Онлайн-проект НБ ЧНТУ "ЧИТАТИ - ЦЕ МОДНО!"

«Читання художньої літератури, читання заради задоволення - це одна з найважливіших речей, які людина може зробити. Література може показати вам інший світ, перенести вас туди, де ви ніколи раніше не бували, і одного разу побувавши там, вам захочеться змінити цей світ на краще». Ніл Гейман

В сучасному шаленому ритмі життя питання «чи потрібно людині читати книги?» здається архаїчним, адже є така чудова річ, як Інтернет, що надає будь-яку інформацію, а для спілкування існують соціальні мережі. Навіщо ж читати книги, якщо це забирає багато часу, який можна витратити на щось більш важливе? Але існують об'єктивні причини, які роблять процес читання книг, навіть в електронному форматі, необхідним для сучасної людини. Читання дарує розуміння людей і їх дій, дозволяє прожити сотні життів, дізнатися абсолютно різні думки. Завдяки книгам людина усвідомлює, що навколо живуть інші люди, які мають свої переживання і уподобання, вчиться співпереживати та розуміти чужі емоції. Крім того, прочитані книги впливають на людські здібності створювати нові ідеї і продукти, а отримані книжкові знання утворюють підгрунтя, на якому розквітає креативність особистості. Психологи констатують, що у людей, які читають, більше шансів побудувати успішну кар'єру, щасливу родину, вони виглядають молодшими і довше живуть. Саме тому, мабуть, у світі набирає обертів рух «віртуальний буккроссінг», завдяки якому люди пропонують для читання спільноті улюблені книги та діляться враженнями про прочитане.

Наукова бібліотека з 1 березня розпочинає новий сезон онлайн-проекту "ЧИТАТИ - ЦЕ МОДНО!".

Умови участі прості: реєструйся на інтерактивній дошці «Читати – це модно!» та пропонуй свої улюблені книги (автор, назва – обов’язкові, бажано – коротенький відгук, якщо є – посилання на е-бібліотеку, можливо – картинка).

Всі гості проекту мають можливість залишити відгук про книгу в коментарях або поставити лайк.

За результатами весняного сезону будуть визначені переможці у 2-х номінаціях: найактивніший учасник (той, хто порекомендує більше книг) і найбільш популярна книга (та, що набере більшу кількість лайків та коментарів). Сезон закінчиться 20 травня 2019 року.

На переможців чекають призи! Нагородження відбудеться наприкінці травня.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нас!

/Files/images/chntu/дошка.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 283

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.