

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.