ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАУКОВЦІВ

Як створити і розвинути авторський профіль і підвищити ефективність досліджень?

Профілі ResearcherID і Publons об'єдналися, щоб використовувати всі можливості систем Web of Science, ResearcherID і Publons за допомогою єдиного облікового запису.

Користувачам ResearcherID

Якщо у вас вже є профіль ResearcherID, то його можливості, до яких ви звикли, доступні як і раніше в більш сучасному, на наш погляд, інтерфейсі Publons. Ви можете імпортувати свої публікації, переглядати посилання на свої роботи, розраховувати показники цитованості і вставляти свій бедж ResearcherID на інтернет-сторінки.

Більш того, в рамках перенесення профілів внесено деякі поліпшення в існуючі записи ResearcherID: оновлено метадані статей, видалені повторювані публікації і пов'язано більше публікацій з ідентифікаторами, зіставивши їх з публікаціями, проіндексованими в Web of Science, таким чином провівши ревізію раніше неврахованих посилань.

Отже, з профілем Publons ви отримуєте:

  • всі ваші публікації, які легко імпортуються з Web of Science, ORCID або з вашого менеджера бібліографічних посилань (наприклад, EndNote, Zotero або Mendeley);
  • надійні показники цитування, які автоматично оновлюються на основі даних Web of Science Core Collection, що містить понад 21 000 кращих світових журналів;
  • вашу перевірену історію рецензування і редагувань, засновану на партнерстві з тисячами наукових журналів;
  • а також завантаження академічного звіту, в якому коротко описується ваша вага як автора, редактора та рецензента, який ви можете використовувати для просування по службі та кар'єрних переговорів.

Детальніше про нові функції Publons ви можете дізнатися за цим посиланням. Зареєструватися в Publons ви можете за цим посиланням.

Користувачам Publons

Якщо ви є користувачем Publons, ви зможете отримати профіль Web of Science ResearcherID при наявності навіть однієї статті, опублікованої в Web of Science. Все, що вам потрібно зробити, щоб отримати ваш ідентифікатор, це імпортувати ваші публікації.

З точки зору Publons, ці зміни означають, що продукт, який ви знаєте і любите, стає ще краще: ви отримуєте повний профіль дослідника, який дозволяє додавати публікації, відстежувати цитування, забезпечувати правильну прив'язку публікацій в Web of Science, а також відстежувати вашу історію рецензування і редагувань, щоб ви могли збільшити свою вагу як рецензента і редактора.

Якщо у вас є які-небудь питання, зверніться до актуальних питань ResearcherID-Publons або зв'яжіться по email: researchcherid@publons.com.

Кiлькiсть переглядiв: 168

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.