АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ. ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТІВ для перевірки на плагіат

ПЕРЕВІРКА НА ПЛАГІАТ

Перевірки кваліфікаційних робіт та індивідуальних завдань здобувачів вищої освіти на плагіат у Національному університеті “Чернігівська політехніка”

див. ПОРЯДОК проведення перевірки кваліфікаційних робіт та індивідуальних завдань здобувачів вищої освіти на плагіат у Національному університеті “Чернігівська політехніка” (нова редакція)

Для подання кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання щодо перевірки на академічний плагіат здобувач вищої освіти може вернутися до Інформаційного центру запобігання та виявлення плагіату (ІЦЗВП), який знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 95, каб. 151 або вул. Козацька 1, каб. 105 (галузевий відділ Наукової бібліотеки при Навчально-науковому інституті права та соціальних технологій НУ “Чернігівська політехніка”).

У разі роботи ІЦЗВП в режимі on-line, на електронну адресу ІЦЗВП plagiat_stu@ukr.net, та book.lib.inst@gmail.com (курсові та ВКР, корпус 8) надсилається “Пакет документів щодо перевірки індивідуальних робіт здобувачів вищої освіти на академічний плагіат”.

Перелік документів щодо перевірки кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання здобувачів вищої освіти на академічний плагіат:

1. Електронний варіант кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання (курсова робота (проект)) здобувача вищої освіти. Кваліфікаційна робота та/або індивідуальне завдання надається в одному файлі, формат *.docx. Файл повинен містити титульну сторінку, вступ, умовні позначки та скорочення, основну частину роботи, висновки.

Додатки, або частини роботи, які містять комерційну інформацію підприємств/організацій за якими проходила індивідуальна робота здобувача вищої освіти, можуть не надаватися.

Назва файлу кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання подається за схемою “Прізвище, ініціали – Курсова або диплом – Магістр/бакалавр – Код та назва спеціальності – Рік захисту”.

2. У темі електронного листа вказувати:

  • ПІБ здобувача вищої освіти, тему кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання, е-mail, телефон; ПІБ та e-mail керівника кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання.

3. У разі роботи ІЦЗВП в режимі of-line подається:

  • роздрукований бланк акту контролю оригінальності кваліфікаційної роботи (індивідуального завдання) (Додаток Г);
  • див. п. 1.

Акти в друкованому вигляді з зазначенням ПІБ здобувача, ПІБ керівника та темою роботи надаються до кабінету № 151 (корпус 1) для заповнення результатів перевірки на плагіат за підписом та печаткою ІЦЗВП.

4. Акт та звіт перевірки індивідуальної роботи надається здобувачу кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання відповідної випускової кафедри для прийняття рішення про допуск, доопрацювання та повторну перевірку або не допуск здобувача вищої освіти до захисту індивідуальної роботи (Додаток Г).

5. На електронні адреси здобувача та керівника кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання надсилається звіт перевірки роботи відповідної випускової кафедри для аналізу звіту перевірки та прийняття рішення про допуск, доопрацювання та повторну перевірку або не допуск здобувача вищої освіти до захисту кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання. Звіт формується ПЗ Anti-Plagiarism співтовариства відкритого доступу SourceForge, StrikePlagiarizm компанії Plagiat.pl та/або ПЗ Unicheck.

6. У разі прийнятого рішення щодо повторної перевірки у ПЗ StrikePlagiarism та/або ПЗ Unicheck надсилається пакет документів з електронною копією квитанції про оплату з поміткою в тексті листа “На повторну перевірку”.

ЗАВАНТАЖИТИ:

  • Додаток А. Довідка про відсутність порушення академічної доброчесності в індивідуальному завдані
  • Додаток Б. Акт прийняття-передачі до бібліотеки Національного університету «Чернігівська політехніка» електронних файлів кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти
  • Додаток В. Інформація, яку автор індивідуального завдання вказує на зворотній стороні титульного аркушу
  • Додаток Г. Акт контролю оригінальності кваліфікаційної роботи (індивідуального завдання)
  • ПОРЯДОК проведення перевірки наукових, навчальних та навчально-методичних видань на плагіат в Національному університеті "Чернігівська політехніка"

ДОКУМЕНТАЦІЯ З ПИТАНЬ ПЕРЕВІРКИ НА ПЛАГІАТ


МЕТОДІЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо виконання та оформлення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» Національного університету «Чернігівська політехніка»


Бiльше iнформацii: роздiл сайту АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ


Кiлькiсть переглядiв: 2505

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.