Колектив бібліотеки щиро дякує за подаровані книги Легезі Наталії Іванівні

БІБЛІОТЕКА ДЯКУЄ!

Колектив бібліотеки щиро дякує за подаровані книги Легезі Наталії Іванівні.

Ваші роботи будуть активно рекламуватися серед студентів і співробітників нашого закладу і отримають надпис «Книга подарована бібліотеці ЧНТУ автором».

Ми високо цінуємо Вашу допомогу і висловлюємо надію на нашу подальшу співпрацю.

  • Легеза Н. Где деньги? / Н. Легеза. – Киев : Альфа Реклама, 2016. – 108 с. У той час, коли "космічні кораблі борознять неосяжні простори міжгалактичного простору", автор пропонує подивитися новим поглядом на управління обліком на підприємстві. Книга буде корисна фінансистам, бухгалтерам і всім тим, хто хоче збудувати в компанії фінансові процеси по-новому. Автор дотримується жартівливого тону і гумористичного стилю тільки для того, щоб книга сприймалася легко і не нагадувала навчально-методичний посібник для студентів третього курсу економічного факультету.
  • Легеза Н. Зачем тебе БУХГАЛТЕРША? / Н. Легеза. – Киев : Альфа Реклама, 2019. – 72 с. Автор книги, з 20-річним бухгалтерським досвідом, хоче поділитися своєю суб'єктивною думкою, про роль і значущість фактичної зайнятості бухгалтерів у приватному бізнесі в нашій країні. Книга - провокація! Безсумнівно, вона викличе обурення бухгалтерів та змусить задуматися весь бізнес про подальшу перспективу подій, пов'язаних зі змінами податкового законодавства, у разі якщо вони будуть залишені без реакції громадськості.
Кiлькiсть переглядiв: 67

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.