ТЕСТОВИЙ ДОСТУП ДО ЖУРНАЛІВ ВИДАВНИЦТВА Wiley

John Wiley & Sons (скорочене найменування – Wiley) – одне з найдавніших академічних видавництв у світі, яке має багату історію та захоплюючу колекцією контенту та рішень для науки, вищої освіти та бізнесу.

Видавництво публікує матеріали у всіх галузях знань. На нинішній день компанія володіє правами на понад 21 000 наукових книг, 1 600 наукових журналів, а також енциклопедії, довідники, бази даних наукової інформації.

В журналах видавництва опубліковано дослідження понад 450 лауреатів Нобелівської премії. Щорічно журнали Wiley демонструють високі показники цитування та імпакт-фактори, до того ж багато видань займають перші позиції у рейтингах за відповідними галузями знань.

В рамках тестового доступу для користувачів доступна найбільша колекція журналів Wiley, а це понад 1 500 назв сучасних журналів. Доступні також архіви журналів за понад 20 років – з 1997 року до сьогодні. За тематичним спрямуванням журнали охоплюють всі предметні напрямки.

Доступ до журналів Wiley відкритий з 01 лютого по 30 квітня 2020 року. Скористатися доступом можна з будь-якого комп’ютера у локальній мережі ЧНТУ, перейшовши на платформу Wiley Online Library.

За консультацією щодо використання ресурсу прохання звертатися до каб. 138 (Наукова бібліотека, корпус 1, вул. Шевченка 95).

Кiлькiсть переглядiв: 22

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.