Календар знаменних та пам'ятних дат. 21 березня

Міжнародний день лісів відзначається щороку з ініціативи 23-ї Генеральної Асамблеї Європейської конфедерації сільського господарства за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН. 31 відсоток поверхні Землі вкрито лісами. Ліси – це не тільки краса і велич, найбільш біологічно розмаїта екосистема суші. Міжнародний день лісів має на меті донести до кожного інформацію про те, яким чином ліси і дерева захищають нас і що вони власне нам дають.

Бібліотека рекомендує: Лісове господарство: рекомендаційний покажчик / уклад. С. Л. Бондар. – Чернігів : Наукова бібліотека ЧНТУ, 2016. – 99 с.

Рекомендаційний покажчик містить інформацію щодо монографій, наукових видань, навчальної, довідкової, науково-популярної літератури з фонду Наукової бібліотеки по предмету «Лісове господарство». Документи згруповані в 8 тематичних розділів:

Лісова пірологія; Геоінформаційні системи в лісівництві; Лісоексплуатація; Лісівництво. Лісознавство; Економіка лісового господарства; Правові аспекти в лісівництві; Видатні лісівники; Лісівництво: законодавчі та нормативні документи.

Окремою структурною частиною рекомендаційного покажчика є список електронних видань з фонду НБ ЧНТУ. Веб-ресурси представлені фаховими виданнями України та корисними тематичними посиланнями.

Кiлькiсть переглядiв: 8

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.