Нові надходження. Праці науковців ЧНТУ

Економічна теорія та економіка енергетики : навч. посіб. для студ. вищих навч. закладів / С. М. Шкарлет, Ж. В. Дерій, О. В. Мініна, Н. Т. Шадура-Никипорець. - Чернігів : ЧНТУ, 2017. - 267 с. : іл.

У навчальному посібнику послідовно розкрито зміст чотирнадцяти взаємопов'язаних тем, котрі охоплюють три змістовні модулі: загальні основи економічної теорії; ресурсне забезпечення енергетичного підприємства; витрати та результативність енергетичного виробництва, що забезпечують фундаментальну підготовку студентів напряму «6.050701 – Електротехніка та електротехнології».

Пропонований теоретичний матеріал спирається на активну методику. Наочний матеріал подано у вигляді схем, графіків, таблиць та інших видів унаочнення. По закінченню кожної теми наводиться перелік задач, ситуаційних завдань та тестів, що виступають як формою самопідготовки, так і аудиторного контролю знань студентів. Використовуючи даний посібник при підготовці до екзамену, студенти зможуть систематизувати та конкретизувати знання, здобуті у ході вивчення даної дисципліни. Посібник може бути використаний як для самостійного вивчення дисципліни, так і в якості навчального посібника для закладів вищої освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 39

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.