Поспішаймо творити добро!

У третю суботу серпня відзначається Всесвітній день безпритульних тварин. Свято виникло в 1992 році за підтримки неурядової організації - Міжнародне товариство з прав тварин (ISAR). Відзначається в більш ніж 50 країнах, на 6 континентах. «День бездомних тварин» безпосередньо стосується проблем, що виникають у наших колишніх улюблених вихованців.

Давайте ділитися з ними своєю добротою, турбуватися про них! Вони люблять нас, людей, адже так і не покинули наше, іноді вороже до них середовище проживання. Давайте і ми будемо любити їх, висловлюючи цю любов у повсякденному житті.

Деякі з вихованців бібліотекарів НБ ЧНТУ:

  • Кішка Муся - врятована з багаття, куди потрапила завдяки дітячим «пустощам». Коли маленька кішечка намагалася вибратися з палаючого кола, в неї кидали каміння і палиці. З опіками та перебитою лапкою потрапила в сім'ю, де прожила 17 років.
  • Кіт Тім і папужка Кеша - нерозлучні друзі, колишні безхатченки. Котик у ході мандрівок позбувся хвоста; мабуть, тому й викликає у пташки таку довіру.
  • Кішка Лана - маленька мандрівниця. Рятуючись від холоду залізла під капот автомобіля і приїхала з Києва до Чернігова. Змучене гуркотом двигуна, перелякане, ледь живе 1,5 місячне кошенятко не трималося на лапках і було невзмозі самостійно поїсти. Перший тиждень Лана майже не виходила зі своєї схованки. Зараз ця граційна кішка чудово почувається і дарує радість і любов.
  • Собачку на призвисько Нотка взяли з притулку у віці півроку. Випадково побачивши фото цуценятки на сайті притулку, закохалися всією сімєю і вирушили за нею аж до самого Київа. Нотка дуже весела, активна, кмітлива і трохи хитрувата. Справжня «столична штучка»!

Продовження...

Кiлькiсть переглядiв: 89

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.