Онлайн-проект НБ ЧНТУ "Поділись з другом цікавою книгою!"

«Читання художньої літератури, читання заради задоволення - це одна з найважливіших речей, які людина може зробити. Література може показати вам інший світ, перенести вас туди, де ви ніколи раніше не бували, і одного разу побувавши там, вам захочеться змінити цей світ на краще». Ніл Гейман

В сучасному шаленому ритмі життя питання «чи потрібно людині читати книги?» здається архаїчним, адже є така чудова річ, як Інтернет, що надає будь-яку інформацію, а для спілкування існують соціальні мережі. Навіщо ж читати книги, якщо це забирає багато часу, який можна витратити на щось більш важливе? Але існують об'єктивні причини, які роблять процес читання книг, навіть в електронному форматі, необхідним для сучасної людини. Читання дарує розуміння людей і їх дій, дозволяє прожити сотні життів, дізнатися абсолютно різні думки. Завдяки книгам людина усвідомлює, що навколо живуть інші люди, які мають свої переживання і уподобання, вчиться співпереживати та розуміти чужі емоції. Крім того, прочитані книги впливають на людські здібності створювати нові ідеї і продукти, а отримані книжкові знання утворюють підгрунтя, на якому розквітає креативність особистості. Психологи констатують, що у людей, які читають, більше шансів побудувати успішну кар'єру, щасливу родину, вони виглядають молодшими і довше живуть. Саме тому, мабуть, у світі набирає обертів рух «віртуальний буккроссінг», завдяки якому люди пропонують для читання спільноті улюблені книги та діляться враженнями про прочитане.

Наукова бібліотека також розпочинає онлайн-проект "Поділись з другом цікавою книгою". Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нас.

Умови участі прості: реєструйся на інтерактивній дошці «Читати – це модно!» та пропонуй свої улюблені книги (автор, назва – обов’язкові, бажано – коротенький відгук, якщо є – посилання на е-бібліотеку, можливо – картинка).

Всі гості проекту мають можливість залишити відгук про книгу в коментарях або поставити лайк.

По закінченні проекту будуть визначені переможці у 2-х номінаціях: найактивніший учасник (той, хто порекомендує більше книг) і найбільш популярна книга (та, що набере більшу кількість лайків та коментарів). На переможців чекають призи!

Кiлькiсть переглядiв: 233

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.