Календар знаменних та пам'ятних дат. 22 березня

22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води.

Резолюцію про святкування Міжнародного дня води прийнято на 47 сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй у листопаді 1992 року. У 2000 році ООН прийняла Декларацію тисячоліття та розробила спеціальну Програму дій на ХХІ століття, яка дала б змогу забезпечити кожного жителя нашої планети чистою питною водою. Головне завдання цього дня - нагадати кожному жителю планети про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі.

Гігієна рук важлива для стримування поширення COVID-19 та багатьох інших інфекційних захворювань. У цей Всесвітній день води та будь-який інший день не забудьте регулярно мити руки водою з милом або натиранням рук на основі спирту. ВООЗ має покрокові візуальні рекомендації щодо миття рук.

Бібліотека рекомендує: Водопостачання та водовідведення: анатований бібліографічний покажчик / уклад. : Т. А. Сіденко. – Чернігів : Наукова бібліотека ЧНТУ, 2017. – 24 с.

Покажчик містить інформацію щодо навчально-наукових видань, статей з періодичних видань до предмету «Вода. Водопостачання та водовідведення», які знаходяться у фондах бібліотеки. Документи згруповано в 9 розділах:

Вода. Водопостачання і водовідведення; Водогосподарське проектування; Водопостачання промислових підприємств; Економіка водного господарства; Гідрологія; Конспекти лекцій; Наукові праці з Електронного архіву Чернігівського національного технологічного університету (IRCHNUT); Періодичні видання з фондів НБ ЧНТУ.

Кiлькiсть переглядiв: 16

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.