Календар знаменних і пам’ятних дат. 7 квітня

Всесвітній день здоров’я

У 2018 році традиція проводити заходи, присвячені проблемам збереження здоров’я та профілактики захворювань, відзначатиме ювілей -70-річчя з дня вступу в силу Статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Всесвітня організація охорони здоров’я була створена на підставі принципу, згідно з яким передбачається, що всі люди повинні мати можливість для реалізації свого права на володіння найвищого досяжного рівня здоров’я. З 1995 року кожен День здоров’я присвячений певній темі. Наприклад, тема Всесвітнього дня здоров’я 2018 року - Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди, а гасло - «Здоров’я для всіх».

У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності: «Буде здоров’я - решта додасться», - так звучить багатовікове спостереження.

У Всесвітній день здоров’я бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!

Бібліотека рекомендує: віртуальна книжкова виставка "Обери здоров'я, обери життя".

Кiлькiсть переглядiв: 130

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.