АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ. ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТІВ для перевірки на плагіат

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ. ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТІВ для перевірки на плагіат


Перевірки кваліфікаційних робіт та індивідуальних завдань здобувачів вищої освіти на плагіат у Національному університеті “Чернігівська політехніка”

див. ПОРЯДОК проведення перевірки кваліфікаційних робіт та індивідуальних завдань здобувачів вищої освіти на плагіат у Національному університеті “Чернігівська політехніка” (нова редакція)

Для подання кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання щодо перевірки на академічний плагіат здобувач вищої освіти може вернутися до Інформаційного центру запобігання та виявлення плагіату (ІЦЗВП), який знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 95, каб. 151 або вул. Козацька 1, каб. 105 (галузевий відділ Наукової бібліотеки при Навчально-науковому інституті права та соціальних технологій НУ “Чернігівська політехніка”).

У разі роботи ІЦЗВП в режимі on-line, на електронну адресу ІЦЗВП plagiat_stu@ukr.net надсилається “Пакет документів щодо перевірки індивідуальних робіт здобувачів вищої освіти на академічний плагіат”.

Перелік документів щодо перевірки кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання здобувачів вищої освіти на академічний плагіат:

1. Електронний варіант кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання здобувача вищої освіти. Кваліфікаційна робота та/або індивідуальне завдання надається в одному файлі, формат *.docx. Файл повинен містити титульну сторінку, вступ, умовні позначки та скорочення, основну частину роботи, висновки.

Додатки, або частини роботи, які містять комерційну інформацію підприємств/організацій за якими проходила індивідуальна робота здобувача вищої освіти, можуть не надаватися.

Назва файлу кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання подається за схемою “Прізвище – Магістр/бакалавр – Кафедра - рік захисту”.

2. У темі електронного листа вказувати:

  • ПІБ здобувача вищої освіти, тему кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання, е-mail, телефон;
  • ПІБ та e-mail керівника кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання.

3. Акт та звіт перевірки індивідуальної роботи надається здобувачу кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання відповідної випускової кафедри для прийняття рішення про допуск, доопрацювання та повторну перевірку або не допуск здобувача вищої освіти до захисту індивідуальної роботи (Додаток Б та/або Додаток Є).

4. За умови роботи on-line ІЦЗВП на електронні адреси здобувача та керівника кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання надсилається звіт перевірки індивідуальної роботи відповідної випускової кафедри для прийняття рішення про допуск, доопрацювання та повторну перевірку або не допуск здобувача вищої освіти до захисту кваліфікаційної роботи та/або індивідуального завдання. Звіт формується ПЗ Anti-Plagiarism співтовариства відкритого доступу SourceForge, StrikePlagiarizm компанії Plagiat.pl.

5. На підставі розгляду індивідуальної роботи та перевірки ПЗ StrikePlagiarizm, Anti-Plagiarism або будь-якими програмно-технічними засобами керівник індивідуальної роботи може підготувати довідку про відсутність порушення академічної доброчесності у кваліфікаційній роботі та/або індивідуальному завданні (Додаток А). У такому випадку довідки реєструються кафедрою.

6. У разі прийнятого рішення щодо повторної перевірки у ПЗ StrikePlagiarizm надсилається пакет документів з електронною копією квитанції про оплату з поміткою в тексті листа “На повторну перевірку”.


ДОКУМЕНТАЦІЯ З ПИТАНЬ ПЕРЕВІРКИ НА ПЛАГІАТ


МЕТОДІЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо виконання та оформлення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» Національного університету «Чернігівська політехніка»


Бiльше iнформацii: роздiл сайту АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ


Кiлькiсть переглядiв: 966

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.